Ayın Favori Üyesi Yeniden Her Ay Sizlerle Olacak !

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ayın üyesi ve ayın editörü vardı sadece :A aktif az yönetici var bu ara. 2-3 ayda bir hep aynı isimler olur. Gerek yok :A
Bütün yönetim kadrosunu ekle diyeceğim de, öyle de aktif olmayanlar da eklenmiş olur. Üyelerle editörler birleşince de bir açıdan sıkıntı tabii, yöneticiler genelde daha aktif olduğu için zor olur üyenin seçilmesi, belki ben abartıyorum. En azından bu aylık yöneticileri eklemiyorsun, hadi yine üyeler için bir şans, rakibi olan yönetici yok çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ayın üyesi ve ayın editörü vardı sadece :A aktif az yönetici var bu ara. 2-3 ayda bir hep aynı isimler olur. Gerek yok :A
------

Olacak :A sonradan o limiti düşürürüz. Şuan yarışmalar nedeni ile 2-3 katı önceki aylara göre :A konuda yazdım zaten değişir diye :A
Yok forumda limit düşse bile favori olacak kadar olmam bence ama VMYM en ilginç yarışan üye olsa bak onda iddialıyım bence son 3'e 2 500 bin ile girip 200 TL almak :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
En sevdiğim yarışma aramı hemen düzelteyim herkesle :F
Bu aylık olanı. Bir ay kaçırırsan diğer ay telafi edersin :A
------

Bütün yönetim kadrosunu ekle diyeceğim de, öyle de aktif olmayanlar da eklenmiş olur. Üyelerle editörler birleşince de bir açıdan sıkıntı tabii, yöneticiler genelde daha aktif olduğu için zor olur üyenin seçilmesi, belki ben abartıyorum. En azından bu aylık yöneticileri eklemiyorsun, hadi yine üyeler için bir şans, rakibi olan yönetici yok çünkü. :A
Senin için almayacağım ankete zaten :A
Sadece aktiflik diyorsan @Tolstoyevski ve @xdragxx var ama onlarda olmayacaklar ben gibi :A yönetici kısmını ilerde düşünürüz belki :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu aylık olanı. Bir ay kaçırırsan diğer ay telafi edersin :A
------

Senin için almayacağım ankete zaten :A
Sadece aktiflik diyorsan @Tolstoyevski ve @xdragxx var ama onlarda olmayacaklar ben gibi :A yönetici kısmını ilerde düşünürüz belki :A
Editörler de var ama tabii şimdi bir de, sadece yöneticiler de yok. Onlar da ayrı zorlar. Yöneticilerden başka aktif var mı, bilemedim. Yine vardır birkaç kişi. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Editörler de var ama tabii şimdi bir de, sadece yöneticiler de yok. Onlar da ayrı zorlar. Yöneticilerden başka aktif var mı, bilemedim. Yine vardır birkaç kişi. :A
Yahu her ay olacak. Her ay aynı isimler olmaz merak etme :A bekleyelim görelim hele ilk aylar :A
------

@Cervantes bak ne başlıyor :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Araf and Cervantes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Türkiye Cumhuriyeti Secim baraji gibi yapsinlar. Ayin en cok mesaj yazan üyesinin mesajlarinin %10 alt sinir olsun. :A
Güzel öneri, bence de öyle yapmaları lazım bizim liste dışı kalmamamız için. :A Konuyu görünce ben başladım çalışmalara. Normalde yorum yapmayacağım konulara da bakıp bir şeyler yazmaya başladım. :A
------

Yahu zamanla inecek bu oran aktifliğe göre ama bak bakalım @Cervantes kaç yazmışsın :A yalnız bu etkinlikte genelde 10 kişi falan oylanıyordu. Bir kerelik bakarız duruma :A
Bu arada @DarkLegenD bu aylık baraja takıldın :A
Ekli dosyayı görüntüle 108541
Aa gerçekten yazmış mıyım o kadar mesaj? :A