Böyle Ceza Olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yok yok artık olayı çözdüm modlar hep belirli kesimlerden seçilmiş nedense... Tabi fks14 ile cevaa yı katmıyorum bu kesime

aynen modlar anadolu yakasından seçilmiş avrupa yakasından hiç mod gördünmü?? ya izmirli yada anadolu yaksından avrupa yakasından seçseler şöyle zeki çevik akıllı benim gibi bir beyefendiyi seçseler olmazmıydı :))))

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ne var bu cümlede karsındakı kiside banlamayın der. takasın düşüncesi zaten yerinde değilse modlar kale almayacak. herşeye ceza verilse büyük kusurlara nasıl ceza verilecek merak ediyorum

%100 katılıyorum çocuk oyuncağına çevirmişler ceza sistemini

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
mevzu dini kötülemesi falan değildi aslında yapan Allah ında bulur.
bizim demek istediğimiz şey bu kadar basit olmamalı cezalar herşeye ceza veriliyo yok kışkırtıcı yok uygunsuz falan filan küfür olmadıkça büyük hakaret olmadıkça ne cezası veriyonuz forumda takılın keyfinize bakın modlar ceza vermeye uğraşmayın

Küfür ve büyük hakaret olursa zaten 5 puan veriliyor diğerlerinde ise 1-2 puan veriliyor işte o zaman sadece küfür'e ve hakarete mi ceza vereceğiz...O zaman ceza sistemi kalksın büyük hakarette ve küfür de eskisi gibi direk ban verilsin...

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ben banlayın dedim prncss.. mümkün değil dedi böyle bişey sonra bi baktım ceza ne gerek var cezaya herşeyi abartıyolar

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Küfür ve büyük hakaret olursa zaten 5 puan veriliyor diğerlerinde ise 1-2 puan veriliyor işte o zaman sadece küfür'e ve hakarete mi ceza vereceğiz...O zaman ceza sistemi kalksın büyük hakarette ve küfür de eskisi gibi direk ban verilsin...

kalksın eskiden çok daha güzeldi forum on numaraydı küfür eden banı yiyodu başkada ceza yoktu gayet huzurlu ve güzeldi.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Forumdaki mod.lar ve süper mod.lar hep şikayet eden kişiye göre ceza veriyor. Bende bundan çok şikayetçiyim. Herkes tarafını belirlemiş. Birileri birilerine bildiğin hizmet ediyor. Bu durumda Favoriforumuma yakışmıyor.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

direk ban olayına karşıyım çünkü birine savunma hakkı tanımadan yoketmek gibi bişey oluyor point sistemi çok daha iyi yanlış cezaya itiraz hakkımız doğuyor
cezalar bu şekliyle çok daha iyi herkes hakettiğini alıyor yalnız capzlock arkadaşımıza fazla ceza verilmiş onun 5 pointi 2 ye düşürülse takasın 1 pointi 2 ye çıkarılsa durumda adalet sağlanır :))))

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tabii tartışmalar çoktu ban da verilmiyordu şimdi en azından ceza puanı geliyor

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Puan sistemi bandan daha iyi fakat siz ceza verdiğiniz kişiye söz hakkı bile tanımadan ceza verirseniz bu HAKSIZ ceza oluyor. Benim günlerdir anlatmaya çalıştığım bu. @cevaa yada aynısı yapıldı. Çocuğa bi söz hakkı bile tanınmadan elinden aldılar süper mod.luğu. Bende bu ceza sisteminde ki bu küçük gibi görünen hataların değişmesini istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...