Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX ve saçmalıkları..
------

Çok iyi bölümdü, ara ara tempo düşse de heyecanlıydı.

Tarık'ın Zahra'dan kurtulmak için yalanlar söylemesi ve parasını alması. :A Büyük ihtimalle Zahra parasız kalacak bir süre, daha aktif bir şekilde görebiliriz diğer bölümlerde.

Bahar, Nehir'i tehdit etmeye çalıştı ama elinde kaldı. Nehir gitti kendisi söyledi ve iyi yaptı. Aralarında bir şeyler olabilir ve savaşa Bahar da entrika yapmaya başlar. Dizide bir an bile olsun heyecan eksik olmaz gelecek bölümler. :Z

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizilerle devam eder bence bu sezon ve diğer sezonun ortasına kadar. Aynen banada öyle geliyor.
Aslında bir uyarlama dizileri varda, ne zaman olur bilmiyorum. Yaşları 5 ila 16 arasında değişen dört çocuk falan olacak dizide, onlarda olabilirler. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
FOX ve saçmalıkları..
------

Çok iyi bölümdü, ara ara tempo düşse de heyecanlıydı.

Tarık'ın Zahra'dan kurtulmak için yalanlar söylemesi ve parasını alması. :A Büyük ihtimalle Zahra parasız kalacak bir süre, daha aktif bir şekilde görebiliriz diğer bölümlerde.

Bahar, Nehir'i tehdit etmeye çalıştı ama elinde kaldı. Nehir gitti kendisi söyledi ve iyi yaptı. Aralarında bir şeyler olabilir ve savaşa Bahar da entrika yapmaya başlar. Dizide bir an bile olsun heyecan eksik olmaz gelecek bölümler. :Z
büyük entrika geliyor. bölüm harikaydı. nehir bomba gibi oldu :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy