2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Grup Aşaması

Grup aşaması 2. gün sonuçları belli oldu.

Güne 66 puanla @Yiğitt damgasını vururken onu 58 puan alan @Gerekli24 takip etti.

Toplam puanlarda @STARAN (112 PUAN) bayrağı önde taşıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz genel anlamda tahminlerde çoğunluğu ters köşeye düşürdü.

@12.Adam ve @Sherlock tahminlerini yapmayarak maalesef 2. gün -10 puan aldılar.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97
Gayet iyi gitmişim yine. :D

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Grup aşaması 2. gün sonuçları belli oldu.

Güne 66 puanla @Yiğitt damgasını vururken onu 58 puan alan @Gerekli24 takip etti.

Toplam puanlarda @STARAN (112 PUAN) bayrağı önde taşıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz genel anlamda tahminlerde çoğunluğu ters köşeye düşürdü.

@12.Adam ve @Sherlock tahminlerini yapmayarak maalesef 2. gün -10 puan aldılar.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97
Eşkıya iyi tutturdum bence neden bu kadar yüksek beklendi anlamıyorum bence gayet de iyi aldı. Hekimoğlu bozmasa çok daha iyi alacaktım

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Bu arada şimdiye kadar bu aşama için yorum yapamamıştım. :A Aynı grupta yer aldığım ve bana fark atan @Gerekli24 ve @Aserat'ı, onların dışında da diğer gruplarda yer alan, yüksek puanlar alıp şov yapan herkesi tebrik ederim. 👏🏻

@hayret bi şey senin de eline sağlık. :D Kalan günler için tahminlerimi yollayacağım diye umuyorum...
Sen eski şampiyonsun zorlayacaksın bizi

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Bu akşam tahminini yapacağımız yapımların en sonki reytingleri;

Kuruluş Osman (24 Haziran 2020 - SEZON FİNALİ)

TOTAL: 10.73
AB: 9.23
ABC1: 10.62

Doğduğun Ev Kaderindir (30 Eylül 2020)

TOTAL: 4.82
AB: 4.84
ABC1: 5.64

Sen Çal Kapımı (30 Eylül 2020)

TOTAL: 7.94
AB: 7.47
ABC1: 8.52

Sadakatsiz (YENİ DİZİ)

@haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock
ikiside başarılı dizi..hangisi lider olcak ..çok zor tahmınler