Oz'u beş yıl sonra bitirebildin mi bari? :A

Hayır :A Son 2 ya da 3 bölümü kalmıştı tam hatırlamıyorum ama PC meftah olduğu için kalmıştı o da :A

Ama Oz’da okyanusu geçip derede boğuldum resmen, o yüzden o ayıbı örtmek adına önümüzdeki dönem en baştan başlayıp tekrardan izleyeceğim...

• Güldürdün
Reactions: Araf
Aslında böyle gitmeyeceğini düşünüp, ben de konuyu genele çekmeyi düşünmüştüm ama kaptırıp gittiğiniz için ses etmemiştim. İyi yapmışsın. Sanırım bu kararında @MEnes etkili. Son gaz gitti, yorumları da kalmadı. :D

Tam paralel evren konusu gibi. @bazinga açmış konuyu, @Tolstoyevski daha önceden izlemiş. Yıllar önce değil, sanırım şimdi izlemiş ve beğenmemiş @bazinga. En ilginci @Tolstoyevski. Yıllar önce izliyor, şimdi tekrar izliyor. :D

Tabii bu genel konuda disiplinden kopmazsanız iyi. Sezon sezon açınca gaza gelip devam ediyorsun da, genele yayılan konuda kopabiliyorsun. Gerçi olmaz sizde ama yine de kolektif gitmeye çalışın, bireysel değil. Kopmalar bireysellikte gelebiliyor. :)

Kolektiflik falan kalmadı, hepimiz birimiz için birimiz hepimiz için ihanet ettik birbirimize. :))

• Güldürdün
Reactions: Araf and MEnes
Hayır :A Son 2 ya da 3 bölümü kalmıştı tam hatırlamıyorum ama PC meftah olduğu için kalmıştı o da :A

Ama Oz’da okyanusu geçip derede boğuldum resmen, o yüzden o ayıbı örtmek adına önümüzdeki dönem en baştan başlayıp tekrardan izleyeceğim...

Adaşım kendi hesabına geç. :)) @MEnes

Son sezonu izle istersen. Ben teker teker hepsini yorumlayıp, hemen hemen dizinin özetini çıkarmıştım. Atayım istersen. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Dosi
Saçlarıyla döver diyince aklıma bir anime karakteri geldi... Heeey gidi Elfen Lied hey... @Tolstoyevski iyi bilir.. :))

Tekrar tekrar dediğim gibi biz Cylon'ları durdurmak değil palalı bıyıklı, değil Avengers'lı kim gelirse gelsin mümkün değildir... :))

Bu doğal seleksiyon şeklinde gelişen bir süreçle olmuştur. :)) Hepimiz hainiz ve hainlik bir SABAR meselesi haline geldi artık... :))) Bu yoldan dönmemiz çok zor çokkk, öyle değil mi yoldaşlarım... :)) @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
Girdik bir yola artık yoldaşım. Bu yolun girişi var çıkışı yok... :)