Ağustos 2016 Fav10 Yönetici Değerlendirmeleri / Başvuruları Başladı!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
değerlendirmeye başlayalım bakalım @Yiğitt üyelerle geçinmesini değerlendirin :A
kusursuz seçeneği lazım çok iyi bile hafif kalır yiğite :A :A :A

evet arkadaşlar @denizz19 a düşük verip göndermezsek yönetim çok TOTALiter olur:A gerçi @mrt-06 da gitmeli bu durumda:A

değerlendirmemi yaptım @Bully haricinde herkese iyi puan verdim bully e kötü kötü kötü diye seri puanlar verdim inşallah şutlarlar yönetimden :))

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İşte kalkıp kimse vermeyeceğinden problem olmaz ama eğer olursa diye "ben B kişisinden nefret ediyorum o yüzden onu gördüğüm her yerde 1 vereyim" gibi şeyler denmemesi için böyle bir not düştüm. Büyütülecek bir konu değil. :)

Konunun büyütülmesi derdinde değilim. Ama bu yanlış ben bir alanda görevini yapmayan birine kalkıpta yüksek veremem. Ama görevini layığıyla yaptı alanda yüksek vermem kadar doğal bir olay. Zaten kullandığım oylara bakarsan dediğimi anlarsın.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Thanks for taking the survey

Created with Polldaddy, create your own online survey in just 2 minutes…

BÖYLE BİŞEY ÇIKTI DOĞRU MUDUR

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konunun büyütülmesi derdinde değilim. Ama bu yanlış ben bir alanda görevini yapmayan birine kalkıpta yüksek veremem. Ama görevini layığıyla yaptı alanda yüksek vermem kadar doğal bir olay. Zaten kullandığım oylara bakarsan dediğimi anlarsın.
Senin oylarına baktım, problem yok. Bir alanda görevini yapmayan birine yüksek vermeyin zaten. Kişisel sorunlarınızdan dolayı bir kişiye her alanda kötü vermeyin yeterli. :)

Thanks for taking the survey

Created with Polldaddy, create your own online survey in just 2 minutes…

BÖYLE BİŞEY ÇIKTI DOĞRU MUDUR
Doğru. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Senin oylarına baktım, problem yok. Bir alanda görevini yapmayan birine yüksek vermeyin zaten. Kişisel sorunlarınızdan dolayı bir kişiye her alanda kötü vermeyin yeterli. :)

Doğru. :)
Dünkü çocuk muyuz adminim kalkıp o dediklerini yapalım. Benim demek istediğim yanlış bir kural olmuş. Neyse gerisi seni bağlar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sonunda başladı, tüm arkadaşlara başarılar.

@Harunnn60 ve @EFE UYSAL ı da yönetim kadrosunda görmekten gurur ve onur duyarım. Hak ettikleri bir gerçeklik var, inşallah onları da aramızda görebiliriz. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen ne diyorsun, çaylaklığa giderken seni de aramda götüreceğim. Hani kardeştik, hep beraber ne olacaksa olsun? :A :Z
hayırrr düşene bir tekme demişler :A :A :A
giphy.gif