2 bölüm yorum yap sonra aç arka arkaya 20 bölüm izle. Olmaz öyle yorumlama, yorum dediğin taze taze yapılır :) Biraz beni örnek alın :)

Ulan 18 bölüm yorumladım hain herif... :)) İnsan utanır şunu yazarken... :))

@Sherlock mu öyle gidiyordu :)))))))) Bak bu parantezlerin fazlalığı bu dediğine ne kadar güldüğümü anlatıyor :) 2 bölüm izle, sonra aç 10-15 bölüm arka arkaya sonra gidip onları yorumla. Olmaz öyle şey, kabul edilemez bu yaptığı :)
En azından @MEnes gibi sonuna kadar izleyip hiç yorumlamamazlık etmiyordu. :)

Hain görmek istiyorsan aynaya bakabilirsin hainlok... :) Benim hain olmadığım gün gibi ortada, kendinizi kandırmayın :)

Hainku... 10 şey söylüyorsun 11'i yalan... :))

lilyum-beyaz-kahve-ayna-ayna-modelleri-15766-71-B.jpg

Kan dondurucu bir ırkçılık örneği... Gerçekten bu kelimeler karşısında hiç bir şey söyleyemiyorum... :))

Ayarı falan yok bu işin. Öyle 2 bölüm 2 bölüm izliyip gideyim de ne. SABAR bu SABAR... İzlersin ve bir daha izlemek istersin ve bir daha ve bir daha... :))
Tam olarak tost makinelerinin hak ettiği şeyler bunlar :)

Bir SABAR sever kendine hakim olabilmelidir. Neyi nerede bırakacağını bilmelidir. Diğer SABAR eserlerinden de kopmamalıdır :)

Hayır kendisini insan sanıyor öyle tasarlanmış. Düşün bu Cylon'lar ne yüce varlıklar... :)
Cylonlar için çalışıyor ama kendisini insan sanıyor, ilginçmiş. Agathon ile Tyrol'ı aynı anda idare eden koca yürekli kendini insan sanan cylon parçası Boomer. :)

• Beğendim
Reactions: MEnes