BÜYÜK Final | Suskunlar ⚔️ Aşk-ı Memnu | En Özlenilen Dizi

Ankette yer alan hangi dizi sizin favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14,355
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Geçen seneki etkinlik bir çok nostaljik diziyi hatırlattığı için sevmiştim ama 2010'lar dizileri hala gündemde olan işler ve bir şekilde yayınlanıyorlar hala ve görüyoruz. Ayrıca iki anket açmak gerçekten çok büyük bir emek, eminim sırtında taş taşıyıp yorulmuşsundur biraz dinlenmeye ihtiyacın var.
Samimi bir şekilde soruyorum: Niye bu kadar mutsuzsun? Bu bitmek tükenmek bilmeyen sinirin, huysuzluğun sebebi ne?

Tolstoyevski

Moderatör
Reaksiyon puanı
24,008
Puanı
861
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Suskunlar'ı çok severim ama o saçma sapan finali yüzünden şu etkinlikte en azından film gibi bir final bölümü yapması sebebiyle Aşk-ı Memnu dedim. Ama Aşk-ı Memnu zaten yarattığı infial ile her sene unutulmaz bir dizi olarak yer edindiği için bu oylama da Suskunlar'ın kazanması üzücü bir sonuç olmaz. Suskunlar ilk sezonuyla sağlam bölümleri olsa da 2. sezon boş ve mantık hatalarıyla dolu bir diziye dönüşmüştü. Bana kalırsa zaten Aşk-ı Memnu da kült bir iş olduğu için bu etkinlikte yer almamalıydı hatta Aşk-ı Memnu gibi kültleşen başka işlerde yer almayabilirdi. Neyse etkinlik bütünüyle gereksizdi herkes özlediği diziyi açsın izlesin illa bu anketten çıkan sonuç kimseyi tatmin etmek zorunda değil. Ama yine bazıları şaşırtmıyor asla, gizli saklı hile yapamayınca oylamanın seyrini değiştirmek için algı yapmış başarılı da olmuş zaten helal olsun. :)

Her şeyden önce ortada iyi kötü verilmiş bir emek uğraş var, bu yorum başta etkinliği yürüten Dosi olmak üzere etkinliğe katılan, oylayan herkese haksızlık ve saygısızlık oluyor. Bu manada maalesef kırıcı bir yorum olmuş..

cehennet

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
61
Puanı
19
50 adet etkinlik bildirimi gelmiş. Hiç birine oy veremedim.:(

Suskunlar ilk 16 bölümüyle ele alınsaydı kesinlikle Suskunlar derdim. Efsane Bir konusu vardı ancak Pınar Bulut diziyi bırakınca çok saçmaladı. Takoz'un dilinin çözülmesi korkunç bir kurguydu. Dizinin 2. Sezonu vasatın altındaydı.

Karşısındaysa her repliği ile ezberlenen, ikonik karakterler oluşturan, hala kullanılan elbiseler, makyajlarla eskimeyen bir eser. Baştan sona aynı çizgide bizi hipnotize eden şaheser. Karşısında Ezel olsaydı kararsız kalırdım ancak şu tabloda tarafım elbette Aşkı Memnu.

Dosi

Moderatör
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
61,338
Puanı
1,060
50 adet etkinlik bildirimi gelmiş. Hiç birine oy veremedim.:(

Suskunlar ilk 16 bölümüyle ele alınsaydı kesinlikle Suskunlar derdim. Efsane Bir konusu vardı ancak Pınar Bulut diziyi bırakınca çok saçmaladı. Takoz'un dilinin çözülmesi korkunç bir kurguydu. Dizinin 2. Sezonu vasatın altındaydı.

Karşısındaysa her repliği ile ezberlenen, ikonik karakterler oluşturan, hala kullanılan elbiseler, makyajlarla eskimeyen bir eser. Baştan sona aynı çizgide bizi hipnotize eden şaheser. Karşısında Ezel olsaydı kararsız kalırdım ancak şu tabloda tarafım elbette Aşkı Memnu.
Evet biraz geç geldin :A
Neyse en azından finalde oy verdin. Katılım için teşekkürler :bhr:

• Beğendim
Reactions: cehennet

Tolstoyevski

Moderatör
Reaksiyon puanı
24,008
Puanı
861
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi sen Suskunların uyarlama olduğunu bilmiyormuydun bence mutlaka izle çok güzel filmdi :D
------

Bence yanlış düşünüyorsun akılda kalan bir filmdi :D
Bu kişiden kişiye göre değişebilir, bana göre akılda kalır olması nasıl ki yanlış düşünce değil, tam tersi de değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
43,171
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

cehennet

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
61
Puanı
19
Evet biraz geç geldin :A
Neyse en azından finalde oy verdin. Katılım için teşekkürler :bhr:

Geçmiş bildirimlere baktım. Aşkı Memnu bekleneni vermiyor sanırım. Suskunlar kazansa cok sevinirim. En orjinal konulardan biriydi. Hapishane sahnelerini, Bilal'in çıldırmalarını, Ecevit'in travmalarını hala açıp açıp izlerim.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Moderatör
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
61,338
Puanı
1,060
Geçmiş bildirimlere baktım. Aşkı Memnu bekleneni vermiyor sanırım. Suskunlar kazansa cok sevinirim. En orjinal konulardan biriydi. Hapishane sahnelerini, Bilal'in çıldırmalarını, Ecevit'in travmalarını hala açıp açıp izlerim.
Ozaman niye Aşk-ı Memnu dedin :eek: ben iki diziyide seviyorum. Burda tercihim Suskunlar oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...