NOW Adı Zehra - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
FOX binasında çekim yapmışlar kayıp arama programına başvuru için. :A Kaybolan Çiçekler kalkmasa oraya başvururlardı. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çok iyiydi 2. bölüm. Son yarım saat acayip gerdi. :Z Hatice Aslan'ın oyunculuğunu özlemişim. :bhr:

Her bölüm heyecan artıyor NTC Medya şaşırtıyor klişe gitmiyor dizi. :A

Başlamadın mı daha zaten devamlı izlemeyeceksin ilk bölüm heyecanlarına ortak ol bari. :A @Billy Kane

@Forumdash @Dosi @denizz19 @vadikızı

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,520
Puanı
1,060

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx bölüm çok iyiydi demişsin ama reyting hiç iyi gelmemiş sence yükselir mi bu senaryo gidişatına göre. :D

Yükselememiş sadece güne göre kötü reytingler değil öyle demeyelim. :A Dizide sorun yok gidişatta falan sadece yönetmen değişebilir karanlık çekiyor. :A Artar bence izleyenlerin önerisiyle. 2. bölümde İstanbul'daki aileyi de tanıdık 3. Bölümde başlıyor gibi dizi. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
@xBUGRAx bölüm çok iyiydi demişsin ama reyting hiç iyi gelmemiş sence yükselir mi bu senaryo gidişatına göre. :D
Yükselememiş sadece güne göre kötü reytingler değil öyle demeyelim. :A Dizide sorun yok gidişatta falan sadece yönetmen değişebilir karanlık çekiyor. :A Artar bence izleyenlerin önerisiyle. 2. bölümde İstanbul'daki aileyi de tanıdık 3. Bölümde başlıyor gibi dizi. :D
Az önce Twitter'da yazdım renkler çok karanlık diye az daha sıcak renkler kullanmalı yönetmen ve bence müzikler de hiç totallik değil :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx 2. bölümü mobilden canlı izledim. Çok güzel ilerliyor :D

Mükemmel bir bölüm geliyor.
Bu dizinin reytingleri zamanla yükselir
@denizz19 @DiziTutkunu @Forumdash

Güzeldi 2. bölüm şaşırdım yükselememesine. Tekrarları da çok iyi gitmedi ama artar belki bu hafta. :A

Ben sevemedim bu diziyi. Zeynep için bakıcaktım sus pus yada ağlıyıp geziyor:X

Zeynep yüzünden takıldı dizi zaten Kırgınlar'daki kızlardan biri olsaydı keşke erken bitseydi. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Sinir yerleri kaçırdın iyi oldu Zehra'nın babası sinir etti. :A
Yarım saat izledim ve kafam allak bullak du. etrafda kalabalık konsantre olmam gerekiyor. Gece yada yarın bakacam tamamına.
Abisi psikopat bir tip.
Dizide işlerlemi bilmem ama sanki kıza aileden birisi saldırmışki annesi birşey yapamadığı için vicdan azabı çekiyor. İnşallah günlükte yazıyordur.

Abisi belki Zehra'nın ailesini yok eder.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yarım saat izledim ve kafam allak bullak du. etrafda kalabalık konsantre olmam gerekiyor. Gece yada yarın bakacam tamamına.
Abisi psikopat bir tip.
Dizide işlerlemi bilmem ama sanki kıza aileden birisi saldırmışki annesi birşey yapamadığı için vicdan azabı çekiyor. İnşallah günlükte yazıyordur.

Abisi belki Zehra'nın ailesini yok eder.

Ben de kapattım.. Acayip kasvetli geldi düşecek gibi bu hafta.. :(