Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
https://www.instagram.com/p/CKtjx2QA-fm/?igshid=1dgwpfcfgq39l :eek: :eek:

Siyasal İslamcıların neden buna sesi çıkmıyor? Aa unuttum dizi de gay yoktu.

Netflix ahlak bozuyor ama bu ne peki?

Netflix te olmayan eşcinsel için kıyametler koptu.

Umarım para cezası gelir.
Evet, sahne gereksiz ve saçmaydı. Üstelik sahnede ki karakter 1 hafta sonra diziden çıkmıştı, ama diğer hiç bir diziye ses çıkarmayanların bu diziye ses çıkarması ne kadar garip?

Sen Anlat Karadeniz'de Nefes'e neler yapılmıştı, ama ceza verilmemişti hatırlatırım.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,346
Puanı
860
Evet, sahne gereksiz ve saçmaydı. Üstelik sahnede ki karakter 1 hafta sonra diziden çıkmıştı, ama diğer hiç bir diziye ses çıkarmayanların bu diziye ses çıkarması ne kadar garip?

Sen Anlat Karadeniz'de Nefes'e neler yapılmıştı, ama ceza verilmemişti hatırlatırım.
Diğer dizilere ses çıkarmadığımı nereden biliyorsun? İllaki burada çıkaracam diye bir şey o :)

Evet Sak dizisini izlemedim ama biliyorum olanları trendlerde görmüştüm ve geçen sezon Gel Dese Aşk dizininde de neler neler olmuştu ona da ceza verilmemişti.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diğer dizilere ses çıkarmadığımı nereden biliyorsun? İllaki burada çıkaracak diye bir şey o :)

Evet Sak dizisini izlemedim ama biliyorum olanları trendlerde görmüştüm ve geçen sezon Gel Dese Aşk dizininde de neler neler olmuştu ona da ceza verilmemişti.
Sana dememiştim ben onu. 1 ay önce olan sahneyi tekrar gündeme getirenlere demiştim.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem