Anketimize Katılmak İster Misiniz? (Fav10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Anketi oyladım ancak çok fazla detaylı yorumlarda bulunmadım.forumda aktiflik,pozitiflik tarzı konuları baz alıp oyladım.oylamanın hayırlı olmasını diliyorum..
Forum epey kapalıydı Bi ara sonrasında da forumun kalkınması iyi. umuyoruz daha iyi konumlara ulaşacak.
Forumda çok çabalayan başarılı üyeler bulunuyor. yönetimde @Dosi bulunmalı forumun her bölümünde konular açıp bunun yanı sıra etkinlik yapıyor.forumda çok büyük katkıları bulunuyor.mutlaka yönetimde bulunmalıdır.
Teşekkürler, Bu aralar yoğundum. Etkinliğe akşam vakit bulduğumda kaldığımız yerden devam edeceğiz 3. tura😊

• Harika
Reactions: Turkuazz

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de vatandaşlık görevimi yapıp Fox TV’deki yayını beklemeye koyuldum. Değerlendirmeyi yaparken kişi ayırmaksızın sadece aktiflik ve genel katılım ölçütlerini dikkate aldım. Keza yine bu sebepten dolayı @Dosi nin müzik bölümüne ve @serhatt in genel olarak emeklerinden dolayı ikisinin de hem aktiflik hem de genel katılımdan dolayı yetkilendirilmeyi hak ettiklerini düşünüyorum ben de. Anket sonuçları hayırlı uğurlu olsun. @mrt-06

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
Ben de vatandaşlık görevimi yapıp Fox TV’deki yayını beklemeye koyuldum. Değerlendirmeyi yaparken kişi ayırmaksızın sadece aktiflik ve genel katılım ölçütlerini dikkate aldım. Keza yine bu sebepten dolayı @Dosi nin müzik bölümüne ve @serhatt in genel olarak emeklerinden dolayı ikisinin de hem aktiflik hem de genel katılımdan dolayı yetkilendirilmeyi hak ettiklerini düşünüyorum ben de. Anket sonuçları hayırlı uğurlu olsun. @mrt-06
Düşüncelerin için, emeklerimizi gördüğün için teşekkürler. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Değerlendirmeyi yaptım.
İyi de ben hicbir zaman kimseye hakaret edecek veya küçük düşürecek derecede yorum yapmadım. Degistirilen ve silinen mesajları en azından mesajı yazan kişiye nedenini belirterek yazmak çok mu zor? Eğer o an ben anlayamamışsam yazdığım mesajın ne anlama geldiğini anlamış olurdum veya belki siz yanlış anlamışsınızdır ya da yanlış anlama gelecek şekilde yazdıysam bunu bende düzeltebilirdim... Tabi ki burası forum ortamı hepimiz iyi vakit geçirmek için burdayız ama tepeden inme şekilde yapılınca bu sinir bozucu oluyor. Ki yazdığım bir mesajı defalarca süzgeçten geçiren biriyim ben...
Ben pek süzgeçten geçirdiğini düşünmüyorum açıkçası. Direkt ağzına geleni söylüyor gibisin. Geçen bir yorumunu gördük ve o düzenlendi çünkü içinde alenen uygunsuz/argo bir laf var. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk ve son kez bu şekilde açık olarak yazacağım.

Şahsi olarak sizlere müdahale ettiğim mesajlar oldu evet, kimse burada ağzına geleni yazamaz "eleştiri" adı altında. Herkes istediğini yazsa burası neye döner? Eleştiri de belli sınırlar içinde olmalı, burası sadece sizin girdiğiniz bir site değil her yaştan yüzlerce kişi bu siteye bakıyor, yorumlarınızı okuyor. Toplum içinde nasıl argo kelime kullanmıyorsak, nasıl bir kişinin dış görünüşünü alenen aşağılamıyorsak, açık şekilde hakaret etmiyorsak burada da öyle olmalı.

Darklegend;

En son aldığın ceza 1 Ekim 2019'da, ondan sonra hiç ceza vermedik, son 10 verdiğimiz cezaya baktım hepsinin içinde küfür, hakaret var. Normalde bu mesajların biri bile direkt ban sebebidir yine iyi niyetli davranılmış. Bana bile neler dedin büyüklük yapıp affettim, bu konuda söz söylemen bile çok şaşırtıcı. Onun dışında son 4 ayda alenen ceza aldığın silinen (şahsımca) mesajın yok.
@Silinmiş Üye ne anlatıyor bu?

Küfür etmeme rağmen banlamamış olmanız bile forumu ne derece kötü yönettiğinizin kanıtı. Bu övünülecek bir şey değil. :A @Silinmiş Üye

Sana ne demişim? Lütfen göster. Büyüklük mü yaptın? 60 yaşında mısın?

• Güldürdün
Reactions: blacklion

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Arkadaşlar eskiden top 15'deki 4-5 konuyu cezalar oluşturuyordu :D Bence şimdi az ceza veriliyor:)
Oy kullanmak isterdim fakat çok bilgi sahibi olmadığım için oy kullanmadım forum hakkında hayırlısı olsun.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çok sohbetimiz yok seninle, geçmişi de bilmiyorum ama burada verilen cezaların absürdlüğünü eleştirebilmek kötü bir şey değil. Her şey eleştirilebilir, eleştirilemez olarak görüp mesajlar silinirse o zaman bunun diktalıktan bir farkı yok
Maalesef söylediğiniz konulara zaten pek hakim değilim sadece cezaların eskiye göre oldukça azaldığını belirtmek istemiştim. Bilmediğim konu hakkında da yorum yapamam :)

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Penis gerçekten yasak mı? Hiçbir şey yazmayalım o zaman gerçekten...
Ah, hayır, öyle düşünme. Ne kadar da özgürüz baksana. Hem o tür kelimeler öcü, kötü, öğğ. Leylekler getirdi bizi.

Koskoca adminin üyelerine açıklama yapmayı, üyeler adına bir lütuf olarak görmesi çok komik değil mi? :A Başka bir forumda (GüreşTürkiye) admin hiç üşenmeden paragraflar boyunca üyelere neyin neden olduğuyla ilgili haklı veya haksız şekilde açıklamalar yapıyor, her mesaja yetişiyor. Olması gereken de bu değil mi zaten...

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
2 aylık gözlemlerim sonucunda elimden geldiğince yorumlayarak anketinize katıldım.

Genişlemek istiyorsanız çemberi genişletmeniz lazım..Ne demek istediğimi detaylı yazdım.
Herkes için hayırlısı olsun.
İyi Forumlar;Keyifli sohbetler.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oylarımı kullandım ve değerlendirmemi yaptım. Umarım forum için hayırlısı olur.

Umarım tamamen forumu bırakmıyorsundur, yönetime geri dönüşün ve tekrar aktif olman foruma önemli katkılar sağladı. Yokluğun hissedilir diye düşünüyorum. :) @mrt-06

Şu görseli de belki de son kez atmış olayım. :A

C3A4F41E-ED63-4D7B-928A-EDDFB28D95B1.jpeg

• Harika
Reactions: mrt-06

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tamam madem varsa belki o an dalgınlığıma gelmiştir, kaçırmışımdır. Hatasız kul olmaz ama bu konuda zaten bana bir mesaj atılsa ben de yanlışımı görür dikkat ederim. Hangi yorumdu mesela o madem görmüşsün söyle bileyim ben de Özgür.
Cümlenin içinde “B*k gibi” geçiyor hem de açık açık. Bunun herhangi bir yerde ulu orta yazılmayacağını kaçırmamışsındır bence. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yönetim foruma emek vermeyen isimlerden temizlenmeli. Birkaç kişi neden mod hala anlamıyorum, zaten verilen cezalar ve kararlar da bu yüzden yerinde olmuyor. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu muydu dert ettiğin argo kelime? 😁 Kötü bir durumu benzetmek icin kullanilabilecek en uygun tabir o. Sanki ağıza alınmayacak sözler, küfürler ettim gibi vurguluyorsun? Her gün gördüğün şeyi söylemişim. Kimi rahatsız edecek bir şey acaba bok. Her gün tuvalete bir kilo bıraktığımız bir şey. :A B*k yazınca kimse anlamıyor mu sanki de bok deyince suç oluyor?
Bir dahakine "dışkı" yazarsın. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu muydu dert ettiğin argo kelime? 😁 Kötü bir durumu benzetmek icin kullanilabilecek en uygun tabir o. Sanki ağıza alınmayacak sözler, küfürler ettim gibi vurguluyorsun? Her gün gördüğün şeyi söylemişim. Kimi rahatsız edecek bir şey acaba bok. Her gün tuvalete bir kilo bıraktığımız bir şey. :A B*k yazınca kimse anlamıyor mu sanki de bok deyince suç oluyor?
Yahu ben niye dert edeyim ki sadece açık açık yazmak sıkıntı. Yoksa biz de biliriz ağzımıza gelen her kelimeyi söylemeyi. Ama Atacan’ın uzun uzun açıkladığı gibi kurallar ve sorumluluklar var. Hala ne diye uzatıp konuşuyorsunuz ki?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım ve değerlendirmemi yaptım. Umarım forum için hayırlısı olur.

Umarım tamamen forumu bırakmıyorsundur, yönetime geri dönüşün ve tekrar aktif olman foruma önemli katkılar sağladı. Yokluğun hissedilir diye düşünüyorum. :) @mrt-06

Şu görseli de belki de son kez atmış olayım. :A

Ekli dosyayı görüntüle 74947
Bu görseli çok seviyorum. Teşekkürler Sherlock beycim. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yahu ben niye dert edeyim ki sadece açık açık yazmak sıkıntı. Yoksa biz de biliriz ağzımıza gelen her kelimeyi söylemeyi. Ama Atacan’ın uzun uzun açıkladığı gibi kurallar ve sorumluluklar var. Hala ne diye uzatıp konuşuyorsunuz ki?
Uzun uzun mu açıklamış? Kısasını hiç hayal edemedim şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...