Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sergen hocam 1 haftada Hasic'i adam eder. Gökhan Töre'yi döve döve sakatlıktan çıkartır. Başka çare yok...
Emre Belözoğlu teknik direktör olduğundan beri yaşananlar:

Fatih Terim'e iki maçlık ceza.
Ghezzal sakatlık.

Yukarıdaki çubukluyu giydi, korkun...

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Emre Belözoğlu teknik direktör olduğundan beri yaşananlar:

Fatih Terim'e iki maçlık ceza.
Ghezzal sakatlık.
Yukarıdaki çubukluyu giydi, korkun...
Twitter'dan mı çaldın bunu... Hiç yakıştıramadım.

Alanyaspor maçına daha çok var, haber de gelmiş zaten "önemli bir şeyi yok" diye. Çağdaş Atan şu an tırnaklarını yiyordur deli gibi.

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Aboubakar sakatlanmış. Kasımpaşa maçında kesin yok, Alanyaspor maçına yetişemezse ortalık feci karışır.

Mensah'ın sahte 9 oynama zamanı geldi...

Ekleme: Erzurumspor maçında da yokmuş. Çok kötü haber. Olay Aboubakar'ın yerini dolduramamak değil, doldurmaya çalışacak birinin hiç olmaması.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Eğer Aboubakar'ın dönüşü 15 günden fazla olursa büyük sıkıntı olabilir ki bu haliyle bile 4 maç kaçırıyor.

• Beğendim

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bakalım Beşiktaş bir sistem takımı mı yoksa bir Aboubakar takımı mı? Bu sorunun cevabını sadece bir hafta içerisinde alacağız. Aboubakar ve Ghezzal olmadan Beşiktaş sezon ortalamasındaki gibi bir oyun çıkarırsa çok büyük takdir toplar ama Beşiktaş'ın oyununun gerileyeceğine eminim.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Et3qoYH.gif

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aboubakar bulduğu pozisyonların yarısını kaçırıyor rahat. Ancak kendi kendine de pozisyon bulabilen nadir forvetlerden. Şampiyon olacaksan yeneceksin zaten millet her hafta Beşiktaş düşsün diye bekleye bekleye 32. hafta geldi
------

Aboubakar sakatlanmış. Kasımpaşa maçında kesin yok, Alanyaspor maçına yetişemezse ortalık feci karışır.

Mensah'ın sahte 9 oynama zamanı geldi...

Ekleme: Erzurumspor maçında da yokmuş. Çok kötü haber. Olay Aboubakar'ın yerini dolduramamak değil, doldurmaya çalışacak birinin hiç olmaması.
Mensah da yok Hasic de :A

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Aboubakar bulduğu pozisyonların yarısını kaçırıyor rahat. Ancak kendi kendine de pozisyon bulabilen nadir forvetlerden. Şampiyon olacaksan yeneceksin zaten millet her hafta Beşiktaş düşsün diye bekleye bekleye 32. hafta geldi
------

Mensah da yok Hasic de :A
Oğuzhan sahte 9, Ljajic 10, Atiba 8, Josef 6 numara oynar. Sağda Nkoudou, solda Larin ile hallederiz bu işi. Ligde de devrim yapmış oluruz...

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Alanya maçı çok kritik. Orada da puan kaybı olursa Beşiktaş bayağı kötü etkilenir. Ligin kader maçlarından biri.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Belhanda, Sergen Yalçın otoritesinde takıma uyum sağlayıp sorun çıkarmayan bir tip olursa(Aboubakar ile penaltı tartışmasına girmese bile yeterli) ve şu an kazandığından daha az bir fiyata gelirse ben tamamım bu işe. Josef-Salih Uçan-Belhanda, Josef-Atiba-Belhanda, Josef-transfer-Belhanda gibi orta saha varyasyonları kağıt üstünde çok iyi gözüküyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bir kaç yorum gördüm. Beşiktaş'ı şimdiden çıkarmışlar hem de en avantajlı durumda Beşiktaş iken. Öyle kolay vermeyeceğiz buradan puan farkı azaldı diye kimse hemen havaya girmesin

• Sinir Bozucu
Reactions: HeisenBerg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu kadar güçsüz bir camia olmayı nasıl başarıyorsunuz aklım almıyor :A
Yahu buraya kadar getirmişsin sana ne Malatya'nın kaç yiyeceğinden :A İlk yarıdan bitik Göztepe'ye şampiyonluk maçında 2 atıp rakibini baskı altına alacağına 3 gündür rakip seni baskı altına alıyor....

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yahu buraya kadar getirmişsin sana ne Malatya'nın kaç yiyeceğinden :A İlk yarıdan bitik Göztepe'ye şampiyonluk maçında 2 atıp rakibini baskı altına alacağına 3 gündür rakip seni baskı altına alıyor....
Verirlerse şampiyonluğu zor toparlarlar. Fener ne zaman son maçta verse ertesi sene şampiyon oldu ama o tarz bir refleksin BJK'den gelemeyeceğini düşünüyorum. Beşiktaş tarihinin en önemli maçı o yüzden bu kadar stres var. Son üç haftaya 6 puan farkla girip şampiyonluk vermek çok büyük yıkım olur.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Verirlerse şampiyonluğu zor toparlarlar. Fener ne zaman son maçta verse ertesi sene şampiyon oldu ama o tarz bir refleksin BJK'den gelemeyeceğini düşünüyorum. Beşiktaş tarihinin en önemli maçı o yüzden bu kadar stres var. Son üç haftaya 6 puan farkla girip şampiyonluk vermek çok büyük yıkım olur.
Stres böyle yönetilmez yalnız :A Stres yönetmekten aciz bir yönetim var. Çıkıp evet 2 maç üst üste kaybettik ama Göztepe maçının ilk yarısıyla beraber şampiyonluğu kutlayan taraf biz olacağız demek varken yok Malatya averaj takımı değildir yok Galatasaray teşvik verdi demek konstanstre bozar.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Stres böyle yönetilmez yalnız :A Stres yönetmekten aciz bir yönetim var. Çıkıp evet 2 maç üst üste kaybettik ama Göztepe maçının ilk yarısıyla beraber şampiyonluğu kutlayan taraf biz olacağız demek varken yok Malatya averaj takımı değildir yok Galatasaray teşvik verdi demek konstanstre bozar.
ANÇ çok kötü zaten bu konuda. Sergen'in maç sonu açıklamaları da iyi değildi. Fener kazanmış olsa anlarım ipler senin elinde olmayacaktı ama hala öndesin son maç kader kısmet falan diyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Malatya ile geçmiş olay ve eski Galatasaraylı oyuncular var bundan dolayı endişe var baskı peşindeler ama iş zaten buraya kalmamalıydı. Herkesin birbirine suç attığı bir sezon bitse de kurtulsak.

Fener seneye şampiyon o halde.