Ağustos 2016 Fav10 Yönetici Değerlendirmeleri / Başvuruları Başladı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10'da uzun bir aranın ardından yeni yönetici alımları başlamıştır.

Aramıza çalışkan, foruma düzenli vakit ayırabilen (verimli kullanılacaksa günde yarım saat bile kafi), olaylara tarafsız bakabilen, daha iyi bir Fav10 için çabalamak isteyen arkadaşlar arıyoruz. :)

Başvurularınızı yapmak için neden istediğinizi isteyen kısa bir yazıyı bana özel mesaj yoluyla göndermeniz yeterlidir.

Bununla birlikte mevcut yöneticilerin değerlendirilmesi için de gelenekselleşen değerlendirme anketleri açılmıştır. Ankete oy kullanmak için: http://izleryazar.polldaddy.com/s/yönetici-değerlendirme-anketleri-1

Ankete oylarınızı mutlaka bekliyoruz. Oylarınız bizim için önemli... Oylamada lütfen dürüst olun ve okuyarak oylayın. Sevmediği kişiye alakasız kategorilerde bile 1 puan verenlerin oyları tespit edilmesi halinde silinecektir.

Not: Bu kez editörler için ayrı değerlendirme açılmayacaktır. Editörlük sisteminde yeni bir düzenleme söz konusu. Detaylar belli olduktan sonra duyurulacak.

Not 2: Her editör bir yönetici adayı olduğundan dolayı editörlerin yönetici başvuru yapmalarına gerek yoktur ama isterlerse isteklerini, düşüncelerini bildiren yazı gönderebilirler.

Not 3: Editör alımları da yönetici alımlarıyla birlikte yapılacaktır. Yönetici başvurunuz uygun görülmesi halinde editörlük olarak da değerlendirilebilir. Başvurmasanız da editör olarak seçilebilirsiniz.

Yeterli oya ulaşıldıktan sonra oylama kapanabilir. Bu nedenle kısa sürede oylarınızı kullanmanız önerilir.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
'Sevmediği kişiye alakasız kategorilerde bile 1 puan verenlerin oyları tespit edilmesi halinde silinecektir.' bu maddeyi nasıl uygulamayı düşünüyorsun sayın admin çünkü bunu dünyada bile bakabilecek birilerinin olduğunu bile düşünmezken sen nasıl becereceksin. @OzaN sonuçta bunlar iyi ile kötü gibi Evrensel olmayan şeyler. Mesela biri hergün konu açar ama sen açtığı konu sayısına bakarsın, ben ise konunun içeriğine onun için pek mantıklı gelmiyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
değerlendirmeye başlayalım bakalım @Yiğitt üyelerle geçinmesini değerlendirin :A
kusursuz seçeneği lazım çok iyi bile hafif kalır yiğite :A :A :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
'Sevmediği kişiye alakasız kategorilerde bile 1 puan verenlerin oyları tespit edilmesi halinde silinecektir.' bu maddeyi nasıl uygulamayı düşünüyorsun sayın admin çünkü bunu dünyada bile bakabilecek birilerinin olduğunu bile düşünmezken sen nasıl becereceksin. @OzaN sonuçta bunlar iyi ile kötü gibi Evrensel olmayan şeyler. Mesela biri hergün konu açar ama sen açtığı konu sayısına bakarsın, ben ise konunun içeriğine onun için pek mantıklı gelmiyor.
Verilen oylar toplu olarak gözüküyor, kasıtlı olanlar belli oluyor kolay bir şekilde. Zaten böyle bir şeye gerek kalacağını düşünmüyorum. Aynı kişiye her şeyde 1 puan vermeniz dışında kolay kolay oyunuz iptal olmaz. Gerçekten okuyup dürüst oy kullananların endişe etmesine gerek yok. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Oylarımı kullandım. İnşallah yeni yönetimde @mrt-06 ve @Bully gibi tarafsız olduğuna gönülden inandığım arkadaşlar yer alır.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Verilen oylar toplu olarak gözüküyor, kasıtlı olanlar belli oluyor kolay bir şekilde. Zaten böyle bir şeye gerek kalacağını düşünmüyorum. Aynı kişiye her şeyde 1 puan vermeniz dışında kolay kolay oyunuz iptal olmaz. Gerçekten okuyup dürüst oy kullananların endişe etmesine gerek yok. :)
Bence oy silinmesi çok yanlış. Örnek verererek anlatmaya çalışayım. Benim konu olsun veya mesaj olsun bir şekilde özel isteğimi görevi olduğu halde yapmamış biri diğer üyelerin isteklerini yaptığı için otomatikman onlardan yüksek benden ise düşük alacaktır. Sorarım adalet bunun neresinde? Şahsen bunu birkaç kez yaşamış biri olarak söylüyorum ben şimdi o elemanlara kalkıpta aman oyum silinmesin diye yüksek veremem. Bu arada anketi de oyladım.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence oy silinmesi çok yanlış. Örnek verererek anlatmaya çalışayım. Benim konu olsun veya mesaj olsun bir şekilde özel isteğimi görevi olduğu halde yapmamış biri diğer üyelerin isteklerini yaptığı için otomatikman onlardan yüksek benden ise düşük alacaktır. Sorarım adalet bunun neresinde? Şahsen bunu birkaç kez yaşamış biri olarak söylüyorum ben şimdi o elemanlara kalkıpta aman oyum silinmesin diye yüksek veremem. Bu arada anketi de oyladım.
Bazı kategoriler tartışmaya kapalı örneğin bir kişinin aktiflik ortalaması 4.1 iken sen gidip 1 puan veriyorsan art niyet vardır. Aktiflik kişiye göre çok da değişen bir olgu değildir. Yani oy silinmesi çok çok nadir uygulanan bir şeydir, son yıllardaki oylamalarda hiç gerek olmadı büyük ihtimalle, umarım yine gerek olmayacak. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bazı kategoriler tartışmaya kapalı örneğin bir kişinin aktiflik ortalaması 4.1 iken sen gidip 1 puan veriyorsan art niyet vardır. Aktiflik kişiye göre çok da değişen bir olgu değildir. Yani oy silinmesi çok çok nadir uygulanan bir şeydir, son yıllardaki oylamalarda hiç gerek olmadı büyük ihtimalle, umarım yine gerek olmayacak. :)
Zaten bu saydığın özelliğede kimse kalkıpta 1 gibi bir puan vermez benim demek istediğim buna bütün alanda uygulayamazsın.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten bu saydığın özelliğede kimse kalkıpta 1 gibi bir puan vermez benim demek istediğim buna bütün alanda uygulayamazsın.
İşte kalkıp kimse vermeyeceğinden problem olmaz ama eğer olursa diye "ben B kişisinden nefret ediyorum o yüzden onu gördüğüm her yerde 1 vereyim" gibi şeyler denmemesi için böyle bir not düştüm. Büyütülecek bir konu değil. :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,309
Puanı
561
Haydi destek. @Mr.At ve vadiciler ve anti vadiciler ve boş boşcular haydi destek verin bana F :F

lEz25J.jpg