Star Anne - Dizi Yorumları

Sosyal Medya da çoğu kişi sosyal mesajlar veren dizileri görmüyoruz Anne dizisinde gördük diyorlar millet bence kör Geçen sene kırgın çiçekler de verilen mesajlar amerikan dizisinde verildi sanırım , Uçurum dizisi vardı onun üstüne Türkiye gerçeklerini anlatan dizi gelmedi , Anne dizisini izledim Şans vermem , bana dram türünde Kırgın çiçekler yetiyor , Dizi ab ve abc grubunda edhoyu geçmesi aşırı zor rakibi hayat şarkısı olur.

Bu dizi karşısında EDHO ve Hayat Şarkısı gibi iki güçlü dizi ve Survivor gibi azılı bir reyting canavarı varken tutmaz :) Mother'ı bu yaz izlemiştim güzel diziydi ama buraya getirince çok fazla ajitasyon yapmışlar sevmedim.

aynısı be neresi farklı aa doğru mehmet akifle emrah arasında bir fark var orası doğru
:A :A :A @xemrexxx @Forumdash

:F:F ayy çiğdem yaa izlemeden aynısı diyon diziyi izlicem daha iyi yorumlayabilirim ama fragmanlardan anladığım kadarı ile emrah maviye aşık olup evleniyor emrahın gençliği hapishanede geçiyor evlenip eve dönüyor mavi karakterinin kardeşimi ne öldürmüş sanırım
intikam için emrahla evleniyor çünkü fragmanda bıçaklıyor emrahı
Sıla farklıydı zengindi zorla mehmet akifin Boran mıydı neydi onunla zorla evleniyordu töre idi
konusu bu dizinin konusu töre falan değil dediğim gibi izleyince daha iyi anlıcam

Sosyal Medya da çoğu kişi sosyal mesajlar veren dizileri görmüyoruz Anne dizisinde gördük diyorlar millet bence kör Geçen sene kırgın çiçekler de verilen mesajlar amerikan dizisinde verildi sanırım , Uçurum dizisi vardı onun üstüne Türkiye gerçeklerini anlatan dizi gelmedi , Anne dizisini izledim Şans vermem , bana dram türünde Kırgın çiçekler yetiyor , Dizi ab ve abc grubunda edhoyu geçmesi aşırı zor rakibi hayat şarkısı olur.
Kırgınlar salt üvey baba üzerinde durmadı ki!? 4 kızın hikayesi var orada. Uçuruma katılıyorum ama o zamanlar reyting sistemine kurban gitti.
Anne dizisine böyle denmesinin sebebi 3 gün önceki Irmak bebek olayı yüzünden... Hafızalarda taptaze duran bir olay. Yoksa sosyal medya bu tur olaylara sadece sosyal medyada duyarlılar.

salı olucakmış hiç şansı yok eşkiyam 3 e katlar bu diziyi totelde bile çift haneye yaklaştık yarın belkide gelicek geçen hafta 9 du :A :A :A
Ab'yi alalım abc1 de de azcık sizi korkutalım yeter :A total sizin olsun :A Ama dizinin en can alıcı kısmını kesmişlerdi :( @mrt-06 @sokak sanati @ozgur2113 @xemrexxx @denizz19

Kırgınlar salt üvey baba üzerinde durmadı ki!? 4 kızın hikayesi var orada. Uçuruma katılıyorum ama o zamanlar reyting sistemine kurban gitti.
Anne dizisine böyle denmesinin sebebi 3 gün önceki Irmak bebek olayı yüzünden... Hafızalarda taptaze duran bir olay. Yoksa sosyal medya bu tur olaylara sadece sosyal medyada duyarlılar.

Ab'yi alalım abc1 de de azcık sizi korkutalım yeter :A total sizin olsun :A Ama dizinin en can alıcı kısmını kesmişlerdi :( @mrt-06 @sokak sanati @ozgur2113 @xemrexxx @denizz19
Bizim 3 grupta sağlamda hiçbirşey alamazsınız avcuğunuzu yalayın :A :A :A

yukrıda RTÜK var tabisi de kesilir.ss nolmuş kesilen kısımda?

Çocuğun dayak yediği kısımı kesmeleri çok iyi olmuş, adamın kemeri çıkardığı kısım bile iğrençti. Böyle sahnelerin TV'de yayınlanmaması en doğrusu. Star TV'yi tebrik ederim. :)

Hangi sahne.(b) Şu ruj sürme olayı sonrası bir şeyler mi gerçekleşti mi bir şeyler.

Sezonun ilk haftasında yuksek başladınız 2.haftasında düştünüz :A böyle dnegesiz bir izleyiciniz var bizde tempo artarsa görürsün:A
2.bölüm durgundu ama geçen hafta tekrar toparlandık totel ve Ab hep eşit gidiyor bizde ikiside 8 oluyor ikiside 9 oluyor normalde totel ve ab 9 abc1 zaten yaklasamazsınız ilk sezon 11 di bu sezonda 10 oluyor sizin hiçbir şekilde şansınız yok ÇARŞAMBA VE SALIYA DİZİ KOYMASINLAR YAZIK :A :A :A

Çocuğun dayak yediği kısımı kesmeleri çok iyi olmuş, adamın kemeri çıkardığı kısım bile iğrençti. Böyle sahnelerin TV'de yayınlanmaması en doğrusu. Star TV'yi tebrik ederim. :)
Aynen dedim o kemerli sahne için iğrençti.
2.bölüm durgundu ama geçen hafta tekrar toparlandık totel ve Ab hep eşit gidiyor bizde ikiside 8 oluyor ikiside 9 oluyor normalde totel ve ab 9 abc1 zaten yaklasamazsınız ilk sezon 11 di bu sezonda 10 oluyor sizin hiçbir şekilde şansınız yok ÇARŞAMBA VE SALIYA DİZİ KOYMASINLAR YAZIK :A :A :A
Daha dizinin ilk haftası bu :X @denizz19'a İçerde için verdiğim süre gibi bu diziye de süre veriyorum. Ensenizdd olacaz :A Perşembe olsaydık acık ara yapacaktık gerçi:(

Oha bu nasıl konu 😱
şimdi ben anlamadım bu kız Cansu derenin gerçek kızı değilmi yani :)