• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Sherlock and Dosi
Dizinin daha önce açılan tüm sezon konuları @Araf'ın açmış olduğu ilk sezon konusunun altında birleştirildi ve başlık "Battlestar Galactica - Dizi Yorumları" olarak güncellendi. İsteyen bölüm bölüm yorumlamaya devam edebilir ancak bu durumun herkes tarafından sürdürülmeyeceği anlaşıldığı için her sezona ayrı konu açmak istemedim. İlk 2 sezon için yaptığımız tüm yorumlar bu başlığın altına aktarıldı, silinen herhangi bir mesaj olmaması lazım.

Dizinin ilk sezonu için bir ortalama puan hesaplanmıştı, diziyi etkinlik kapsamında izlediğimiz için bu durum devam edecek. Yapmanız gereken sezon bitişinde veya belli partlar halinde (isteğinize bağlı) kısa bir genel yorum yapıp, hemen altına aşağıda yer vereceğim şekilde bölümlere puanınızı yazmak. Direkt aşağıyı kopyala-yapıştır yapıp kendinize göre puanlarını yazarsanız ben hesaplayıp, sezon için ortalama puanı @Araf gibi duyuracağım. Böylece etkinlik de devam etmiş olacak, tek fark bölüm bölüm yorumlamamış olacağız. (İsteyen belirttiğim gibi bölüm bölüm de yorumlayabilir.)

-Genel Yorum-

Battlestar Galactica - 2. Sezon Puanlarım:

2x1 - Puan:
2x2 - Puan:
2x3 - Puan:
2x4 - Puan:
2x5 - Puan:
2x6 - Puan:
2x7 - Puan:
2x8 - Puan:
2x9 - Puan:
2x10 - Puan:
2x11 - Puan:
2x12 - Puan:
2x13 - Puan:
2x14 - Puan:
2x15 - Puan:
2x16 - Puan:
2x17 - Puan:
2x18 - Puan:
2x19 - Puan:
2x20 - Puan:

Sezonların -şimdilik- son izlenme tarihleri ve sezon geçişlerinde güncellenecek olan anket yer konuda almaktadır. Ankete oy kullanmayı da unutmazsanız iyi olur, iyi seyirler...

@MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai ve varsa dahil olmak isteyenler...
Aslında böyle gitmeyeceğini düşünüp, ben de konuyu genele çekmeyi düşünmüştüm ama kaptırıp gittiğiniz için ses etmemiştim. İyi yapmışsın. Sanırım bu kararında @MEnes etkili. Son gaz gitti, yorumları da kalmadı. :D

Tam paralel evren konusu gibi. @bazinga açmış konuyu, @Tolstoyevski daha önceden izlemiş. Yıllar önce değil, sanırım şimdi izlemiş ve beğenmemiş @bazinga. En ilginci @Tolstoyevski. Yıllar önce izliyor, şimdi tekrar izliyor. :D

Tabii bu genel konuda disiplinden kopmazsanız iyi. Sezon sezon açınca gaza gelip devam ediyorsun da, genele yayılan konuda kopabiliyorsun. Gerçi olmaz sizde ama yine de kolektif gitmeye çalışın, bireysel değil. Kopmalar bireysellikte gelebiliyor. :)

Aslında böyle gitmeyeceğini düşünüp, ben de konuyu genele çekmeyi düşünmüştüm ama kaptırıp gittiğiniz için ses etmemiştim. İyi yapmışsın. Sanırım bu kararında @MEnes etkili. Son gaz gitti, yorumları da kalmadı. :D

Tam paralel evren konusu gibi. @bazinga açmış konuyu, @Tolstoyevski daha önceden izlemiş. Yıllar önce değil, sanırım şimdi izlemiş ve beğenmemiş @bazinga. En ilginci @Tolstoyevski. Yıllar önce izliyor, şimdi tekrar izliyor. :D

Tabii bu genel konuda disiplinden kopmazsanız iyi. Sezon sezon açınca gaza gelip devam ediyorsun da, genele yayılan konuda kopabiliyorsun. Gerçi olmaz sizde ama yine de kolektif gitmeye çalışın, bireysel değil. Kopmalar bireysellikte gelebiliyor. :)
Kollektiflik bizim gibi hainlerin kitabında yer almaz. :)) Hepimiz bireysel ve yok edici modumuzu açmış bulunmaktayız. :)) Bu bağlamda 'yorum morum yok, bam bam bam' diyerek son hızda diziyi bitirip önümüze bakmak için tüm çalışmaları titizlikle yürüteceğiz... :))) @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Kimse emniyette değil bu dakikadan sonra. Hainlik dolu bu günlerde herkes kendine dikkat etsin. :)) Beni ifşa etmen veya öldürmen bir şeyi değiştirmeyecek çünkü bu zihin yeni bir bedende tekrar can bulacak... :)))
1588578258245.png
Cylon da olsa elbet işi biter. Bir gün bir yiğit çıkar gelir, cylonun da işi biter. @Maskeli Fedai iyi bilir bunu. 😎

Ölümsüzlüğün tanımını bulmuş bu yiğite karşı elbette işler biraz daha zor olacaktır ama yine de biz daha ölümsüzüz... :)) Bedenler ölse bile fikirler ölmez, öldüremezsiniz... :))
1588578878840.png
Bir yiğit daha süreriz sahaya o yiğidin yanında. Yiğitler tükenmez bizde. Cylonları bitirmek için "Avengers" kurmaya gerek yok, bizim yiğitlerimiz yeter.

• Güldürdün
Kollektiflik bizim gibi hainlerin kitabında yer almaz. :)) Hepimiz bireysel ve yok edici modumuzu açmış bulunmaktayız. :)) Bu bağlamda 'yorum morum yok, bam bam bam' diyerek son hızda diziyi bitirip önümüze bakmak için tüm çalışmaları titizlikle yürüteceğiz... :))) @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
@MEnes cylon olmuş gençler. :A
Bundan sonra yorum morum yapmama kararı aldık yoldaşlarımla. :))) Danger modunu açtık.. :)))

Bir yiğit daha süreriz sahaya o yiğidin yanında. Yiğitler tükenmez bizde. Cylonları bitirmek için "Avengers" kurmaya gerek yok, bizim yiğitlerimiz yeter.
Biz bir olduk mu bize yiğit fark etmez. Hangisi gelirse gelsin kaç tane gelirse gelsin 12 Cylon Modeli ve sayısız kopyamızla bizi ve fikirlerimizi öldürmeniz imkansız... :))

Hiç sorma şu sıralar bütün dizileri genel olarak erteledim, Oz'da bile hâlâ 6x4.bölümdeyim o derece. Ama diziyi bırakmadım, dizilere dönünce Oz, Carvivale ve Battlaster Galactica'i öncelikli olarak bitireceğim inşallah. :)
Şu mesajı görüp istemsizce güldüğümü, hatta kahkaha attığımı belirtmek isterim... :))) Burada biraz da kendimi gördüm sanki... :))) @Sherlock @MasacRE

Biz bir olduk mu bize yiğit fark etmez. Hangisi gelirse gelsin kaç tane gelirse gelsin 12 Cylon Modeli ve sayısız kopyamızla bizi ve fikirlerimizi öldürmeniz imkansız... :))
Hakan Muhafız ile Atiye'yi de çağıralım mı hazır fantastik olmuşken? :A

• Güldürdün
Hakan Muhafız ile Atiye'yi de çağıralım mı hazır fantastik olmuşken? :A
Kimi çağırırsan çağır ama onları çağırma, bunu yapma... :)))
Kendini kasma @MEnes bırak başkaları somurtsun :A
Şunu editlemeye gerek yoktu :A Araf seni ifsalamis alıntı ile :A
👇
Ekli dosyayı görüntüle 80519
@Araf @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Tolstoyevski
Sabah sabah bir an nerede olduğumuzu karıştırınca olmuş her şey ama gereken değişimi yaptım, pişman değilim... :)) Tabi ki sen de bunu kaçırmayacaktın... :)))

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Sabah sabah bir an nerede olduğumuzu karıştırınca olmuş her şey ama gereken değişimi yaptım, pişman değilim... :)) Tabi ki sen de bunu kaçırmayacaktın... :)))
Birisi pala bıyıklarıyla döver; birisi de saçlarıyla. :A

Onları gönderelim size, belki durdurulursunuz. Olmadı, Amerika'yı devreye sokar, "Avengers" ekibini davet ederiz. :A

• Güldürdün

Ya bi gidin,ciddiye alamıyorum mesajlari böyle yazdığınızda :F
Benim ilgimi senin de ":)" bunu kullanman olmuştu :A

• Güldürdün
Birisi pala bıyıklarıyla döver; birisi de saçlarıyla. :A

Onları gönderelim size, belki durdurulursunuz. Olmadı, Amerika'yı devreye sokar, "Avengers" ekibini davet ederiz. :A
Saçlarıyla döver diyince aklıma bir anime karakteri geldi... Heeey gidi Elfen Lied hey... @Tolstoyevski iyi bilir.. :))

Tekrar tekrar dediğim gibi biz Cylon'ları durdurmak değil palalı bıyıklı, değil Avengers'lı kim gelirse gelsin mümkün değildir... :))
Ya bi gidin,ciddiye alamıyorum mesajlari böyle yazdığınızda :F
Benim ilgimi senin de ":)" bunu kullanman olmuştu :A
Bu doğal seleksiyon şeklinde gelişen bir süreçle olmuştur. :)) Hepimiz hainiz ve hainlik bir SABAR meselesi haline geldi artık... :))) Bu yoldan dönmemiz çok zor çokkk, öyle değil mi yoldaşlarım... :)) @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Saçlarıyla döver diyince aklıma bir anime karakteri geldi... Heeey gidi Elfen Lied hey... @Tolstoyevski iyi bilir.. :))

Tekrar tekrar dediğim gibi biz Cylon'ları durdurmak değil palalı bıyıklı, değil Avengers'lı kim gelirse gelsin mümkün değildir... :))

Bu doğal seleksiyon şeklinde gelişen bir süreçle olmuştur. :)) Hepimiz hainiz ve hainlik bir SABAR meselesi haline geldi artık... :))) Bu yoldan dönmemiz çok zor çokkk, öyle değil mi yoldaşlarım... :)) @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Sanırım bu size yeter de artar bile. :)

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes