Show Alev Alev - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Neden İskender'le shipliyorlar?Senaristler kafayı mı yedi?
Stockholm sendromu gibi.
Berker Güven fanları yüzünden yani kısaca bir deli taş atmış kırk akıllı çıkaramamış durumu. Ne olursa olsun senaristlerin böyle bir tuzağa düşecek kadar basiretsiz olacağını düşünmemiştim yazık gerçekten.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Berker Güven fanları yüzünden yani kısaca bir deli taş atmış kırk akıllı çıkaramamış durumu. Ne olursa olsun senaristlerin böyle bir tuzağa düşecek kadar basiretsiz olacağını düşünmemiştim yazık gerçekten.
Diziyi fanlar mı yönetiyor? Demek ki senaristler sosyal medyadan çok çabuk etkileniyorlar.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diziyi fanlar mı yönetiyor? Demek ki senaristler sosyal medyadan çok çabuk etkileniyorlar.
Menajer torpili diyen de var belli olmuyor bu işler. Ama neden olursa olsun bu diziyi izleyen asıl kitle Çiçek-İskender ilişkisinden anında soğur ki reytingleri görüyoruz. Sosyal medyada birkaç tane uyduruk fan hesabının gönlünü hoş edeceğiz diye dizi batıyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Şuraya tepeden tırnağa bir tarz bırakayım. :bhr:

Resim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çiçek ve İskender mi :eek: @Özgür @Aserat
Resmen skandal. Hangi birini saysak, seni ateşe atan kişi olması mı, en yakın arkadaşınla evlilik olayı olan biri olması mı :eek:
Sevdiği adama ne oldu. Orjinalinden eser kalmamış.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Resmen skandal. Hangi birini saysak, seni ateşe atan kişi olması mı, en yakın arkadaşınla evlilik olayı olan biri olması mı :eek:
Ben de sinir oldum bu duruma ya zaten izlemiyordum ama duyunca şaşırdım. :A Yine sosyal medya ergenlerinin şişirmesiyle yönlenen bir senaryo. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben de sinir oldum bu duruma ya zaten izlemiyordum ama duyunca şaşırdım. :A Yine sosyal medya ergenlerinin şişirmesiyle yönlenen bir senaryo. :A
Evet birlikte anılmaları sinir bozucu ama aşk için değil. Çiçek ona dost gibi davranıp beklemediği anda sırtından vurarak intikam almaya çalışıyor zaten öyle pek sahneleri de yok. Yine de sosyal medyadaki fanlara hiç prim verilmese daha iyi.

• Beğendim
Reactions: Dosi