BÜYÜK Final | Suskunlar ⚔️ Aşk-ı Memnu | En Özlenilen Dizi

Ankette yer alan hangi dizi sizin favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Teşekkür ederim :bhr: Bu sene geçen seneye göre çok daha fazla yoruldum ama değdi.
Bu hafta dinlenerek takılacağım foruma :A
Son anket konusu zaten
yoğunluktan top 10 oylamamışsın bu kez oylamayı yap :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aaa Geniş Aile ne ara elendi ben o finale çıkar diye düşünmüştüm. :eek:

Tekrar söylüyorum boşa oy veriyoruz çünkü etkinliğin başından beri kazanan maalesef belliydi ve işin hiçbir heyecanı kalmadı. Keşke Aşk-ı Memnu dahil edilmeseydi de diğer dizilerin yarışını izleseydik. O yüzden oyum Suskunlar'a gidiyor ve benim için etkinliğin kazananı da odur. Tüm bunlardan bağımsız olarak emeğine sağlık. :bhr: @Dosi
Aynı fikirdeyim ben de. Bir umut Ezel alır diyordum.

Aşkı Memnu fark atacaktır çok fark olmasın diye izlemesem de Suskunlara veriyorum.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aynen doğru. Hiç aksatmazdım ve burdan belli etkinliğin gerçekten beni çok yorduğunu :A @xdragxx @Tolstoyevski

Bazı şarkıları dinleyip öyle oy kullanacağım ve unutmam yine umarım :A
Bi ara hep ben unuturdum hatırlatırdın sen,şimdi hatırlatma sırası bizde unutursan hatırlatırım sana tabi forumdaysam yada bende unutmazsam biraz karmaşık ama umuyoruz :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aşk-ı Memnu

Sinirlenmemek için konuya ilk ve son yorumum. Çünkü çok sinir bozucu mesajlar okudum, ağzımı açıp uzun uzun paragraflar döşemek istemiyorum. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Aşk-ı Memnu

Suskunlar'ı kim özledi ya unutulup gitmiş bir dizi. :A
Sanki Aşk-ı Memnu'yu özlemeye fırsatımız oluyor :A her sene defalarca izliyoruz zaten. Bu arada benimde sevdiğim ve defalarca bıkmadan izlediğim dizi. Sadece her yerde zaten zirve, burda olmasın bir zahmet ama olacaktır yapacak birşey yok :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öncelikle başta @Dosi olmak üzere ikinizin de eline sağlık. 🤩 @Tolstoyevski Yine baştan sona sorunsuz bir etkinlik oldu, zaman zaman çıkan kaoslar bu işin tuzu biberi zaten o kadar olur...

Finalle alakalı ise düşüneceğim biraz. İki diziyi de severim, iki diziyi de özledim ve iki diziyi de oldukça kaliteli buluyorum. Hangisi kazanırsa kazansın üzülmem, bu yüzden de hangisine oy vereceğim konusunda şimdilik kararsızım...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Günahımı alıyorsun ama...
Anketlerde ayrı düştük hep :A son 3 anket boyunca :A
------

Öncelikle başta @Dosi olmak üzere ikinizin de eline sağlık. 🤩 @Tolstoyevski Yine baştan sona sorunsuz bir etkinlik oldu, zaman zaman çıkan kaoslar bu işin tuzu biberi zaten o kadar olur...

Finalle alakalı ise düşüneceğim biraz. İki diziyi de severim, iki diziyi de özledim ve iki diziyi de oldukça kaliteli buluyorum. Hangisi kazanırsa kazansın üzülmem, bu yüzden de hangisine oy vereceğim konusunda şimdilik kararsızım...
Doğru kararı vereceğinden şüphem yok :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...