Böyle Ceza Olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
eski sisteme dönülmesi şart oldu artık modlar bu işi kaldıramıyo görüldüğü gibi neye nasıl ceza vereceklerini bilmiyolar

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kimse dinimize hakaret edemez.

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Puan sistemi bandan daha iyi fakat siz ceza verdiğiniz kişiye söz hakkı bile tanımadan ceza verirseniz bu HAKSIZ ceza oluyor. Benim günlerdir anlatmaya çalıştığım bu. @cevaa yada aynısı yapıldı. Çocuğa bi söz hakkı bile tanınmadan elinden aldılar süper mod.luğu. Bende bu ceza sisteminde ki bu küçük gibi görünen hataların değişmesini istiyorum.
Ben Galasataray şampiyon olduktan sonra bir konuya fener yazdım elim v'ye kaydı tem değiştirdim ceza almıştım söz hakkı bile vermiyorlar Süper moderatör'ün biri aynı hatayı yapsa alcaklar moderatörlüğünü elinden

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
verilen cezayı kaldırsınlar 1 paun deyip geçmeyin 1 1 10 oluyo

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
5 pointlik mesaj modlar duyun sesimi

capslockun cezasıda ağır olmuş. capslock amacını aşan cümleler kulanmıs ama asıl demek istediği. tecavüz edin bebeklere biz bakarız hemde müslüman nüfus artar diyen kafasızları eleştirmek için yazmış mesajı ama cümle yanlış anlaşılmış anlam kayması olmuş.

modlar cezadan önce mesajı düzeltme isteyebilir yazandan

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
Herkesin görüşüne saygılı olunmalı dinimize hakaret etmemelisin

hakaret yok o mesajda siz demiyomusunuz tecavüzcülerin çocuklarıda doğsun diye ben ne diyorum hadi tecavüz edip yeni çocuklar dünyaya getirelim. ikisi aynı şey ama at gözlüklerinizi çıkarmanız lazım

edit : at gözlüğündende ban yemiyelim sadece önünü görmeyi sağlar hakaret içermemektedir

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
capslockun cezasıda ağır olmuş. capslock amacını aşan cümleler kulanmıs ama asıl demek istediği. tecavüz edin bebeklere biz bakarız hemde müslüman nüfus artar diyen kafasızları eleştirmek için yazmış mesajı ama cümle yanlış anlaşılmış anlam kayması olmuş.

modlar cezadan önce mesajı düzeltme isteyebilir yazandan

o arkadaşın niyeti belli görüşü belli biz anlayacağımızı anladık

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Zaten bizim gibi saf üyeler başını kaldırdıkça ceza yiyor. @kvp1905e katılıyorum. Bu konu gereksiz uzamasın. Yoksa yine HAKSIZ yere verilen o cezalar gelecek. Umarım en kısa sürede toparlanır Favoriforumum fakat kayış bi kere koptu. Düzelmesi zor. Herkesin de tuttuğu taraf belli. Anlatacak hiçbirşey yok. Biz anlatsakta boş.

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hakaret yok o mesajda siz demiyomusunuz tecavüzcülerin çocuklarıda doğsun diye ben ne diyorum hadi tecavüz edip yeni çocuklar dünyaya getirelim. ikisi aynı şey ama at gözlüklerinizi çıkarmanız lazım

at gözlüğünü çıkarıp senin gibi düşüneceksek çıkarmıyoruz böyle iyi

- - - Ekleme - - -

Zaten bizim gibi saf üyeler başını kaldırdıkça ceza yiyor. @kvp1905e katılıyorum. Bu konu gereksiz uzamasın. Yoksa yine HAKSIZ yere verilen o cezalar gelecek. Umarım en kısa sürede toparlanır Favoriforumum fakat kayış bi kere koptu. Düzelmesi zor. Herkesin de tuttuğu taraf belli. Anlatacak hiçbirşey yok. Biz anlatsakta boş.

aynen admin radikal kararlar almazsa bu işin önüne geçilmez.

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609

Ben senin mesajını dikkat etmedim kimseylede hiçbir siyaset konusunda tartışmaya girmem kürtaj ve tecavüz olayları ile ilgilide yorum yapmadım ama dinimizi kötülemek yanlış dedim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
capslock ne derse doğru söylüyor katılıyorum :))))

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Ben çıkarmıyorum böyle iyi çok rahatım

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
at gözlüğünü çıkarıp senin gibi düşüneceksek çıkarmıyoruz böyle iyi

- - - Ekleme - - -

aynen admin radikal kararlar almazsa bu işin önüne geçilmez.

Sadece kararla olacak iş değil. Süper mod.u ve mod.ları doğru düzgün ve tarafsız olan üyelerden seçmeli. Düzgün olan hiç mi yok içlerinde. Var ama çok az. Bu sayı zaten her geçen gün azalıyor. Azalmaya da devam edecek gibi. Ben geçen gün yönetim sistemine 4 verdim diye bu sebepten dolayı tepeme bindiler niye 4 veriyorsun. Ama onlar dışardan görünenin ne olduğunu bilmiyor malesef. Haksız yere sormadan soruşturmadan direk tak diye ceza vermeyi biliyorlar. Ve vermeyede devam edilecek. 2012 yılı uğursuz geldi bu forum sitesi için. Bu siteye artık Favoriforumum demek yanlış oluyor. Adı gibi favoriliğinin kaldığını da artık düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...