NOW Adı Zehra - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Güzel bir ilk bölüm olmuş. Direkt konuya girildi karakter tanıtmayla falan uğraşılmadı en sevdiğim. :A Almanya sahneleri güzeldi bol bol kaçış izledik manzara eşliğinde. :A Arada bir kısımda yavaşladı biraz sonra tekrar başladı kaçış, kovalamaca. :A

Müzikler başarılıydı. NTC Medya şaşırtmadı. atv işlerine göre daha kaliteliydi tabi. :bhr:

2. Bölüm Fragmanı çok iyi. :Z

@sokak sanati @Billy Kane @Dosi @Forumdash

@vadikızı

Entrika Kraliçesi Nuran Devres ne tatlısınız. :bhr: :A @xemrexxx

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Güzel bir ilk bölüm olmuş. Direkt konuya girildi karakter tanıtmayla falan uğraşılmadı en sevdiğim. :A Almanya sahneleri güzeldi bol bol kaçış izledik manzara eşliğinde. :A Arada bir kısımda yavaşladı biraz sonra tekrar başladı kaçış, kovalamaca. :A

Müzikler başarılıydı. NTC Medya şaşırtmadı. atv işlerine göre daha kaliteliydi tabi. :bhr:

Hemende beni etiketlemiş :A
Yarın izleyeceğim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061

@vadikızı

Bu saçma dizinin tekrarı yüzünden Tolgshow hala başlamadı. Bu dizi batacak beraberinde Tolga'yı da batıracak.ss

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060

@vadikızı

Bende bölüm nasıldı diye sana sorcaktım yorumlamışsın peki ratinglerde durum
ne olur sence:D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@xBUGRAx izledim bölümü.
İşte yorumum:
Daha ilk 5 dakikada ilgimi çekti. Babası Zehra'yı dövüp kocasına iyi bir eş olması için Almanya'daki okula yollamadığını ve sokağa çıkarmadığını anlattığı sahnede gözlerim doldu çünkü cahil insanların, yurt dışına gelipte at gözlüklerini atmayıp kendi dünyalarında yaşayıp bir gram medeniyeti kapamayan kişiler yüzünden bu devirde Avrupa'da bile "namus" cinayetleri işleniyor ve bu geri kafalılar yüzünden seneler önce 21 yaşındaki bir arkadaşım öldürüldü.
Dizi gerçekleri güzelce yansıtmış.
Hande'ninde gizemli bir sırı var. Diziyi kesinlikle takip edeceğim.

Zehra keşke biraz daha uyanık bir karakter olsa ama öyle bir ortamda büyüyen kişi haliyle böyle oluyor.
Doktora üzüldüm :( Keşke ona birşey olmasaydı.
Dizinin ilk sahnesinde Sedef ve Kıvanç'ın dizisi geldi aklıma.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
@xBUGRAx izledim bölümü.
İşte yorumum:
Daha ilk 5 dakikada ilgimi çekti. Babası Zehra'yı dövüp kocasına iyi bir eş olması için Almanya'daki okula yollamadığını ve sokağa çıkarmadığını anlattığı sahnede gözlerim doldu çünkü cahil insanların, yurt dışına gelipte at gözlüklerini atmayıp kendi dünyalarında yaşayıp bir gram medeniyeti kapamayan kişiler yüzünden bu devirde Avrupa'da bile "namus" cinayetleri işleniyor ve bu geri kafalılar yüzünden seneler önce 21 yaşındaki bir arkadaşım öldürüldü.
Dizi gerçekleri güzelce yansıtmış.
Hande'ninde gizemli bir sırı var. Diziyi kesinlikle takip edeceğim.

Zehra keşke biraz daha uyanık bir karakter olsa ama öyle bir ortamda büyüyen kişi haliyle böyle oluyor.
Doktora üzüldüm :( Keşke ona birşey olmasaydı.
Dizinin ilk sahnesinde Sedef ve Kıvanç'ın dizisi geldi aklıma.

Bende şimdi bitirdim bölümü gerçekten çok etkileyici bir dizi olmuş
Zeynep çamcıya bayıldım karaktere çok uyumlu olmuş çok müziklerde çok
güzeldi ratinglerde az bile almış
Doktora bende üzüldüm ne güzel yardım etti Zehraya çok duygulandım ya