BÜYÜK Final | Suskunlar ⚔️ Aşk-ı Memnu | En Özlenilen Dizi

Ankette yer alan hangi dizi sizin favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Etkinlik sahibi malum diziyi avatar yapıp en sevdiğim üç dizinin elenmesine sebep oldu. Dizinin diskalifiye edilip yarışmanın tekrarlanmasını öneriyorum. :A @Dosi
İlk turda uğur getirince totem yaptım :A Ezel'i farkla geçen dizine güvenmiyormusun? Üstelik önceki tura göre 15 oy eksik daha :A
Konuya Aşk-ı Menu'nun en can alıcı sahnesini koymuşum. Daha ne yapayım :A
Birisi aşırı popüler ve her tur rakiplere fark atmış dizi, diğeri ise zorlanarak üst turlara çıkmış ama 2012 etkinliğinin şampiyonu. Gerçi Aşk-ı Memnu da yılında şampiyon olmuştur kesin hiç bakmadım.

Öneriniz red edildi. Yarışma bir an önce bitsin havasındayım artık. Yenisini kaldıramam :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,713
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk turda uğur getirince totem yaptım :A Ezel'i farkla geçen dizine güvenmiyormusun? Üstelik önceki tura göre 15 oy eksik daha :A
Konuya Aşk-ı Menu'nun en can alıcı sahnesini koymuşum. Daha ne yapayım :A
Birisi aşırı popüler ve her tur rakiplere fark atmış dizi, diğeri ise zorlanarak üst turlara çıkmış ama 2012 etkinliğinin şampiyonu. Gerçi Aşk-ı Memnu da yılında şampiyon olmuştur kesin hiç bakmadım.

Öneriniz red edildi. Yarışma bir an önce bitsin havasındayım artık. Yenisini kaldıramam :A
Aşk-ı Memnu bittikten sonraki sene başladı sanırım bu etkinlik. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Aşk-ı Memnu bittikten sonraki sene başladı sanırım bu etkinlik. :A
İlginç şaşırdım :A Taaa geçen sene ilk sezon etkinliğimden beri Aşk-ı Memnu olmasın haksızlık deyip durdular. Bakalım Suskunlar sürpriz yapacak mı :A
Eski toprak Besalet ve Yakamoz Asi'nin oyları en merak ettiklerim :A :A
Bir sonraki aşama ise 2016-2018 olacak bakalım :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Etkinlik sahibi malum diziyi avatar yapıp en sevdiğim üç dizinin elenmesine sebep oldu. Dizinin diskalifiye edilip yarışmanın tekrarlanmasını öneriyorum. :A @Dosi
Hepsi bir yana Geniş Aile kötü oldu :A Gerçi finalde Aşk-ı Memnu tarafından parçalanırdık :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,713
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlginç şaşırdım :A Taaa geçen sene ilk sezon etkinliğimden beri Aşk-ı Memnu olmasın haksızlık deyip durdular. Bakalım Suskunlar sürpriz yapacak mı :A
Eski toprak Besalet ve Yakamoz Asi'nin oyları en merak ettiklerim :A :A
Bir sonraki aşama ise 2016-2018 olacak bakalım :A
@BesaleT'in şu etkinlikte hayırlı bir oy kullandığını görmedim hiç kullanmasa daha iyi olur. :A

2016-2018 çok kısa bir zaman dilimi olmuş olur. Bence birkaç sene bekleyip 2016-2020 yap. 5 senede bir all star yapma geleneği oluşsun. :A
------

Hepsi bir yana Geniş Aile kötü oldu :A Gerçi finalde Aşk-ı Memnu tarafından parçalanırdık :A
Yarı final güzel sonuç da Suskunlar'a elenmek biraz şaşırttı. Aşk-ı Memnu, Ezel gibi bir diziye eleniriz diye tahmin ediyordum. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
@BesaleT'in şu etkinlikte hayırlı bir oy kullandığını görmedim hiç kullanmasa daha iyi olur. :A

2016-2018 çok kısa bir zaman dilimi olmuş olur. Bence birkaç sene bekleyip 2016-2020 yap. 5 senede bir all star yapma geleneği oluşsun. :A
Bir kaç sene daha forumda kalacağımız belli değil :A eğer o süreçte 60 üstü dizi yoksa 2016-2019 olur ama 2020 çok fazla yakın süreç ve dün de bahsetmiştim, yakın zamanda yayınlanan diziler çok popüler ve eskilere haksızlık olur :A
Yılda rahat en az yeni 30 dizi yayınlanıyor artı bunlar arasında 2014,2015'te yayınlanıp 2016 veya sonrası final yapan dizilerde var.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Beklenildiği gibi Aşkı Memnu gümbür gümbür geliyor, bir kez de farklılık olsun diye heyecanlandık ama çok zor... Hayırlısı olsun ne diyelim. İkisi de kaliteli dizi tabi Aşkı Memnu sonuçta Suskunlar da başkaydı. Sleepers uyarlaması, ki çok sağlam bir filmdi sağlam kadrolu...

81pCsOboCBL._RI_.jpg

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Beklenildiği gibi Aşkı Memnu gümbür gümbür geliyor, bir kez de farklılık olsun diye heyecanlandık ama çok zor... Hayırlısı olsun ne diyelim. İkisi de kaliteli dizi tabi Aşkı Memnu sonuçta Suskunlar da başkaydı. Sleepers uyarlaması, ki çok sağlam bir filmdi sağlam kadrolu...

81pCsOboCBL._RI_.jpg
Uyarlama mı gerçekten :eek: ve Brad Pitt :eek: @xdragxx izlemişmiydin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...