Böyle Ceza Olmaz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan takas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda bazen öyle mesajlar yazılıyorki dinsizlikle bile suçlandığımız oldu ama onlara bile dini değerlere saygısızlık şeklinde ceza verdiğimizi hatırlamıyorum hatta kimisine ceza bile vermedik. Sizin bu suçlamalarınızın ne kadar doğru olduğunu açıklayabilecek olan var mı? :)

onlar ne yapsa doğru oluyo zaten bi kez de sen haklısın dediğini görmedim ki hep haklıyız mesaj yazmaya korkuyoz pusuya yatmış bekliyolar tak ceza. biri takası banla dese hoşuma gitmez ama şikayet etmem nesine ceza vereceksin demişse demiş bende ona bişey yazarım

Mesajlarınızı düzgün bir üslupla yazdıktan sonra kolay kolay ceza almazsınız. Hatayı kendinizde aramanız gerekiyor. Verilen cezalar çoğu zaman doğru karar.

5 poanla cezalandırılmıs ama dini değerlerimiz alt üst eden bir mesj çok agır.

Aynı suç tekrar işlenirse banlanmış oluyor. 5 puan yeterli bir ceza. Kural da budur zaten.

o caps mıdır her nedir onun o müslümanları aşağılar şekilde mesaj atması affedilemez bence süresiz ban alması lazmdı. Zamanında galatasaray şampiyon oldu diye sevinen feneri aşağılayanlar süresiz ban aldı ama o kişi müslümanları aşılamasına rağmen 5 puancık la kurtuldu :U:
forum yönetimine 1 dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum yazık :(
Allah günahlarımız affetsin Türk gençliği islama bu kadar cahil kalamaz !

Ih şlmdi ben bu mesajdan dolayı ceza alırsam şaşırmam (!)

- - - Ekleme - - -

ayrıca durduk yere ne demek ya adam dinimize demediğini bırakmamış siz gelmiş durduk yere niye banlayalım diyorsunuz bu mu adalet anlayışınız ?

Tarihte müslümanlar hep işkence gördü ve görmeye devam ediyor
ama iyiki Müslümanım :)

anlayan anladı

Mesajlarınızı düzgün bir üslupla yazdıktan sonra kolay kolay ceza almazsınız. Hatayı kendinizde aramanız gerekiyor. Verilen cezalar çoğu zaman doğru karar.

Aynı suç tekrar işlenirse banlanmış oluyor. 5 puan yeterli bir ceza. Kural da budur zaten.

üslubumuzda bişey yok admin şuna kısacası sizi sevmiyoruz desen yeter herkes neyin ne olduğunu görüyor ve biliyo

şikayet etmeyi doğru bulmasamda takasın yaptığı fikir özgürlüğüne girer burda takas haklı. o zaman yönetim olarak neden şikayet butonu koydunuz. demekki şikayet etmek doğal hak
Şikayet etmek doğal hak. Doğal olmayan forum içerisinde "banlayın şunu gitsin" tarzı mesajlar. Uygun bir şekilde şikayet etse zaten ilgilenilir, cezası verilir.

hayret ceza çıkmadı daha burdan.
şu da var diyosunuz ya yöneticiler ortak kararla cezaları veriyolar.
besalet
xdragxx
primavera
birazda prncss
ozan
fks14

başka aklıma gelmedi bu isimler zaten bizim ceza almamızı bekleyen kişiler en ufak yanlışta ceza verelim diyen insanlar

Şikayet etmek doğal hak. Doğal olmayan forum içerisinde "banlayın şunu gitsin" tarzı mesajlar. Uygun bir şekilde şikayet etse zaten ilgilenilir, cezası verilir.

asıl doğal olmayan adamın dinimize hakaret etmesi ve bunu 5 puancıkla kurtarması. Ayrıca bi başka mod demiş ne var bunda neyi banlayalım gerçekleri söyleyebilir diye şimdi buna de demeli bu mu doğal olan şey ?

Hayır anlamadığım yönetim hep belirli kesimlerden mi şeçildi ?

besalet
xdragxx
primavera
birazda prncss
ozan
fks14

başka aklıma gelmedi bu isimler zaten bizim ceza almamızı bekleyen kişiler en ufak yanlışta ceza verelim diyen insanlar
Ben kendimi iyi tuttum şükürler olsun yoksa çoktan banı yemiştim küfür etmemek için kendimi zor tuttum

besalet
xdragxx
primavera
birazda prncss
ozan
fks14

kimseye ceza vermek için pusuda yatıp özel planlar yapmıyoruz. senin yazdığın yazıyı x kişi yazsa bile aynı işlem uygulanır. sen yazdığın için verilmiyor yani o cezalar :)

siz kaç kişiyi dinsizlikle suçladınız.. ateistlere yada diğer inanışlara hakaretlerde bulundunuz bu ülkede yok saydınız bunlar çokmu normal şeyler

asıl doğal olmayan adamın dinimize hakaret etmesi ve bunu 5 puancıkla kurtarması. Ayrıca bi başka mod demiş ne var bunda neyi banlayalım gerçekleri söyleyebilir diye şimdi buna de demeli bu mu doğal olan şey ?

Hayır anlamadığım yönetim hep belirli kesimlerden mi şeçildi ?

sizin bize kvp konusunda dinsiz demeniz ne kadar doğruydu?

veya o suçlamadan dolayı kimi banlayıp 5 puan verdik biz?

Bakın bu forumda da herkes müslüman olacak diye bir kural yok...
Sonuçta burası laik bir ülkeyse bu forumda laik bir forumdur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...