NOW Adı Zehra - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Biraz baktım da güzel dizi, izleyiciyi rahat çekecek tarza bir iş. NTC basitliği aksa da zengin görseler bu sefer. :A

Adamın karısını kemerlediği sahne ne vasattı. Hanımın Çiftliği dizisinde o kemerlenme sahnesi içimize dokunurdu. Vay be. :(

Alican güzel oturmuş role. Zeynep Çamcı da döktürüyor. Yönetmenlik de basitlik var biraz, daha iyi iş çıkarabilirmiş. :(

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Biraz baktım da güzel dizi, izleyiciyi rahat çekecek tarza bir iş. NTC basitliği aksa da zengin görseler bu sefer. :A

Adamın karısını kemerlediği sahne ne vasattı. Hanımın Çiftliği dizisinde o kemerlenme sahnesi içimize dokunurdu. Vay be. :(

Alican güzel oturmuş role. Zeynep Çamcı da döktürüyor. Yönetmenlik de basitlik var biraz, daha iyi iş çıkarabilirmiş. :(

Yönetmen sıkıntı arka plan ışıklarını öne çıkarıyor tuhaf tarzı var böyle yuvarlak yuvarlak gözümüze sokuyor. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Yönetmen sıkıntı arka plan ışıklarını öne çıkarıyor tuhaf tarzı var böyle yuvarlak yuvarlak gözümüze sokuyor. :A
Bu işin uzmanı olmuşum artık, direk yönetmenlik kötülüğü gözüme çarpıyor. Kim ki yönetmeni ya, böyle izleyiciyi garanti çekecek bir işin arka planını kime vermişler? :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu işin uzmanı olmuşum artık, direk yönetmenlik kötülüğü gözüme çarpıyor. Kim ki yönetmeni ya, böyle izleyiciyi garanti çekecek bir işin arka planını kime vermişler? :A

Taner Akvardar. En tutan işi Kara Ekmek'miş.. :A En son Aşk ve Gurur'u çekmiş buradan belliymiş NTC görmedi mi. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Taner Akvardar. En tutan işi Kara Ekmek'miş.. :A En son Aşk ve Gurur'u çekmiş buradan belliymiş NTC görmedi mi. :A
Yanlış yapmışlar ama yaşlı izleyicinin gözüne pek batmaz herhalde, bizim akrabalar baya etkilenirken ben "bu ne basitlik" diyordum yani. Durum bu. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Bölüm çok iyiydi Handeye neler olduğunu çok merak ediyorum Abisi Serkanmı yada başka birimi kızı taciz etmiş ve hande bir şekilde kaybolmuş anne bilmiyor gibi duruyor ama Serkan biliyor gibi o kolye durumunuda merak ettim Serkan niye peşinde kolye kimin merakta bırakan olaylar var Zehranın annesine çok üzüldüm şiddet gördü şikayetci değilim dedi sonrada hepsini zehirledi muhtemelen hepside öldü bakalım haftaya neler olacak

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,726
Puanı
1,060
Biraz izledim de dizi fena değil, gideri var ama Zeynep Çamcı Seviyor Sevmiyor gibi komedi işlere daha çok yakışıyor ya. En kısa sürede komediye döner inşallah.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Tanıtım ile bölüm eşit gidememis yorumlara göre dusmesi normal yazık olacak kadroya.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Bölümü tamamladım.
Zehra'nın abisinin gözleri açıktı.
Nasıl oluyorda kurtuluyor :S
Hande olayı baya karışık.
babasıda ortaya çıkıyor gelecek bölümde.
@xBUGRAx Kırgın Çiçekler'den ilk transferi dün gördük :A:A Genco ile kamera görüntülerine bakan kişi :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bölümü tamamladım.
Zehra'nın abisinin gözleri açıktı.
Nasıl oluyorda kurtuluyor :S
Hande olayı baya karışık.
babasıda ortaya çıkıyor gelecek bölümde.
@xBUGRAx Kırgın Çiçekler'den ilk transferi dün gördük :A:A Genco ile kamera görüntülerine bakan kişi :A

Annesi ölmeseydi keşke ben onu Kurdoğlu villasına hizmetçi olarak sokacaktım daha entrikalı olurdu. :A Haftaya açacağım ayrılık haberlerini. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Annesi ölmeseydi keşke ben onu Kurdoğlu villasına hizmetçi olarak sokacaktım daha entrikalı olurdu. :A Haftaya açacağım ayrılık haberlerini. :A
Ölen kişi o olmayabilir. Belli değil daha. Sevet yaşayacak dedik gördük :A :A

Var ya bende eve hizmetçi olarak düşünüyordum :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Şarkı olmamış. :A Zehra'nın uyuzluğu bırakıp Handeciliğe başlaması iyi olmuş. :A
Şarkıyı bemde beğenmedim. Ne alaka dedim nerdeyse :A
Annesi ölmüş galiba, Handeciliğe başladığina göre. Genco'yada içten sarılıyor :D
Özel tanıtimda çıkar umarım. Geçen hafta yapmışlardı :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Şarkıyı bemde beğenmedim. Ne alaka dedim nerdeyse :A
Annesi ölmüş galiba, Handeciliğe başladığina göre. Genco'yada içten sarılıyor :D
Özel tanıtimda çıkar umarım. Geçen hafta yapmışlardı :D

Şu an Genco ile yakışıyor ama Serkan ile zıt kutup çekiciliği de var. :A Ama senaristler yazamıyor Serkan'ı doğru dürüst konuşturmuyorlar sürekli sus pus. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Şu an Genco ile yakışıyor ama Serkan ile zıt kutup çekiciliği de var. :A Ama senaristler yazamıyor Serkan'ı doğru dürüst konuşturmuyorlar sürekli sus pus. :A
Serkan ne be :bağır: psikopatın teki üstelik evli. Çıkar aklından :bağır: :F

Afişte sevgiliside olduğu için o ve Genco arasında kalır gibime geliyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Sinir oldum ya, tam yarım saattir bakıp duruyom yeni bölüm yok. Jenerik başladı yaşasın dedim pat reklam :bağır:
Her açtığımdada galatasaray ile alakali gıcık bir reklam giriyor hep devreye :F
Yeni bölüm çıkınca yazarsın :D