MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yaaa bıraaak. Bile isteye hiç bir yorum yapmayıp, adaşımın bana yetişmek için çılgınlar gibi izlemesini sağlayıp seni o moda sokan planı kim yaptı, kimmm... :A
Sen üşengeçlikten yorum yapmadın :A Ben ise şu sonuca ulaşmak için gereken her şeyi planladım, akım başlattım sizin için. Bunlar hepsi benim sayemde oldu. En FUTURE benim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen üşengeçlikten yorum yapmadın :A Ben ise şu sonuca ulaşmak için gereken her şeyi planladım, akım başlattım sizin için. Bunlar hepsi benim sayemde oldu. En FUTURE benim :A
Üşengeçlikten olsaydı eğer ilk sezona da tek tek yorum yapmazdım... Ama 2. sezonun ilk 2 bölümünü hemen yorumlayıp sonrasında bu olayların yaşanması sence gerçekten üşengeçlik mi... Bu kadar sığ düşünüyor olamazsın... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Üşengeçlikten olsaydı eğer ilk sezona da tek tek yorum yapmazdım... Ama 2. sezonun ilk 2 bölümünü hemen yorumlayıp sonrasında bu olayların yaşanması sence gerçekten üşengeçlik mi... Bu kadar sığ düşünüyor olamazsın... :A
İşte sizin hareketlerinizi tek tek inceleyip bir plan yaptım ve de ondan sonra her şey o plan dahilinde ilerledi. Üzgünüm ama sen sadece bu planımın küçük bir parçasıydın :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
3. sezon 8. bölümü izledim en son ama etkinlik olarak yapmayacağız gibi duruyor... :A
Senin diziyi bitirmene az kaldı zaten. En azından "şu bölümü izledim, iyi gidiyor" deyip, çok küçük spoiler içerikli bir şeyler yazsan bile iyi. Aktif tutun konuyu, sonuçta etkinlik. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Senin diziyi bitirmene az kaldı zaten. En azından "şu bölümü izledim, iyi gidiyor" deyip, çok küçük spoiler içerikli bir şeyler yazsan bile iyi. Aktif tutun konuyu, sonuçta etkinlik. :D
Belki yaparım bir ara ama üşengeçliğimin zirve yaptığı dönemlerde olduğum için söz veremiyorum... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Hiç kimseden ses çıkmadığına göre, sanırım etkinlikteki diziyi izlemeniz sona erdi. :D

@MEnes, @Sherlock, @MasacRE, @Maskeli Fedai.

Adamlara dedik ki tamam yorum yapmayın, bölümlere puan verin en azından tablo olayı devam etsin. Bu şahıslar ona bile üşendi. :A Yoksa diziyi izlemeye devam ediyoruz, ben de en son 3. sezon 5. bölümü izledim. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Adamlara dedik ki tamam yorum yapmayın, bölümlere puan verin en azından tablo olayı devam etsin. Bu şahıslar ona bile üşendi. :A Yoksa diziyi izlemeye devam ediyoruz, ben de en son 3. sezon 5. bölümü izledim. :A
Tamam işte, en azından "dizinin şu sezonunun şu bölümündeyim, çok sarıyor" tarzı, bir de spoiler içeren yorumlar yapın. Anlayalım izleyip izlemediğinizi. Bırakmış gibi olmayın. :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Rick and Morty'i yaz bari izlediysen. Bu dizi tam yorumlamalık. İzlemeden önce hikayelerden spoiler yemişsindir tabii bu arada. :A
Onu izlemedim henüz altyazı yok. :A Torkudan çözdük ama çevirmemişler, diğer yerlerden de izlemek istemiyorum görüntüsü kötü. Ama spoiler yemedim henüz. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Onu izlemedim henüz altyazı yok. :A Torkudan çözdük ama çevirmemişler, diğer yerlerden de izlemek istemiyorum görüntüsü kötü. Ama spoiler yemedim henüz. :A
Altyazı var aslında, bulmasını bilene; görüntü güzel aslında, bakmasını bilene. Spoiler yemediysen; ya hikayedekiler spoiler gibi gelmedi ya da görmezden geldin. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Tamam işte, en azından "dizinin şu sezonunun şu bölümündeyim, çok sarıyor" tarzı, bir de spoiler içeren yorumlar yapın. Anlayalım izleyip izlemediğinizi. Bırakmış gibi olmayın. :D

Yok yok, her sezon sonu genel yorum ve tüm bölümler için puan verecekler. (İnşallah. :A) O kadar da değil, etkinlik diye dola çıktık geldiğimiz hale bak. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok yok, her sezon sonu genel yorum ve tüm bölümler için puan verecekler. (İnşallah. :A) O kadar da değil, etkinlik diye dola çıktık geldiğimiz hale bak. :A
En azından bölüm için puan verseler de iyiydi ama şimdi zor. Bu arada hepsini tek bir yere topladın, anket sorunlu şimdi. Benim birinci sezondaki verdiğim oy da birleşmiş ankete. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
En azından bölüm için puan verseler de iyiydi ama şimdi zor. Bu arada hepsini tek bir yere topladın, anket sorunlu şimdi. Benim birinci sezondaki verdiğim oy da birleşmiş ankete. :A

3. sezona geçmeyen tek kişi olarak Utku beyciğim kaldı, o da geçince anketi silip yenisini ekleyeceğim. O zaman çözülecek o sorun. :A Puan verme işi ise tam bir muamma...

• Güldürdün