MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ulan deliler gibi seviniyorsunuz bu duruma, hala @Sherlock beyciğim şöyle dedi böyle dedi. :A 18 bölümü tek tek yorumladım, sonra yorum mevzusunu yok ettim. Tarihteki en büyük adamlık örneklerinden birisini sergiledim, daha ne yapayım. :A
Adam haklı bir şey diyemiyorum bu sefer... :A
Bu adama kendini sıvama hakkını kim verdi ya :A Burada bile özentilik yaptı Kopyalok :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ulan deliler gibi seviniyorsunuz bu duruma, hala @Sherlock beyciğim şöyle dedi böyle dedi. :A 18 bölümü tek tek yorumladım, sonra yorum mevzusunu yok ettim. Tarihteki en büyük adamlık örneklerinden birisini sergiledim, daha ne yapayım. :A
Yalnız şaka maka harbiden bu durum çok iyi oldu :A Yorum işi çok sıkıntıydı.. :A @MasacRE @Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yalnız şaka maka harbiden bu durum çok iyi oldu :A Yorum işi çok sıkıntıydı.. :A @MasacRE @Sherlock
Ahahahahaha al işte. :A Gerçekler bir bir itiraf edilmeye başlandı. :A
Şimdi bu konuda Şerlok beyciğim kendini övme peşinde ama şöyle de bir durum var. O sadece bu oluşan durum neticesinde bir sonuca bağladı olayı :A Önemli olan tüm bu olayları planlamaktı. Onu da kim yaptı? Tabi ki ben, FUTUREku... @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şimdi bu konuda Şerlok beyciğim kendini övme peşinde ama şöyle de bir durum var. O sadece bu oluşan durum neticesinde bir sonuca bağladı durumu :A Önemli olan tüm bu olayları planlamaktı. Onu da kim yaptı? Tabi ki ben, FUTUREku... @MEnes
Yaaa bıraaak. Bile isteye hiç bir yorum yapmayıp, adaşımın bana yetişmek için çılgınlar gibi izlemesini sağlayıp seni o moda sokan planı kim yaptı, kimmm... :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Olabilir ama bir bütün olarak bakınca ikisi de birbirinden harika diziler :) Ben de BB'yi The Wire'ın önüne koyarım o ayrı ama The Wire da müthiş bir dizidir :)
Ben zaten kötülemedim ki. Sadece belirli aralıklarla düşüşün olduğunu belirttim. Diğer türlü dediğim gibi iyi bir dizidir. :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE