Abone Olduğunuz Ücretli Platformlar Neler?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Seni gömmenin verdiği hazzı yok sayamıyoruz ne yapalım... :A Bu arada bu konunun amacı sahip olduğunuz yani ödemesini kendiniz yaptığınız bir dijital platformunuz var mı diyor. Kullanıyor musun veya kullanmıyor musun diye sormuyor... O yüzden son cümlen sayılmaz... :A Para vermeyip kullanarak aslında TORKU SPOR'un gerekliliklerini yerine getirmiş bile sayılırım... :A @Maskeli Fedai
Fark ettim adaşım fark ettim, zaten gömme fırsatın varsa gömeceksin. Kuralımız ve mottomuz sonuna kadar budur. :A Yalnız gömme işlemini başlatan sayın Gs’li dostum @Maskeli Fedai beni en başta etiketlemeyi unutmuş, bu nasıl bir skandaldır be kardeşim... :A

Çevir çevir, çevir kazı yanmasın ahahahah. :A Şimdi sen... Evet evet sen... S Sport Plus’a da mı para vermedin? :A O dijital platform sayılmıyor mu, bence sayılıyor. :A @Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Fark ettim adaşım fark ettim, zaten gömme fırsatın varsa gömeceksin. Kuralımız ve mottomuz sonuna kadar budur. :A Yalnız gömme işlemini başlatan sayın Gs’li dostum @Maskeli Fedai beni en başta etiketlemeyi unutmuş, bu nasıl bir skandaldır be kardeşim... :A

Çevir çevir, çevir kazı yanmasın ahahahah. :A Şimdi sen... Evet evet sen... S Sport Plus’a da mı para vermedin? :A O dijital platform sayılmıyor mu, bence sayılıyor. :A @Tolstoyevski
O başka onu NBA için yaptık... La Liga için yaptık... MESSİ'miz için yaptık... O spor platformu, sinema ruhundan bahsettiğimi dijital platformlardan sayılmaz... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yoldaşım kendini savunma, @Sherlock'a hesap mı vereceğiz birde.. :A
Haklısın aslında yoldaşım, bunu yapmama gerek bile yoktu da işte benimki koca yüreklilik tamamen... :A
Hainloka yağmurlu havada su yok bundan sonra.. :A @Sherlock
Ahahahahaha ‘yoldaşlarım’ dedim, birisine ‘adaşım’ dedim, diğerine ‘sayın Gs’li dostum’ dedim ama gel gelelim ki adamlar buldukları her fırsatta beni gömüyorlar. :A

Haines bana açıklama yapmaya çalışmış ancak Hainli Fedai ona bile engel olmuş, ne yaptım ben size hain herifler...

Çok kötüyüm lütfen gel, yokluğunda bu ikili fazlasıyla hain kişilikler oldular, kardeşlik ilkesine uygun hareket etmiyorlar, oy birliği ile kellelerini almamız lazım bu ikilinin... @MasacRE

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Zevk meselesi yoksa para ile kullandığımız tüm platform yada içerikleri birtürlü elbet sahip olabilirsin.
Ama ben şu "Kapitalizm" geyiğini sevmiyorum bu konuda.

Çok basit çoğu kişi enayimisin Digitürke para veriyorsun diyor; Al İp tv izle maçları ...

Ben digitürke para veriyorum; donmadan,Hd hatta 3d hatta 4k izleyebiliyorum maçlarımı. Evimde rahatça..
Bu keyif işi,zevk işidir.

İnternette her müzik.klip var. Ama açıyorum Fizy i, herşey lisanslı,orjinal,kesintisiz,reklamsız elimin içinde..

O nedenle herkesin kendi tercihi bu uygulamar.

Aylık 60 tl veriyorum... Geçen gün yemek yedim onada 60 tl verdim.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Ahahahahaha ‘yoldaşlarım’ dedim, birisine ‘adaşım’ dedim, diğerine ‘sayın Gs’li dostum’ dedim ama gel gelelim ki adamlar buldukları her fırsatta beni gömüyorlar. :A

Haines bana açıklama yapmaya çalışmış ancak Hainli Fedai ona bile engel olmuş, ne yaptım ben size hain herifler...

Çok kötüyüm lütfen gel, yokluğunda bu ikili fazlasıyla hain kişilikler oldular, kardeşlik ilkesine uygun hareket etmiyorlar, oy birliği ile kellelerini almamız lazım bu ikilinin... @MasacRE
Ben saksı değilim hani yoldaştık.Ben ne güne duruyorum? :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
@Tolstoyevski SABAR ruhu kolay kolay tükenmeyecek bir yoldaşımız ancak kendisini bu sistemin kölesi haline getirip, her şeyi kolay yoldan çözmeye alıştı son yıllarda... Bu durum senin söylediğin şekilde onun içindeki gerçek SABAR ruhunu belki tamamen öldürmez ama o ruhu zedelediğini söyleyebiliriz...
Zeki olmak suç mu?Açığını bulunca jet hızıyla lagömüş moduna geçtin.Yedirmem sana @Tolstoyevski neşet i mi?

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
IMG_1223.jpg

@MEnes bunu bulabildim. :A

• Harika

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Netflix, Spotify ve Amazon Prime

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Övgüyü almasına aldık fakat Torku nun ne olduğunu hâlâ açıklamadın?
Torku, Konya Şeker tarafından üretimi yapılan ürünlerin tek çatı altında toplandığı marka. Ürün portföyü şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Vikipedi

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Torku, Konya Şeker tarafından üretimi yapılan ürünlerin tek çatı altında toplandığı marka. Ürün portföyü şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Vikipedi
Bence bu değil gibi son kararı @MEnes söyleyecek.

• Güldürdün