Ağustos 2016 Fav10 Yönetici Değerlendirmeleri / Başvuruları Başladı!

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
An itibariyle oylarımı kullanmış bulunuyorum, yönetici arkadaşlarıma, yöneticilik ya da editörlük için başvuran arkadaşlarıma başarılar dilerim. :D

@Doğu @Ahmad @Harunnn60 güzel sözleriniz için teşekkür ederim :A

@destere benden kurtulmak için bir fırsat geçti tabii eline, hemen değerlendir :A İnşallah halkımız sana cevabını verecek :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
oylarımızı kullanmadan önce facebooktan eski üye kullarımıza haber saldık gelip @Yiğitt e düşük puanları basacaklar :A yiğit kendini çok belli etti görevi eline yüzüne bulaştırdı.bu nedenle kalemini kırdık :A @cookies @destere @Çiğdem- @Harunnn60 @eskici @MayısKralı
Eski üyeler candır, çağır da gelsinler. Düşük puanları versinler yine de gelsinler. :( KayıpSehir gelsin, Yakup gelsin, Umut gelsin, Nisa gelsin ve daha aklıma gelmeyenler. Çağır hepsini. :(

ben uyarmaya çalıştım @Yiğitt i ama :F :F :F
Tam aksine gaz veriyordu, yazın bunu kenara. :T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
Eski üyeler candır, çağır da gelsinler. Düşük puanları versinler yine de gelsinler. :( KayıpSehir gelsin, Yakup gelsin, Umut gelsin, Nisa gelsin ve daha aklıma gelmeyenler. Çağır hepsini. :(

Tam aksine gaz veriyordu, yazın bunu kenara. :T:
sonra sonuçları görünce şok olma vadici kullarımız gibi yapıp da inkar etmeyiz biz:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
An itibariyle oylarımı kullanmış bulunuyorum, yönetici arkadaşlarıma, yöneticilik ya da editörlük için başvuran arkadaşlarıma başarılar dilerim. :D

@Doğu @Ahmad @Harunnn60 güzel sözleriniz için teşekkür ederim :A

@destere benden kurtulmak için bir fırsat geçti tabii eline, hemen değerlendir :A İnşallah halkımız sana cevabını verecek :F
halkımızda benim gibi senden nefret ediyor:) yağmur gibi kötü puanlarla birlikte beddualar ediyor değerli halkımız, inşallah duaları tutar :))

oylarımızı kullanmadan önce facebooktan eski üye kullarımıza haber saldık gelip @Yiğitt e düşük puanları basacaklar :A yiğit kendini çok belli etti görevi eline yüzüne bulaştırdı.bu nedenle kalemini kırdık :A @cookies @destere @Çiğdem- @Harunnn60 @eskici @MayısKralı
@Yiğitt in değil kalemini bamyasını kırsalar yinede yöneticilikten vazgeçmez alıştı koltuğa artık:) bizim siyasetçilerimizde var koltuğa alışan yapışıyor oysa her ay bir üye admin bir üye süper mod bir üye md falan olsada herkes şapsa yetkilerini ortaya ne güzel olurdu kimsenin içinde ukte kalmazdı :)
bak şimdi admin olmadan ölürsem gözüm arkamda kalacak ! pardon arkada kalacak :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
halkımızda benim gibi senden nefret ediyor:) yağmur gibi kötü puanlarla birlikte beddualar ediyor değerli halkımız, inşallah duaları tutar :))
Daha önce 2 değerlendirmeden alnımın akıyla birinci çıktım, inşallah üçüncüsü de olur da çatlarsın :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

@Yiğitt in değil kalemini bamyasını kırsalar yinede yöneticilikten vazgeçmez alıştı koltuğa artık:) bizim siyasetçilerimizde var koltuğa alışan yapışıyor oysa her ay bir üye admin bir üye süper mod bir üye md falan olsada herkes şapsa yetkilerini ortaya ne güzel olurdu kimsenin içinde ukte kalmazdı :)
bak şimdi admin olmadan ölürsem gözüm arkamda kalacak ! pardon arkada kalacak :)
Valla yöneticiliği bırakmaya hiç niyetim yok, inadına o makamda bulunacağım. Senin de dediğin gibi istediklerini kırsınlar, bu koltuğu ben matkapla oturtturdum. :A

Yönetimde boşluk var, benim koltuğum haricinde her yere çivi çakabilirsiniz. Hepinizi bekliyoruz. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sen ne zaman düşünüyorsun yönetici kadrosunu bakalım :A :A :A
beni kaale almıyor ozan :) forumun ciddiyetini bozarsın diyor oysa denemek lazım belkide bozmam bellimi olur bu işler? :) art niyetten bunlar hep şöyle bir ay admin olayım deneme olsun dedim kabul etmedi ? :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Beni listeden çıkararak yönetimdeki paralel yapılanma temizlenmiş sanılıyorsa yanılıyorsunuz o listede hala FAVCÖ'cular var. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beni kaale almıyor ozan :) forumun ciddiyetini bozarsın diyor oysa denemek lazım belkide bozmam bellimi olur bu işler? :) art niyetten bunlar hep şöyle bir ay admin olayım deneme olsun dedim kabul etmedi ? :)
@OzaN sana başka rütbe düşünebilir aslında forumun komedyeni mesala bence sen komedyen rütbesini hak ediyorsun :F :F :F