NOW Adı Zehra - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx izledim bölümü.
İşte yorumum:
Daha ilk 5 dakikada ilgimi çekti. Babası Zehra'yı dövüp kocasına iyi bir eş olması için Almanya'daki okula yollamadığını ve sokağa çıkarmadığını anlattığı sahnede gözlerim doldu çünkü cahil insanların, yurt dışına gelipte at gözlüklerini atmayıp kendi dünyalarında yaşayıp bir gram medeniyeti kapamayan kişiler yüzünden bu devirde Avrupa'da bile "namus" cinayetleri işleniyor ve bu geri kafalılar yüzünden seneler önce 21 yaşındaki bir arkadaşım öldürüldü.
Dizi gerçekleri güzelce yansıtmış.
Hande'ninde gizemli bir sırı var. Diziyi kesinlikle takip edeceğim.

Zehra keşke biraz daha uyanık bir karakter olsa ama öyle bir ortamda büyüyen kişi haliyle böyle oluyor.
Doktora üzüldüm :( Keşke ona birşey olmasaydı.
Dizinin ilk sahnesinde Sedef ve Kıvanç'ın dizisi geldi aklıma.

İlk dakikadan konuya girmeleri çok iyiydi. Annesi, abisi ve Genco'nun babası sırrı biliyor sanırım. Şule Hande olmadığını bildiği halde kabul etti Zeynep'i bence. Ailesini tanıttı konsoloslukta sorun çıkmasın diye. :A Doktora ben de üzüldüm damga vurdu ilk bölüme denebilir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İlk dakikadan konuya girmeleri çok iyiydi. Annesi, abisi ve Genco'nun babası sırrı biliyor sanırım. Şule Hande olmadığını bildiği halde kabul etti Zeynep'i bence. Ailesini tanıttı konsoloslukta sorun çıkmasın diye. :A Doktora ben de üzüldüm damga vurdu ilk bölüme denebilir.
Beni bulaştırdın artık mecburen takipçisi olacam :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060

Neden kızı olmadığını bildiği halde kabul etti ki Zehrayı

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Vicdan azabı olabilir bakalım sır çok dizide. :A
Polis kızınız bulundu deyince bir imkansız ifadesi belirmişti. Bende takıldım o meseleye.
Baya baya durumlar var. O kolye Zehra'da kaldımı? o detayı kaçırdım galiba.
Onunda hikayesi olacak dizide

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Polis kızınız bulundu deyince bir imkansız ifadesi belirmişti. Bende takıldım o meseleye.
Baya baya durumlar var. O kolye Zehra'da kaldımı? o detayı kaçırdım galiba.
Onunda hikayesi olacak dizide

Evet o kolye de tarihi falan sanırım onu mu çaldı Kadir değerli bir şey olabilir. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Vicdan azabı olabilir bakalım sır çok dizide. :A

Ananeme de izle dedim dün bugün anlattı bana heyecanlı heyecanlı diziyi. :A Herkesi esir alıyorum haftaya kadar kurbanlarım artacak. :F

Vicdan azabıysa eğer kıza birşey olduğunu biliyorlar o zamanda kabul ettiler Zehrayı
Annenanne babanneler daha iyi izliyorlar valla:F