Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hainku... 10 şey söylüyorsun 11'i yalan... :))

Ekli dosyayı görüntüle 80536
Bu da Pamuk Prenses masalı gibi bir ayna anlaşılan :) Orada da cadı "ayna ayna söyle bana en güzel kim? " derdi ayna da korkusundan ona pis cadıyı gösterirdi :) Sen de bu aynayı öyle etkin altına almışsın. Ama senden de bu beklenir zaten, tost makinesisin sonuçta. Kim bilir ne büyüler, ne şeytanlıklar vardır sende :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Cylonlar için çalışıyor ama kendisini insan sanıyor, ilginçmiş. Agathon ile Tyrol'ı aynı anda idare eden koca yürekli kendini insan sanan cylon parçası Boomer. :)
İşte böyle muazzam bir kurgu... :) Ama tabi sonraları iyice değişiyor mevzu oralara hiç girmeyelim... :)

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
İşte böyle muazzam bir kurgu... :) Ama tabi sonraları iyice değişiyor mevzu oralara hiç girmeyelim... :)
Boomer'a özel bölüm adları da göreceksin, IMDb'de görmüştüm incelediğimde. Çok olaylar olacak diye de hatırlıyorum. Boomer açığa çıkacak gibi görünüyor yavaş yavaş. Sezonluk bölümlere göz atarken göz ucuyla denk gelmiştim. :)

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Bu da Pamuk Prenses masalı gibi bir ayna anlaşılan :) Orada da cadı "ayna ayna söyle bana en güzel kim? " derdi ayna da korkusundan ona pis cadıyı gösterirdi :) Sen de bu aynayı öyle etkin altına almışsın. Ama senden de bu beklenir zaten, tost makinesisin sonuçta. Kim bilir ne büyüler, ne şeytanlıklar vardır sende :)

Bu ayna SABAR büyüsü ile bezenmiş bir ayna... Senin, benim, adaşımın ekranı gibi... Sadece ama sadece gerçekleri ve doğruları söylüyor. :))

Bak yine ırkımızı hor görmüş, sırf sizden daha üstünüz diye bizi aşağılamayı bırakın artık. :))

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Boomer'a özel bölüm adları da göreceksin, IMDb'de görmüştüm incelediğimde. Çok olaylar olacak diye de hatırlıyorum. Boomer açığa çıkacak gibi görünüyor yavaş yavaş. Sezonluk bölümlere göz atarken göz ucuyla denk gelmiştim. :)
Zaten gördük merak etme çılgın bölümler gördük ve göreceğimizi biliyoruz... :) Muazzam bir dizi asla sıkılmayı ve bırakılmayı hak etmeyen türden bir klasik... :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu ayna SABAR büyüsü ile bezenmiş bir ayna... Senin, benim, adaşımın ekranı gibi... Sadece ama sadece gerçekleri ve doğruları söylüyor. :))

Bak yine ırkımızı hor görmüş, sırf sizden daha üstünüz diye bizi aşağılamayı bırakın artık. :))
Kaldıramıyorlar adaşım kaldıramıyorlar bu durumu... :)

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bırak... :) Ben aynanın gerçek yüzünü ortaya çıkardım bana masal anlatma tost makinesi :)

Tost makinesinin ne üstünlüğü olacak, takarsın fişe tostunu, sandviçini yaparsın sonra da fişini çekersin. Bundan ibaret bir alet sadece :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Bırak... :) Ben aynanın gerçek yüzünü ortaya çıkardım bana masal anlatma tost makinesi :)

Tost makinesinin ne üstünlüğü olacak, takarsın fişe tostunu, sandviçini yaparsın sonra da fişini çekersin. Bundan ibaret bir alet sadece :)

İşte bu tost makinesi dediğin şeylerin senden ve hatta sizden daha insan, daha gerçek olmasını kaldıramıyorsun. O yüzden böyle boş boş yorumlar yapıyorsun. :))

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
"The Wire" diyerek girip, @MasacRE'nin önerdiği diziye bağlanıp bu kadar aşık olmanız da ilginç doğrusu. :)
Hain yoldaşlarım eminim ki The Wire dizisine başlarlarsa yaklaşık 1 haftada bitirirler o diziyi :) @Sherlock @MEnes bundan sonraki durakları da o olur belki, yorumsuz birbirlerini sata sata izlerler ne güzel :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Hain yoldaşlarım eminim ki The Wire dizisine başlarlarsa yaklaşık 1 haftada bitirirler o diziyi :) @Sherlock @MEnes bundan sonraki durakları da o olur belki, yorumsuz birbirlerini sata sata izlerler ne güzel :)

Evet, ne sandın. Senin gibi "gindi iki bilim izlicim" diye diye mi izleyecektik bu SABAR eserlerini. :))