Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Hain yoldaşlarım eminim ki The Wire dizisine başlarlarsa yaklaşık 1 haftada bitirirler o diziyi :) @Sherlock @MEnes bundan sonraki durakları da o olur belki, yorumsuz birbirlerini sata sata izlerler ne güzel :)
Mart ayında izlemeye başlayıp, bir ayda bitirmeyi niyetlenmiştim de, mümkün olmadı. Biraz ağır gidiyor ama çok kaliteli bulunan bir dizi. Yine de severlerdi. Gerçekçi polisiye olması göze çarpıyor. :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İşte bu tost makinesi dediğin şeylerin senden ve hatta sizden daha insan, daha gerçek olmasını kaldıramıyorsun. O yüzden böyle boş boş yorumlar yapıyorsun. :))
Elbet bir gün bozulacak o tost makineleri. Zaten ömürleri ne ki :) Ama insanlık nesiller boyu sürdürmeye devam edecek yaşamını :)

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gerçi bir sen, bir de @Maskeli Fedai üşenir diyecektim de, bu işte bir terslik var! Üşenen tek kişi var, o da @MEnes oldu. :)
@MEnes saldı artık her şeyi zaten. Ya oyun oynuyor ya da oturup 10 bölüm dizi izliyor hiç yorumlamadan :) O yüzden kendisinden SABARsal hareketlerde bulunmasını bekleme artık :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mart ayında izlemeye başlayıp, bir ayda bitirmeyi niyetlenmiştim de, mümkün olmadı. Biraz ağır gidiyor ama çok kaliteli bulunan bir dizi. Yine de severlerdi. Gerçekçi polisiye olması göze çarpıyor. :)
Çok kaliteli bir dizidir ama Galactica'dan sıkılıp bırakanlara tavsiye etmem. Eminim ondan da sıkılacaklardır çünkü :) Zaten kendiniz de deneyimlemişsiniz bu durumu :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
@MEnes saldı artık her şeyi zaten. Ya oyun oynuyor ya da oturup 10 bölüm dizi izliyor hiç yorumlamadan :) O yüzden kendisinden SABARsal hareketlerde bulunmasını bekleme artık :)
Oyun oynamak yerine, sanatsal faaliyetlerde bulunup tartışmak en iyisi. Katkı sağlıyor sonuç olarak sanatsal faaliyetler. :)

• Beğendim
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Çok kaliteli bir dizidir ama Galactica'dan sıkılıp bırakanlara tavsiye etmem. Eminim ondan da sıkılacaklardır çünkü :) Zaten kendiniz de deneyimlemişsiniz bu durumu :)
Altı ayı aşkın süredir aralıksız dizi izleyince, ister istemez bazen zorlanıyorsun. Ocak ayında rahatlıkla bir diziyi izleyip bitirebilirdim ama şimdi olmuyor. Sıkılmaya başladım bir yandan. İşte o yüzden izlemeden pes edebilirim. Sıkılmam geçerse, rahatlıkla izleyebilirim. :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Altı ayı aşkın süredir aralıksız dizi izleyince, ister istemez bazen zorlanıyorsun. Ocak ayında rahatlıkla bir diziyi izleyip bitirebilirdim ama şimdi olmuyor. Sıkılmaya başladım bir yandan. İşte o yüzden izlemeden pes edebilirim. Sıkılmam geçerse, rahatlıkla izleyebilirim. :)
Anlıyorum... Ben diyeceğimi dedim, Battlestar Galactica da The Wire da birbirinden kaliteli dizilerdir. Onlardan sıkılıp bırakmak çok ilginç geldi ama herkesin zevki farklı tabi :)

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Anlıyorum... Ben diyeceğimi dedim, Battlestar Galactica da The Wire da birbirinden kaliteli dizilerdir. Onlardan sıkılıp bırakmak çok ilginç geldi ama herkesin zevki farklı tabi :)
Kötü dizi olsaydı eğer, IMDb'de 6. sırada yer almazdı. İki üstünde de Breaking Bad efsanesi var. İki dizi çok kıyaslanıyor zaten. :)

• Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Oyun oynamak yerine, sanatsal faaliyetlerde bulunup tartışmak en iyisi. Katkı sağlıyor sonuç olarak sanatsal faaliyetler. :)
Oyundan aldığım keyifte SABARSAL faaliyetlerden aldığım keyife yakın olduğu için hepsini bir arada yürütmeyi tercih ediyorum genelde... :) Ama bazen işin cılkı çıkıyor ve ikisine de kendimi ayrı ayrı kaptırabiliyorum o ayrı... :)

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Oyundan aldığım keyifte SABARSAL faaliyetlerden aldığım keyife yakın olduğu için hepsini bir arada yürütmeyi tercih ediyorum genelde... :) Ama bazen işin cılkı çıkıyor ve ikisine de kendimi ayrı ayrı kaptırabiliyorum o ayrı... :)
@MEnes insanı; günün 6 saatini dizi izleyerek, 6 saatini oyun oynayarak, geri kalan saatlerini uyku ve internet ile geçirmektedir. :)

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes insanı; günün 6 saatini dizi izleyerek, 6 saatini oyun oynayarak, geri kalan saatlerini uyku ve internet ile geçirmektedir. :)
Çalışırken o saatler yarı yarıya bile inmiyor daha da aşağı iniyor bugün olduğu gibi... :) Ama tabi bugün forumda goygoy öyle sardı ki yarı iş yarı forum geçti resmen... :)

• Güldürdün