BÜYÜK Final | Suskunlar ⚔️ Aşk-ı Memnu | En Özlenilen Dizi

Ankette yer alan hangi dizi sizin favoriniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Aşk-ı Memnu

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yok. 20yi kim özlesin :A eski dizilere haksızlık olur. Yılda en az 30-40 dizi yayınlanıyor. Nerden baksan yine en az 60 dizi ile ilerleriz :A
2016 eski mi? :eek: 2022'de yapılacağı için 2020'de final yapanlar da özlenmiş olur, niye özlenmesin? 5 yıllık yapmak daha mantıklı olur, hem rekabet hem de seçenek açısından. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
2016 eski mi? :eek: 2022'de yapılacağı için 2020'de final yapanlar da özlenmiş olur, niye özlenmesin? 5 yıllık yapmak daha mantıklı olur, hem rekabet hem de seçenek açısından. :A
Ogün gelsin bakarız ama 20 değil, en fazla 19 olur :A düşün Mucize Doktor bu sene final yapacak ve geçen sene düzenlenen etkinlikte açık ara kazandı. Niye tekrar hemen kısa zamanda etkinliğe alalım? :A Aşk-ı Memnu gibi önden zirveyi alacak dizi olmasın :A o zaten bu senede yarışır 2020 dizileri etkinliğinde. 3 sene üst üste fazla olur o diziye :A

Edit: yani belki final :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ogün gelsin bakarız ama 20 değil, en fazla 19 olur :A düşün Mucize Doktor bu sene final yapacak ve geçen sene düzenlenen etkinlikte açık ara kazandı. Niye tekrar hemen kısa zamanda etkinliğe alalım? :A Aşk-ı Memnu gibi önden zirveyi alacak dizi olmasın :A o zaten bu senede yarışır 2020 dizileri etkinliğinde. 3 sene üst üste fazla olur o diziye :A

Edit: yani belki final :A
Şu an 2021'deyiz yılları karıştırdın heralde. Bu sezon final yapanlar katılamamış olucak zaten. :A
Kadın'da şampiyon olmuştu ama sonraki sene çeyrek finale bile kalamamıştı galiba. Gördüğün gibi 1 senede çok şey değişiyor. MD o etkinlikte olsa bile çeyrek finale kalamaz muhtemelen. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şu an 2021'deyiz yılları karıştırdın heralde. Bu sezon final yapanlar katılamamış olucak zaten. :A
Kadın'da şampiyon olmuştu ama sonraki sene çeyrek finale bile kalamamıştı galiba. Gördüğün gibi 1 senede çok şey değişiyor. MD o etkinlikte olsa bile çeyrek finale kalamaz muhtemelen. :A
Aynen karıştırdım :A
Ama olsun geçen sene final yapanlar için aynısı geçerli. Bu sene de yarışacaklar En Favori Dizi 2020 etkinliğinde :A Aserat düzenli ayarlıyor onu.
Yani benim etkinlik ile 3 sene ardarda yarışmış olur 2020 dizileri :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Aynen karıştırdım :A
Ama olsun geçen sene final yapanlar için aynısı geçerli. Bu sene de yarışacaklar En Favori Dizi 2020 etkinliğinde :A Aserat düzenli ayarlıyor onu.
Yani benim etkinlik ile 3 sene ardarda yarışmış olur 2020 dizileri :A
Neyse seneye düşünürsün artık. :A Dizileri düşündüm de son 5-6 yılda final yapıp efsane olmuş bir dizi yok. Bu etkinlikteki diziler çok güçlüydü, o etkinlikte çok güçlü diziler olmayacak gibi. Kim kazanır merak ediyorum. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Neyse seneye düşünürsün artık. :A Dizileri düşündüm de son 5-6 yılda final yapıp efsane olmuş bir dizi yok. Bu etkinlikteki diziler çok güçlüydü, o etkinlikte çok güçlü diziler olmayacak gibi. Kim kazanır merak ediyorum. :A
Etkinlik öncesi Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk etkinliğim ile hafızayı tazeleriz :A
Duruma göre belki bu yılın sonunda olur bakarız duruma. Yazın TR hayal olursa yine yürütürüm birşeyler elbet :A :A
Bu arada sana da teşekkürler. Etkinlikte yorumlarınla büyük katkıların oldu :bhr:

• Harika

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Etkinlik öncesi Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk etkinliğim ile hafızayı tazeleriz :A
Duruma göre belki bu yılın sonunda olur bakarız duruma. Yazın TR hayal olursa yine yürütürüm birşeyler elbet :A :A
Bu arada sana da teşekkürler. Etkinlikte yorumlarınla büyük katkıların oldu :bhr:
Rica ederim, güzel bir etkinlikti. Güzel tartışmalar oldu. Etkinliği yürüten kişi olarak esas sana teşekkür etmemiz lazım. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Rica ederim, güzel bir etkinlikti. Güzel tartışmalar oldu. Etkinliği yürüten kişi olarak esas sana teşekkür etmemiz lazım. :A
Ben de rica ederim :A
Aynen güzel tartışmalsr oldu. Eskilerde gölge düşürücü kavgalar olunurdu ama şükür bizimki tatlı atışmalardı :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Tüm Mucize Doktor fanlarını Suskunlar'a oy vermeye davet ediyorum. :Z Senaristimiz Pınar Bulut ve biricik Adil Hoca'mız Reha Özcan o dizide de bir aradaydı o yüzden destek vermemek olmaz. :A

images

images

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...