bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,716
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ödüller genel olarak sevdiğim kişi ve şarkılara gitmiş. Rakipleri de iyiydi gerçi. :A Hem Everything I Wanted hem de I Can't Breathe çok dinleyip çok sevdiğim şarkılardı...

• İlginç
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Ödüller genel olarak sevdiğim kişi ve şarkılara gitmiş. Rakipleri de iyiydi gerçi. :A Hem Everything I Wanted hem de I Can't Breathe çok dinleyip çok sevdiğim şarkılardı...
Everything I Wanted zerre hak etmedi o ödülü. Kişisel görüşüm tabii. :A Diğeri zaten verdiği mesajdan dolayı kazandı.

• İlginç
Reactions: bazinga

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Sen hangilerini istiyordun? :A

Mesajı bir yana altyapısı ve yorumuyla da çok çok iyi şarkı...
Yılın kaydı Savage, Say So ve Don’t Start Now olabilirdi. Yılın şarkısı net cardigan’dı. Ödül verirken global olarak şarkıların başarılarına da bakılması gerek bence. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Kötü, kötü, kötü. Geçen sene gelen tepkilerden sonra boncuk dağıtmışlar resmen şaka gibi. Üstelik bu dağıtılan boncukların arasında Blinding Lights'ın aday olamaması aklıma geldikçe Grammy'den soğuyorum. Tören de kötüydü zaten. Eski kaliteli Grammy törenleri özleniyor... :(

• Beğendim
Reactions: dreamy and 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,716
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yılın kaydı Savage, Say So ve Don’t Start Now olabilirdi. Yılın şarkısı net cardigan’dı. Ödül verirken global olarak şarkıların başarılarına da bakılması gerek bence. :A
Global başarıdan kastın nedir bilmiyorum. En çok dinlenen falansa bu ödül konseptine aykırı bir şey. Öyle olsa atıyorum Billboard listesi birincisini yılın şampiyonu ilan etsinler olsun bitsin. :A

Cardigan'a adaylık yeter bence albüm ödülü de almış Taylor Swift. Şahsen istemezdim en iyi şarkıyı almasını. :A

Kayıt için dediğin üç şarkı da kazansa itirazım olmazdı. Üçü de çok iyi gerçekten. Fakat Billie'yi çok sevdiğim için itiraz etmiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,298
Puanı
1,060
Kötü, kötü, kötü. Geçen sene gelen tepkilerden sonra boncuk dağıtmışlar resmen şaka gibi. Üstelik bu dağıtılan boncukların arasında Blinding Lights'ın aday olamaması aklıma geldikçe Grammy'den soğuyorum. Tören de kötüydü zaten. Eski kaliteli Grammy törenleri özleniyor... :(
Saptamalarına hastayım... :D

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
The Weeknd’e hiç girmeyelim, gerçekten rezaletti. Adam geçen yıl tarih yazdı Blinding Lights’la ama aday bile olamadı şaka gibi. :A Tören kötüydü sahne performanslarında da bir iki kişi ön plana çıkmıştı sadece Taylor başta olmak üzere...
Global başarıdan kastın nedir bilmiyorum. En çok dinlenen falansa bu ödül konseptine aykırı bir şey. Öyle olsa atıyorum Billboard listesi birincisini yılın şampiyonu ilan etsinler olsun bitsin. :A

Cardigan'a adaylık yeter bence albüm ödülü de almış Taylor Swift. Şahsen istemezdim en iyi şarkıyı almasını. :A

Kayıt için dediğin üç şarkı da kazansa itirazım olmazdı. Üçü de çok iyi gerçekten. Fakat Billie'yi çok sevdiğim için itiraz etmiyorum. :A
Ya işte liste başarıları vs. Tamam birinciye verilsin demiyorum en azından belli bir başarıya ulaşanların kazanması daha adil değil mi, I Can’t Breathe’i o yüzden garipsedim. :A

Billie’yi ben de severim ama bu şarkısı diğer adayların yanında çok sönük kaldı ne yazık ki. :A

• Üzücü
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
The Weeknd’e hiç girmeyelim, gerçekten rezaletti. Adam geçen yıl tarih yazdı Blinding Lights’la ama aday bile olamadı şaka gibi. :A Tören kötüydü sahne performanslarında da bir iki kişi ön plana çıkmıştı sadece Taylor başta olmak üzere...

Ya işte liste başarıları vs. Tamam birinciye verilsin demiyorum en azından belli bir başarıya ulaşanların kazanması daha adil değil mi, I Can’t Breathe’i o yüzden garipsedim. :A

Billie’yi ben de severim ama bu şarkısı diğer adayların yanında çok sönük kaldı ne yazık ki. :A
Dua Lipa'dan bahsediyorsun sanırım. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: 12.Adam and dreamy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,716
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Bence böylesi daha da iyi. I Can't Breathe'i ve bu tip az bilinen birkaç şarkıyı Grammy adayları sayesinde keşfettim. Beyonce, Taylor Swift, Adele dünyada dinlemeyen yok zaten arada böyle nadir kaliteli şarkıları ön plana çıkarmaları çok iyi oluyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Helal olsun, sayfalarca konuşup uykunuzdan olmuşsunuz :A @dreamy @Sherlock
Kıyafet olarakta Dua Lipa berbat, Taylor Swift şirin giyinmiş :A
Sahne performansları olarak Taylor Swift > Dua Lipa ama kıyafet olarak Dua Lipa daha etkileyici gibi sanki, gerçi sen şirinlik açısından değerlendirmişsin. O açıdan katılıyorum, baya tatlıydı kıyafeti, hatta maskesi. :A
Yoldaşım,Tayyar sever çıktı.Bir ortak yönümüz daha...
------

Yapma yoldaşım, uslu durmuyorsun yine senden beklenen şeyler hareketleri yapıyorsun.Kadın parçayı ölü gibi seslendiriyor, sanki morgdan çıkıp törene gelmiş. :A
------

Arkadaş riri'nin ♥️çakması mı? :F
Ekli dosyayı görüntüle 100497Ekli dosyayı görüntüle 100498
------

@Sherlock , Yoldaşıma akıl sır ermez.Ne zaman ciddi ,ne zaman şaka yapıyor kendi bile farkında değil.Kafasına göre estiriyor.Beyni sulanmıştır. :A
------

Geleceğin Rihanna'sı ... :A At tava bekle,elbet günün birinde bu mesaj değerlenecektir.
Maşallah yoldaşım baya bir yorum yapmış, töreni detaylıca değerlendirmişsin. :A

Rihanna'nın prime dönemi inanılmaz bir şeydi, o seviye zor bence zaten müzik tarzı olarak da çok benzemiyorlar bence en azından şimdilik. :A
Başka bir şey isteseymişim olacakmış vay be. :A @Dosi @12.Adam @Sherlock

Gördüm ve bir tur daha izledim İsmail beyciğim yayınlandığı zaman. :A Ben de aşağıya Dua Lipa'nın performansını bırakayım, yalnız bu performans sanırım sadece bizi tatmin etmedi. Hem 20 milyon görüntülenmeye ulaşmış hem de baya beğenilmiş sosyal medyada gördüğüm kadarıyla. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sahne performansları olarak Taylor Swift > Dua Lipa ama kıyafet olarak Dua Lipa daha etkileyici gibi sanki, gerçi sen şirinlik açısından değerlendirmişsin. O açıdan katılıyorum, baya tatlıydı kıyafeti, hatta maskesi. :A

Maşallah yoldaşım baya bir yorum yapmış, töreni detaylıca değerlendirmişsin. :A

Rihanna'nın prime dönemi inanılmaz bir şeydi, o seviye zor bence zaten müzik tarzı olarak da çok benzemiyorlar bence en azından şimdilik. :A

Gördüm ve bir tur daha izledim İsmail beyciğim yayınlandığı zaman. :A Ben de aşağıya Dua Lipa'nın performansını bırakayım, yalnız bu performans sanırım sadece bizi tatmin etmedi. Hem 20 milyon görüntülenmeye ulaşmış hem de baya beğenilmiş sosyal medyada gördüğüm kadarıyla. :A

İticilik konusunda Dua zirvede :A (kıyafet yani)
Siz erkeklerin değerlendirmesini kaale almıyorum maalesef :A @dreamy

• İlginç
Reactions: dreamy and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İticilik konusunda Dua zirvede :A (kıyafet yani)
Siz erkeklerin değerlendirmesini kaale almıyorum maalesef :A @dreamy
Şu güzelliğe itici denir mi ya... :bhr: @dreamy

Dua-Lipa-Grammy-2021.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Harika atmıştım o fotoğrafa, üzerine yorum yapmama gerek yok sanırım. :A @dreamy
Gördüm gördüm. Senin En Favori Güzel Uluslararası zamanı olan duruşunu da bilirim, o yüzden şaşırmadım :A
Bu arada siz hayret performansı beğenmediniz ama bence iyi (tabi ceketi çıkarmasaydı daha iyi puan alırdı benden :A )

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Gördüm gördüm. Senin En Favori Güzel Uluslararası zamanı olan duruşunu da bilirim, o yüzden şaşırmadım :A
Bu arada siz hayret performansı beğenmediniz ama bence iyi (tabi ceketi çıkarmasaydı daha iyi puan alırdı benden :A )
Ahahahaha yapma, kirli defterleri açmanın sırası değil... :A Gerçi sonradan durulmuştum ve senin istediğin çizgide görseller seçmiştim. Hakkımı ver o konuda. :A

Beğenmedik değil de beklediğimiz kadar iyi değildi diyebiliriz, beklentim çok daha yüksekti benim şahsen gerçi gece başladığı zaman az çok anladım birçok performansın tatmin edici olmayacağını. Taylor gecenin açık ara en iyisiydi bu yüzden, yanına yaklaşan herhangi bir performans bile yok bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ahahahaha yapma, kirli defterleri açmanın sırası değil... :A Gerçi sonradan durulmuştum ve senin istediğin çizgide görseller seçmiştim. Hakkımı ver o konuda. :A

Beğenmedik değil de beklediğimiz kadar iyi değildi diyebiliriz, beklentim çok daha yüksekti benim şahsen gerçi gece başladığı zaman az çok anladım birçok performansın tatmin edici olmayacağını. Taylor gecenin açık ara en iyisiydi bu yüzden, yanına yaklaşan herhangi bir performans bile yok bence. :A
Ben ne unuturum, nede unuttururum :A
Aynen öyle yapmıştın ama sende hakkımı ver, sonra belli başlı ölçülerde izin vermiştim :A :A
Utku bey nezaman gelecek? En son 20 gün demiştin. Geçmedi mi daha :A