Abone Olduğunuz Ücretli Platformlar Neler?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Spotify öğrenci = 4 TL (yüzde elli iadeli)
Netflix = 10 TL (aile paketi, bazen bedavaya kaynatıyorum arada :A )
Amazon prime = 8 TL
YouTube Premium Öğrenci = 5 TL (%50 iadeli. TV’de sürekli manzara açık olduğu için reklamlara tek çare)
Mubi = Ücretsiz öğrenci paketi

Toplam = 27 TL. Sigara, alkol, ıvır zıvır, ortamlar vb. de olmadığı için bence değiyor ve bu devirde pahalı sayılmaz, hatta ayda iki paket sigaradan daha ucuz. TV olmasa Netflix, Amazon ve YouTube belki şey kaçabilirdi ama TV varken kullanmamak TV’yi israf olur, çanak anten de yok zaten halen. :A

Bir de PS Plus var ama o ayrı. @xdragxx
YouTube Premium kullanan ilk defa gördüm.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
YouTube Premium kullanan ilk defa gördüm.
Ayda 4-5 TL'ye geliyor ve TV'de sürekli arka plan şömine filan açık olduğu için o reklamlardan kurtulmak adına tek çare ve mobilde arka plan oynatması da avantaj. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şömineyi anlamadım bir ısınma aracı değil mi? (b)
Mesela şu, 10 saat boyunca TV'de açınca full yanıyor arka plan olarak huzur veriyor sesi görüntüsü ve araya reklam girmesi sinir bozuyor :A

------

Sende mi be hocam o arka planda şömineci tayfadansın :A
------

Sgkljsklgkjklsflkgjklsfjklglksflkgklsfjlgjsfkl
Hep şömine değil, yazın dağ bayır göl manzara resimleri, soğuk havalarda doğal olarak daha ateşli şeyler. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Mesela şu, 10 saat boyunca TV'de açınca full yanıyor arka plan olarak huzur veriyor sesi görüntüsü ve araya reklam girmesi sinir bozuyor :A

------

Hep şömine değil, yazın dağ bayır göl manzara resimleri, soğuk havalarda doğal olarak daha ateşli şeyler. :A
Videoyu indirsen hocam? :A

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
TV'nin Youtube uygulamasında açık, indirmek mümkün değil PC değil sonuçta ve PC'de zaten keyif vermez ama büyük ekran TV'de rahatlatıyor ortamı bu tür uzun videolar :A

Uyurken kapatıyorum, zifiri karanlık olmadan uyuyamıyorum zira. :A
Hocam youtube'dan indirip usb'ye atsan o zaman :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hocam youtube'dan indirip usb'ye atsan o zaman :A
10 saatlik videoları indireceksin de USB'ye atacaksın da (ki yok) TV'de sorunsuz oynatacak da ohoo hem de tek bir video için geçerli, onun yerine ayda 4-5 lira verip sınırsız video, mobilde arka planda oynatma özelliği vb kesinlikle değiyor parasına öğrenci olunsa bile :A 1 paket cips bile daha pahalı artık..

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
10 saatlik videoları indireceksin de USB'ye atacaksın da (ki yok) TV'de sorunsuz oynatacak da ohoo hem de tek bir video için geçerli, onun yerine ayda 4-5 lira verip sınırsız video, mobilde arka planda oynatma özelliği vb kesinlikle değiyor parasına öğrenci olunsa bile :A 1 paket cips bile daha pahalı artık..
Öyle hocam sabit 2-3 video için aldıysan dedim zaten :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

------

Ulan ben de üstteki mesajı görünce elitizmin simgesi olan şömineli bir evde yaşıyorsun sandım bir an... Sonra Aykut hocamın verdiği tepkiyi görüp güldüm, sonra da sadece sen değil tabi genel olarak neden öyle bir arka plan yapma ihtiyacı duyulduğunu sorgulayıp düşüncelere daldım... Sonra da geçmişle bağlantı kurup geleceğe yön vermek için SABARES modunu açtım... Neyse işte çok şaapmiyim yoksa durumun vehametini görüp kan ağlayacağım... Neden şömine yok evlerde diye...