Anketimize Katılmak İster Misiniz? (Fav10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1580214897470.png

Ağustos 2019'dan bu yana 6 ay geçti, forumumuzda çok şükür geçmişte yaşanan tatsızlıklar bu süreçte yaşanmadı, bu süre zarfında aktif olarak forumdaydım ancak bu yeni dönemde ben daha az aktif olacağım, bazı nedenlerden dolayı.

Benim yerime de çok sevilen bir isim gelecek; velhasıl aktifliğin de arttığı, forumun tıklanmasının arttığı, güzel bir 6 ay geçirdik.

Bu süreç zarfında tabii görmediğimiz şeyler de olmuş olabilir o yüzden böyle bir anket oluşturdum.. Oldukça kısa ve zamanınızı almayacak bir anket;
(Ankete sadece oy değil metin kutucuklarına yorumlarınızı da bekliyorum)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım, tüm Fav10'a hayırlı olsun dileklerimi şimdiden iletiyorum.

@Çiğdem ve @Harunnn60 ile ilgili bir değerlendirmede bulundum, ben yönetimdeyken de yönetim işleriyle ilgilenen ve ricalarım olduğunda ilgilenen isimler zaten. Yönetimde kalmaları forum adına iyi olacaktır. :bhr:

@xBUGRAx ve @Aserat ile ilgili bir değerlendirmede bulunmadım ek ama zaten forumun sevilen, çalışan co adminleri. Aramızda olmaya devam edeceklerdir. :bhr:

@serhatt yönetime girme vaktin geldi de geçiyor mu ne? Koşa koşa gitmen lazım, objektif yorumlarını yönetim konularında da göstereceğine eminim. :X

Yönetim konularını ortalığa dökmekle tehdit eden SGAT umarım yönetimden ayrılır ya da atılır. Bu bir ban sebebi olmasına rağmen bu tehdidin üstü kapatıldı, bu terbiyesizliğin sonucu olmalıdır. Kendisi istifa ederse daha onurlu bir davranış olur.

Yönetimde konuşulanları arkadaşlarına anlatan diğer üye (ismini vermeyeceğim, kendisi itiraf etti bunu zaten) de umarım yönetimden ayrılır. Kopya konularla bir yere gelmemesi gerektiğini anlaması gerekiyor artık. Zaten 2-3 kere yönetimden atıldı, zorla kendini geri aldırdı. Yönetime yakışmıyor.

Ek olarak emektar üyemiz @Bully de yönetime dönmeli, objektif yorumlarıyla yönetime katkısı olacaktır.

Uzun değerlendirmemi sonlandırıyor, tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. :)

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hazır fırsat gelmişken genel bir şikayetimi de dile getirdim

@Çiğdem ve @Harunnn60 ile ilgili bir değerlendirmede bulundum, ben yönetimdeyken de yönetim işleriyle ilgilenen ve ricalarım olduğunda ilgilenen isimler zaten. Yönetimde kalmaları forum adına iyi olacaktır. :bhr:

@xBUGRAx ve @Aserat ile ilgili bir değerlendirmede bulunmadım ek ama zaten forumun sevilen, çalışan co adminleri. Aramızda olmaya devam edeceklerdir. :bhr:

@serhatt yönetime girme vaktin geldi de geçiyor mu ne? Koşa koşa gitmen lazım, objektif yorumlarını yönetim konularında da göstereceğine eminim. :X

Yönetim konularını ortalığa dökmekle tehdit eden SGAT umarım yönetimden ayrılır ya da atılır. Bu bir ban sebebi olmasına rağmen bu tehdidin üstü kapatıldı, bu terbiyesizliğin sonucu olmalıdır. Kendisi istifa ederse daha onurlu bir davranış olur.

Yönetimde konuşulanları arkadaşlarına anlatan diğer üye (ismini vermeyeceğim, kendisi itiraf etti bunu zaten) de umarım yönetimden ayrılır. Kopya konularla bir yere gelmemesi gerektiğini anlaması gerekiyor artık. Zaten 2-3 kere yönetimden atıldı, zorla kendini geri aldırdı. Yönetime yakışmıyor.

Ek olarak emektar üyemiz @Bully de yönetime dönmeli, objektif yorumlarıyla yönetime katkısı olacaktır.

@serhatt konusuna ben de katılıyorum, bence de yönetime alınmalı hak ediyor bunu :love1:

• Beğendim
  • Harika
Reactions: serhatt and Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Gün içinde oylarımı veririm. Şu son 6 ayda yöneticilerin çoğu kendi köşesine çekildi. Oylamamı buna göre yapacağım.

Geçen ankette ozamanın 3 Co Admini yönetim için beni düşünmüş olması ve arkadaşlarımında önerisiyle olumlu bakmaya başladım. @serhatt ile birlikte zamamında forumda aktifsizlik hakimken baya çabalamıştık ve birlikte çıktığımız bu yolda umarım aynı zamanda yönetime girebiliriz. Hak ediyor serhatt ve evet bende istiyorum.

Umarım yönetimde hak eden kalır ve hak edenler rütbe atlar.

Şimdiden eline sağlık @mrt-06 , derslerinden dolayı aktif olamayacaksın galiba ama umarım elini tam olarak çekmezsin.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Gün içinde oylarımı veririm. Şu son 6 ayda yöneticilerin çoğu kendi köşesine çekildi. Oylamamı buna göre yapacağım.

Geçen ankette ozamanın 3 Co Admini yönetim için beni düşünmüş olması ve arkadaşlarımında önerisiyle olumlu bakmaya başladım. @serhatt ile birlikte zamamında forumda aktifsizlik hakimken baya çabalamıştık ve birlikte çıktığımız bu yolda umarım aynı zamanda yönetime girebiliriz. Hak ediyor serhatt ve evet bende istiyorum.

Şimdiden eline sağlık @mrt-06 , derslerinden dolayı aktif olamayacaksın galiba ama umarım elini tam olarak çekmezsin.
Senin de emeğin çok bu foruma, umarım seni de yönetimde görürüz.

• Harika
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060

Canım bende elimden geldiğince emek verdim, bu emeklerin karşılığını elbette almak isterim çünkü emeklerimin karşılığını alamadığımı düşünüyorum. Herkes objektif olursa neden olmasın. :)

• Harika
Reactions: Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060

Ahh evet bayağı birlikte yürüttük, elimizden geleni yaptık forumu hareketlendirmek adına, bakalım hayırlısı olsun :bhr:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Anketi oyladım ancak çok fazla detaylı yorumlarda bulunmadım.forumda aktiflik,pozitiflik tarzı konuları baz alıp oyladım.oylamanın hayırlı olmasını diliyorum..
Forum epey kapalıydı Bi ara sonrasında da forumun kalkınması iyi. umuyoruz daha iyi konumlara ulaşacak.
Forumda çok çabalayan başarılı üyeler bulunuyor. yönetimde @Dosi bulunmalı forumun her bölümünde konular açıp bunun yanı sıra etkinlik yapıyor.forumda çok büyük katkıları bulunuyor.mutlaka yönetimde bulunmalıdır.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En büyük sorun bu aslında. Ortada bir sorun varsa bu eleştirilebilir, tartışılabilir. Silmek çözüm değil ama niyeyse çözüm olduğunu sanan bir yönetim var... Sorunlar görmezden gelinemez forum huzurunu kaçırıyor bu mesaj diye silinemez. Esas bu yapılan forum huzurunu kaçırıyor. İnsanın bir şey yazası gelmiyor...
Eleştirel mesajlarımı silen sizsiniz. Bir zahmet bu soruyu soracağım.
İlk ve son kez bu şekilde açık olarak yazacağım.

Şahsi olarak sizlere müdahale ettiğim mesajlar oldu evet, kimse burada ağzına geleni yazamaz "eleştiri" adı altında. Herkes istediğini yazsa burası neye döner? Eleştiri de belli sınırlar içinde olmalı, burası sadece sizin girdiğiniz bir site değil her yaştan yüzlerce kişi bu siteye bakıyor, yorumlarınızı okuyor. Toplum içinde nasıl argo kelime kullanmıyorsak, nasıl bir kişinin dış görünüşünü alenen aşağılamıyorsak, açık şekilde hakaret etmiyorsak burada da öyle olmalı.

Darklegend;

En son aldığın ceza 1 Ekim 2019'da, ondan sonra hiç ceza vermedik, son 10 verdiğimiz cezaya baktım hepsinin içinde küfür, hakaret var. Normalde bu mesajların biri bile direkt ban sebebidir yine iyi niyetli davranılmış. Bana bile neler dedin büyüklük yapıp affettim, bu konuda söz söylemen bile çok şaşırtıcı. Onun dışında son 4 ayda alenen ceza aldığın silinen (şahsımca) mesajın yok.

Silinmiş Üye;

Silinen profil mesajları için, kurallar burada; https://fav10.net/forum/threads/fav10-genel-forum-kuralları-güncel.273055/ bunu uyguluyoruz. Tabii ki eleştiri yapılabilir bu konuda ama forum kurallarınca bu şekilde değil; verilen ceza konusu "report" edilerek ve nedeni yazılarak yapılır. Her forumda bu düzen bu şekilde işler.

Verdiğim cezalara baktım sadece 2 cezan var, bunların birisi 0 puan biri de 1 puan; 1 puanlık ceza da yine kuralları okursan nedeni yazıyor. Bunların dışında sildiğim birkaç mesaj olmuştu, birisi Eda Ece hakkındaki, bir kadına söylenmeyecek yorumların, birkaç mesajını da silmedim içerisinde argo kelime olduğu için düzenledim. O kadar..

Burada benlik bir mesele yok, herkes ağzına geleni yazsın sınırsız özgür olalım tamam, küfür edin tamam ama bu sefer ben değil, yönetimimiz değil İnternet Suçları ile uğraşırsınız. Siz sanıyorsunuz ki burası işte 50, 60 kişinin aktif olduğu 100, 200 kişinin baktığı bir forum, değil her site olduğu gibi burası da denetim altında. O halde dokunmayalım 5651 Sayılı Kanun'un 8 ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımı yapanın zaten kendisi sorumludur, buyrun başınız yansın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...