Böyle Ceza Olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
modlar artık nasıl ve neye ceza vereceklerini unuttular galiba buna ceza mı verilir
primavera adlı modun verdiği cezaya bakın

quote_icon.png
Prncss.. Nickli Üyeden Alıntı
Gerçekleri yazarken birbirinizi suçlamanız yanlış.
Görüşlerinizi elbette belirtin ama bu şekilde belirtmeniz doğru değil.

şu capslocku banla gitsin

böyle dediğim için ceza aldım.iş çocuk oyuncuğına dönmüş

Son düzenleme:

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
takas biri senin hakkında öyle bir şey yazsa şikayet etdip ceza almasını istemeyecekmiydin?

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
ceza verilmesinin sebebi durduk yere bir kişinin banlanmasını isteyerek onu kışkırtman ve sonrasında kişi zaten o konuya bununla ilgili yorum yazmış bunları söylemekte hoş değil.
banlanma cezaları sadece çok olağan durumlarda ve 10 puan ceza dolduğunda yapılabilir :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tartışmasız doğru bir ceza olmuş. Kendinizi karşı tarafın yerine koyun. Biri "şu takas'ı banla gitsin" dese hoşuna gitmez ve sen de itiraz ederdin herhalde.

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
konuda yazılan birkaç mesajda hiç hoş değil ayrıca siliyorum!
takas'a özel mesaj attım konuyu uzatmayalım fazla :)

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
o caps mıdır her nedir onun o müslümanları aşağılar şekilde mesaj atması affedilemez bence süresiz ban alması lazmdı. Zamanında galatasaray şampiyon oldu diye sevinen feneri aşağılayanlar süresiz ban aldı ama o kişi müslümanları aşılamasına rağmen 5 puancık la kurtuldu :U:
forum yönetimine 1 dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum yazık :(
Allah günahlarımız affetsin Türk gençliği islama bu kadar cahil kalamaz !

Ih şlmdi ben bu mesajdan dolayı ceza alırsam şaşırmam (!)

- - - Ekleme - - -

ayrıca durduk yere ne demek ya adam dinimize demediğini bırakmamış siz gelmiş durduk yere niye banlayalım diyorsunuz bu mu adalet anlayışınız ?

Tarihte müslümanlar hep işkence gördü ve görmeye devam ediyor
ama iyiki Müslümanım :)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
o caps mıdır her nedir onun o müslümanları aşağılar şekilde mesaj atması affedilemez bence süresiz ban alması lazmdı. Zamanında galatasaray şampiyon oldu diye sevinen feneri aşağılayanlar süresiz ban aldı ama o kişi müslümanları aşılamasına rağmen 5 puancık la kurtuldu :U:

1 dakikalık saygı duruşuna devamlı davet ediliyoruz zaten ama forumda verebileceğimiz en yüksek ceza puanı 5.
Eğer cezaların yükselmesini istiyorsanız o ceza size geldiği zamanda laf söyleme gibi hakkınız kalmaz bence. Çoğu ağır hakarete bile 5 yerine 2 puan veriyoruz. Mesajı şikayet eden arkadaş hakaret diye etmiş ama ben yinede 5 puan verdim gayette yerinde cezaydı ;)

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184

- - - Ekleme - - -

ayrıca durduk yere ne demek ya adam dinimize demediğini bırakmamış siz gelmiş durduk yere niye banlayalım diyorsunuz bu mu adalet anlayışınız ?

Çok güzel konuştun adamımsın BÜYÜKSÜN ! :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
iş çocuk oyuncağanı dönmüş beyler yorum yapmayın baksana admin bile ne diyo bırakın ya siz böyle yaptıkça insanları soğutursunuz buradan başka bişey olmaz

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184

:U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U

Dünyada adalet denilen şey kalmamış yok olmuş yanmış bitmiş kül olmuş kesin ceza alırım şimdi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

- - - Ekleme - - -

Öncelikle Galatasaray şampiyon olduğu zaman hiç kimse süresiz ban falan almadı. Sadece bir kişi 10 puanı doldurdu ve 3 günlük ban aldı. O ceza kesinlikle yerindeydi ve Galatasaraylılar bile hak vermişti cezaya. Yönetimi suçlamak için senaryo uydurmayalım.

Bu mesajın da cezalık çünkü kimseyle "şu caps midir nedir" gibisinden konuşamazsın. Herkesin görüşlerini saygılı olup düzgün bir üslupla konuşmayı öğrenmelisin. Her mesajında sürekli bir siyasi ve dini konularda tartışma yaratma çabası var ve bu hiç hoş değil.

Şikayet edilen mesaj 5 puanla cezalandırılmış zaten.

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Tartışmasız doğru bir ceza olmuş. Kendinizi karşı tarafın yerine koyun. Biri "şu takas'ı banla gitsin" dese hoşuna gitmez ve sen de itiraz ederdin herhalde.

onlar ne yapsa doğru oluyo zaten bi kez de sen haklısın dediğini görmedim ki hep haklıyız mesaj yazmaya korkuyoz pusuya yatmış bekliyolar tak ceza. biri takası banla dese hoşuma gitmez ama şikayet etmem nesine ceza vereceksin demişse demiş bende ona bişey yazarım

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Öncelikle Galatasaray şampiyon olduğu zaman hiç kimse süresiz ban falan almadı. Sadece bir kişi 10 puanı doldurdu ve 3 günlük ban aldı. O ceza kesinlikle yerindeydi ve Galatasaraylılar bile hak vermişti cezaya. Yönetimi suçlamak için senaryo uydurmayalım.

Bu mesajın da cezalık çünkü kimseyle "şu caps midir nedir" gibisinden konuşamazsın. Herkesin görüşlerini saygılı olup düzgün bir üslupla konuşmayı öğrenmelisin. Her mesajında sürekli bir siyasi ve dini konularda tartışma yaratma çabası var ve bu hiç hoş değil.

5 poanla cezalandırılmıs ama dini değerlerimiz alt üst eden bir mesj çok agır.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

şikayet etmeyi doğru bulmasamda takasın yaptığı fikir özgürlüğüne girer burda takas haklı. o zaman yönetim olarak neden şikayet butonu koydunuz. demekki şikayet etmek doğal hak

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

adam dinimizi kötülüyo neler yazıyo 5 puan çok mu?
her yazılana ceza verilmez eskiden böyle değildi ceza sistmi baştan sona yanlış kimse ceza vermeyi tam olarak bilmiyo

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
adamın dinimiz hakkında yazmadığı şey kalmadı süresiz ban yemesi lazımken 5 puan ceza almış onu çok göstermeye çalışıyolar her mesaja cezqa her mesaja ceza bu ne ya küfür olmadıkça büyük hakaret olmadıkça ceza verilmez

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
ben yine iyi konuşmuşum kendimi tuttuğuma şükrediyırum adam dinimize müslümanlara hakaret üstüne hakaret edecek ben geleceğim burda capslock kardeşim haklımısın diyeceğim ?
Aynısı sizin başınıza gelse beni hemen banlardınız ben cheye mheye hakaret etseydim , darwine hakaret etseydim ben şuanda banlı olurdum neyse fazla uzatmayalım AllaH Müslümanları korusun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...