Ayın Favori Üyesi Yeniden Her Ay Sizlerle Olacak !

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden "Ayın en favori üyesi" uzun bir aradan sonra yeniden başlıyor. Her ay düzenli olarak belirli kriterlere uyan üyelerimiz arasından bir kişiyi seçeceğiz.
O ay uyarı almamış ve 500-1000 arası mesaj yazmış olan üyelerimiz oylamada yer alacaktır (Mesaj sayısı forumdaki aktiflik ve üyelerin aktiflik durumuna göre değişiklik gösterebilir).

En Favori Üye gibi uzun bir aşamadan geçmeyeceğiz.
Örnek:
Ağustos Ayının Favori Üyesi Ön Eleme
Ve
Ağustos Ayının Favori Üyesi Final olarak iki konu ile belirlenecek.

Not: Yıllık yapılan En Favori Üye önümüzdeki aylarda yapılacaktır.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden "Ayın en favori üyesi" uzun bir aradan sonra yeniden başlıyor. Her ay düzenli olarak belirli kriterlere uyan üyelerimiz arasından bir kişiyi seçeceğiz.
O ay uyarı almamış ve 500-1000 arası mesaj yazmış olan üyelerimiz oylamada yer alacaktır (Mesaj sayısı forumdaki aktiflik ve üyelerin aktiflik durumuna göre değişiklik gösterebilir).

En Favori Üye gibi uzun bir aşamadan geçmeyeceğiz.
Örnek:
Ağustos Ayının Favori Üyesi Ön Eleme
Ve
Ağustos Ayının Favori Üyesi Final olarak iki konu ile belirlenecek.

Not: Yıllık yapılan En Favori Üye önümüzdeki aylarda yapılacaktır.

Sürecin nasıl işlediğine dair örnek konular:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok eski bir uygulamaydı. Yöneticiler de dahil oluyordu sanki eskiden, şimdi dahil oluyor mu? Emekliler de dahil oluyor mu? Başarılar dilerim. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Çok eski bir uygulamaydı. Yöneticiler de dahil oluyordu sanki eskiden, şimdi dahil oluyor mu? Emekliler de dahil oluyor mu? Başarılar dilerim. :A
Ayın Favori Editörü vardı ama onu kaldırdık, fazla kişi olmadığımız için gerek görmedik ve sende dahil olacaksın merak etme :A
------

İyi olmuş belki forum içi bir başarımız olmuş olur. :A
Siz yeniler için düşündük :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl and Araf

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ayın Favori Editörü vardı ama onu kaldırdık, fazla kişi olmadığımız için gerek görmedik ve sende dahil olacaksın merak etme :A
------

Siz yeniler için düşündük :A
Teşekkürler valla gördüğüm zaman özeniyordum böyle şeylere, kalbim temizmiş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ayın elemanı anketi de yapın, sadece yöneticiler olsun, editörler de. Üyeler ve elemanlar olmak üzere iki anket iyi olabilir. Diğer türlü birleşirse şansımız hiç olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Teşekkürler valla gördüğüm zaman özeniyordum böyle şeylere, kalbim temizmiş :A
Ben ilk katıldığımda seçilmiştim. Güzel bir histi. Sonra gallba 1 ay daha olup yok oldu :A ben düzenli yaparım sizlere :A
------

Ayın elemanı anketi de yapın, sadece yöneticiler olsun, editörler de. Üyeler ve elemanlar olmak üzere iki anket iyi olabilir. Diğer türlü birleşirse şansımız hiç olmaz. :A
Ben olmayacağım :A yok ilk ay kesin almam yöneticileri. Daha yeni raftan indirdim. İlk ayı atlatalım sonra şekillenir :A @Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Güzel olmuş ben yazmıştım 500 hatırlamıyorum ama olmuştu galiba katılırsam kazanma şansım yok ama rezil olmayalım yeter :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben ilk katıldığımda seçilmiştim. Güzel bir histi. Sonra gallba 1 ay daha olup yok oldu :A ben düzenli yaparım sizlere :A
------

Ben olmayacağım :A yok ilk ay kesin almam yöneticileri. Daha yeni raftan indirdim. İlk ayı atlatalım sonra şekillenir :A @Tolstoyevski
Sanki eskiden ayrı ayrı oluyordu yın üyesi, ayın yöneticisi gibi, belki yanlış hatırlıyor da olabilirim. Sonuç olarak bastonlu, yaşlı ve emekli bir üyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Sanki eskiden ayrı ayrı oluyordu yın üyesi, ayın yöneticisi gibi, belki yanlış hatırlıyor da olabilirim. Sonuç olarak bastonlu, yaşlı ve emekli bir üyeyim. :A
Ayın üyesi ve ayın editörü vardı sadece :A aktif az yönetici var bu ara. 2-3 ayda bir hep aynı isimler olur. Gerek yok :A
------

Sanmıyorum olacağımı zaten yakında aktifliğim azalır :A Bu arada etiket de olacak mı ayın favori üyesi diye tahmin yarışmasinda olduğu gibi :A
Olacak :A sonradan o limiti düşürürüz. Şuan yarışmalar nedeni ile 2-3 katı önceki aylara göre :A konuda yazdım zaten değişir diye :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Araf