Ayın Favori Üyesi Yeniden Her Ay Sizlerle Olacak !

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Güzel öneri, bence de öyle yapmaları lazım bizim liste dışı kalmamamız için. :A Konuyu görünce ben başladım çalışmalara. Normalde yorum yapmayacağım konulara da bakıp bir şeyler yazmaya başladım. :A
Şşşşttt post kasma yok :A
Her ay olacağı için herkesin şansı hep olacak.
Bir kaç aya En Favori Üye başlayacak ve orda kriter yılda 1-10 mesaj yazmak @Yakamoz-Asi
------

Aa gerçekten yazmış mıyım o kadar mesaj? :A
Vmym farkı :A :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Şşşşttt post kasma yok :A
Her ay olacağı için herkesin şansı hep olacak.
Bir kaç aya En Favori Üye başlayacak ve orda kriter yılda 1-10 mesaj yazmak @Yakamoz-Asi
Yok be ben post kasmak için yapamam zaten öyle şeyler. :A İlgimi çekmeyen bir konuya yorum yazmak bana çok zorlama geliyor. :A Ancak şöyle bir şey var. Benim yazdıklarımın %90 'ı VMYM konusunda. Program bitince galiba 100 mesaj bile yazmamış olurum, acilen yeni bir format başlasın ZeyTV' de lütfen. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Yok be ben post kasmak için yapamam zaten öyle şeyler. :A İlgimi çekmeyen bir konuya yorum yazmak bana çok zorlama geliyor. :A Ancak şöyle bir şey var. Benim yazdıklarımın %90 'ı VMYM konusunda. Program bitince galiba 100 mesaj bile yazmamış olurum, acilen yeni bir format başlasın ZeyTV' de lütfen. :A
Limit 100 yaparız belki :A
Diss Savaşları gelecek ve onun bir kaç parçası var :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Cervantes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Geçen sene yöneticileri katmıyordum, etkinliğide kazananlardan biri olduğum ve yönetici olduğum için o kuralı konuşmaya gerek kalmamıştı. Ama şimdi 12.Adam’ın daha taze seçilip üstüne burada olmaması isabet olacak :A Ben nasıl ki bu sene En Favori üyeye katılmadım, o da buna katılmasın :A @12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Geçen sene yöneticileri katmıyordum, etkinliğide kazananlardan biri olduğum ve yönetici olduğum için o kuralı konuşmaya gerek kalmamıştı. Ama şimdi 12.Adam’ın daha taze seçilip üstüne burada olmaması isabet olacak :A Ben nasıl ki bu sene En Favori üyeye katılmadım, o da buna katılmasın :A @12.Adam
Bunu başta neden demedin? Kıvrandirip duruyorsun.Tmm katılmam. :A Sıkıntı yok

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061

Acı be @12.Adam kardeşime yapma garibime :D

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi