Böyle Ceza Olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ceza konusunda takasa katılıyorum ilk defa. Takas banlasın dediyse sizin banlayacak halniz mi var? Sırf bu nedenden dolayı ceza verilmesi hoş olmamış. Gerçi günümüzde haksız cezaların verildiği döneme girdi Favoriforumum. Üyelerin artık ne tür cezalarla karşılacağı hiç belli olmuyor.:smile:

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
Vahim açıklama ise AKP'li TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün geldi. Üstün "Tecavüz edilen kadın da doğurmalı" dedi. Üstün, down sendromlu doğacak diye bebeklerin aldırılmasına da karşı çıktı.

benimki sadece öneriydi ne yanlış varki cezamın indirilmesini talep ediyorum

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

sizin bize kvp konusunda dinsiz demeniz ne kadar doğruydu?

göstersene o mesajı. yok öyle bişey

- - - Ekleme - - -

Ceza konusunda takasa katılıyorum ilk defa. Takas banlasın dediyse sizin banlayacak halniz mi var? Sırf bu nedenden dolayı ceza verilmesi hoş olmamış. Gerçi günümüzde haksız cezaların verildiği döneme girdi Favoriforumum. Üyelerin artık ne tür cezalarla karşılacağı hiç belli olmuyor.:smile:

eyw sağol

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,735
Puanı
1,061
göstersene o mesajı. yok öyle bişey

O mesajlar silindi bunu sende biliyorsun o yüzden böyle rahatsın ama OzaN sakladıysa seve seve gösterebilir Prncss... Ayrıca o konuda bizi öldürdünüz saygı duruşu falan dedini , 5 para etmezsiniz anlamına getirdiniz bizi biz hala bi şey demedik...

Son olarak bu konu artık sıktı herkes kendinde arasa biraz suçu gerek kalmayacak yönetime yüklenmek daha kolay geliyor galiba....Sıkıldım artık bu konulardan..

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305

Prncss lütfen yazdıklarına dikkat et ! siz diyiyorsunuz siz dediğin zaman tüm vadiciler o kategoriye giriyor ve ben hiç bir şey demedim size

Siz dememden tüm vadicileri mi çıkarttın?

takas, Ozan'ın kaldırdığı kvp - 1e1k konusunda geçiyor o mesajlar Besalet, primavera gibi yönetici olan arkadaşlara yönelik söylenmişti.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
takasa verilen her ceza azdır ikiye çıkarılsın :d:d:D

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Ben bile ceza alabilirim

- - - Ekleme - - -

Siz dememden tüm vadicileri mi çıkarttın?

takas, Ozan'ın kaldırdığı kvp - 1e1k konusunda geçiyor o mesajlar Besalet, primavera gibi yönetici olan arkadaşlara yönelik söylenmişti.
kvp konusunda demişin ? bu o anlama gelmiyor mu ? kvp konularında daha çok vadiciler takılıyorda ben hiç öle ceza görmedim göster hani nerde ?

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
O mesajlar silindi bunu sende biliyorsun o yüzden böyle rahatsın ama OzaN sakladıysa seve seve gösterebilir Prncss... Ayrıca o konuda bizi öldürdünüz saygı duruşu falan dedini , 5 para etmezsiniz anlamına getirdiniz bizi biz hala bi şey demedik...

Son olarak bu konu artık sıktı herkes kendinde arasa biraz suçu gerek kalmayacak yönetime yüklenmek daha kolay geliyor galiba....Sıkıldım artık bu konulardan..
işine gelmediği için mi sıkıldın acaba gösterin o mesajları bekliyorum

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
takasa verilen her ceza azdır ikiye çıkarılsın :d:d:D
Destere sana 1 caps ve 1 gifi armağan ediyorum buyur;
yaran-inci-s%C3%83%C2%B6zl%C3%83%C2%BCk-capsleri_19191.jpg

tisp9.gif

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
mevzu dini kötülemesi falan değildi aslında yapan Allah ında bulur.
bizim demek istediğimiz şey bu kadar basit olmamalı cezalar herşeye ceza veriliyo yok kışkırtıcı yok uygunsuz falan filan küfür olmadıkça büyük hakaret olmadıkça ne cezası veriyonuz forumda takılın keyfinize bakın modlar ceza vermeye uğraşmayın

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
yok yok artık olayı çözdüm modlar hep belirli kesimlerden seçilmiş nedense... Tabi fks14 ile cevaa yı katmıyorum bu kesime

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
birçok üye şikayetçi bu konudan OzaN çözüm bul şu işe

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Şikayet etmek doğal hak. Doğal olmayan forum içerisinde "banlayın şunu gitsin" tarzı mesajlar. Uygun bir şekilde şikayet etse zaten ilgilenilir, cezası verilir.

ne var bu cümlede karsındakı kiside banlamayın der. takasın düşüncesi zaten yerinde değilse modlar kale almayacak. herşeye ceza verilse büyük kusurlara nasıl ceza verilecek merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...