Anladığım kadariyla burada tek hain olmayan @MasacRE ? @Sherlock dün ona hata yaptigina deyinmisti.
Yalnız @Maskeli Fedai olayı abartıp güldürü atmakta cimrilik yapmakta :A
Çok istiyorsaniz enler listemde 'En Hain Üye' eklemesi yapıp oylarınız :A
Hainlik ve ben... Böyle bir şey mümkün değildir Dosi hanım :)

• Harika
Reactions: Dosi
Saçlarıyla döver diyince aklıma bir anime karakteri geldi... Heeey gidi Elfen Lied hey... @Tolstoyevski iyi bilir.. :))

Tekrar tekrar dediğim gibi biz Cylon'ları durdurmak değil palalı bıyıklı, değil Avengers'lı kim gelirse gelsin mümkün değildir... :))

Bu doğal seleksiyon şeklinde gelişen bir süreçle olmuştur. :)) Hepimiz hainiz ve hainlik bir SABAR meselesi haline geldi artık... :))) Bu yoldan dönmemiz çok zor çokkk, öyle değil mi yoldaşlarım... :)) @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Öyle adaşım öyle... :)) SO SAY WE ALL!!!!! :))

• Beğendim
Reactions: MEnes
Bırak artık yalanı, dolanı ve şovu be adam... Yorum yapmamak için bu yola başvurduğunu ve etkinliği baltaladığını hepimiz biliyoruz. :)) Ben ve @Maskeli Fedai yoldaşım yorum yapıyorduk zaten. :))
2 bölüm yorum yap sonra aç arka arkaya 20 bölüm izle. Olmaz öyle yorumlama, yorum dediğin taze taze yapılır :) Biraz beni örnek alın :)

Sana yoldaş dediğim güne lanet olsun, hain... :))
Hain görmek istiyorsan aynaya bakabilirsin hainlok... :) Benim hain olmadığım gün gibi ortada, kendinizi kandırmayın :)

Sonuna kadar tost makinesi dediğin o şiirsel varlıkların temsilcisi olacağız... Bu dünyada iz bırakanlar ve fikirlerini yaşatanlar olacağız... :))
İnşallah fişe takılı unutulursunuz da cayır cayır yanarsınız pis tost makineleri :)

Hain görmek istiyorsan aynaya bakabilirsin hainlok... :) Benim hain olmadığım gün gibi ortada, kendinizi kandırmayın :)

İnşallah fişe takılı unutulursunuz da cayır cayır yanarsınız pis tost makineleri :)
Kan dondurucu bir ırkçılık örneği... Gerçekten bu kelimeler karşısında hiç bir şey söyleyemiyorum... :))
Katılmıyorum. Her şey ayarında güzeldir. SABAR da öyle. Bunu 20 bölüm izleyeceğinize film falan izleyip oradan SABARlanabilirsiniz mesela :)
Ayarı falan yok bu işin. Öyle 2 bölüm 2 bölüm izliyip gideyim de ne. SABAR bu SABAR... İzlersin ve bir daha izlemek istersin ve bir daha ve bir daha... :))