2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Grup Aşaması

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,696
Puanı
1,061
Oylarımı gönderdim, bugün EDHO ve çöp dizisini doğru bilenler avantaj yakalar :A

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Grup aşaması 2. gün sonuçları belli oldu.

Güne 66 puanla @Yiğitt damgasını vururken onu 58 puan alan @Gerekli24 takip etti.

Toplam puanlarda @STARAN (112 PUAN) bayrağı önde taşıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz genel anlamda tahminlerde çoğunluğu ters köşeye düşürdü.

@12.Adam ve @Sherlock tahminlerini yapmayarak maalesef 2. gün -10 puan aldılar.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

Güne 66 puanla @Yiğitt damgasını vururken onu 58 puan alan @Gerekli24 takip etti.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz genel anlamda tahminlerde çoğunluğu ters köşeye düşürdü.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97
@Sherlock madem unutacaktın en başta unutsaydın da şuan elendiği için üzülenler devam etseydi :A
Bu kadar unutkanlık başa bela 😡

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059

66 puan mı. :eek: Hey maşallah canım. :bhr: @Yiğitt

Beni EDHO batırdı aslında ilk tahminlerim reytinglere yakındı ama dün sonradan değiştirdim ve yüksek vermiştim. :(

Neyse ki Masumlar Apartmanı ve Menajerimi Ara için aşağı yukarı aynı oranları yazmıştım. :A

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Grupta en yüksek puan alan benim, ama daha 5 gün var. Ne olacağı belli değil, son gün sonuncu da olabilirim. :A
Bu hafta çok riskli bir hafta, yeni sezona başlayan, yeni başlayan ve daha yeni başlayalı bir kaç bölüm olmuş çok dizi var. Tahmin etmesi zor :D Ne çok yeni dedim ama :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,854
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu hafta çok riskli bir hafta, yeni sezona başlayan, yeni başlayan ve daha yeni başlayalı bir kaç bölüm olmuş çok dizi var. Tahmin etmesi zor :D Ne çok yeni dedim ama :D
Pazartesi Uyanış, dün EDHO, bugün Sadakatsiz ve Kuruluş zorlayacak. Zaten yeni işleri bilenler direkt çıkar gruptan. :A Puanlarını yüksek yapmışsın. :T:

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,098
Puanı
1,060
Hekimoğlu ve Menajerimi Ara sayesinde 50 puan almışım. :Z

Bu akşamdan çok korkuyorum. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

@Sherlock madem unutacaktın en başta unutsaydın da şuan elendiği için üzülenler devam etseydi :A
Bu kadar unutkanlık başa bela 😡
Unuttuğumdan değil ya fırsat olmadı. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Bu arada şimdiye kadar bu aşama için yorum yapamamıştım. :A Aynı grupta yer aldığım ve bana fark atan @Gerekli24 ve @Aserat'ı, onların dışında da diğer gruplarda yer alan, yüksek puanlar alıp şov yapan herkesi tebrik ederim. 👏🏻

@hayret bi şey senin de eline sağlık. :D Kalan günler için tahminlerimi yollayacağım diye umuyorum...

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Pazartesi Uyanış, dün EDHO, bugün Sadakatsiz ve Kuruluş zorlayacak. Zaten yeni işleri bilenler direkt çıkar gruptan. :A Puanlarını yüksek yapmışsın. :T:
Zor olan yüksek oluyor :D

Bu arada şimdiye kadar bu aşama için yorum yapamamıştım. :A Aynı grupta yer aldığım ve bana fark atan @Gerekli24 ve @Aserat'ı, onların dışında da diğer gruplarda yer alan, yüksek puanlar alıp şov yapan herkesi tebrik ederim. 👏🏻

@hayret bi şey senin de eline sağlık. :D Kalan günler için tahminlerimi yollayacağım diye umuyorum...
Teşekkürler, bekliyoruz tahminlerini :D

Forum İstatistikleri

Konular
170,607
Kullanıcılar
8,422
Son Üye
Trao