2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Grup Aşaması

Grup aşaması 1. gün sonuçları belli oldu.

Güne 58 puanla @STARAN damgasını vururken; 50 puan alan @haluk792 de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma genel anlamda tahminlerde çoğunluğu ters köşeye düşürdü.

@Angelica ve @Sherlock tahminlerini yapmayarak maalesef haftaya -10 puanla başladılar.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97
Çok mutlu oldum ... Şaşırdım..Beklenmeyen performans....

Sefirin Kızı ve Yasak Elma beni şaşırttı ama yine gayet iyi gitmişim. :A Grubumdan kolaylıkla çıkabileceğimi düşünüyorum. :A :A

Arkadaşlar listeye Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (YENİ SEZON) eklenmiştir. Yeni sezonunu bu akşam açıyormuş. Tahminlerinize onu da ekleyerek eski tahminlerinizi düzenleyin isterseniz. Ben daha yeni öğrendim. Bilmeyenler de vardır belki. Etkili bir yapım yıllardır salı günlerinde. :)

@haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock
Pazar için de Öğretmen eklesen daha iyi olur bence kaç aydır yok günü değişti. Tahmin edilmesi zor

Arkadaşlar bugün tahminlerimize Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı eklediğimiz için küçük bir hatırlatma olarak bu akşam tahminlerini yapacağımız yapımların son bölüm reytinglerini yazıyorum. Tahminlerinize eklemeyi unutmayın.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (28 Nisan 2020)

TOTAL: 9.92
AB: 7.96
ABC1: 10.01

Masumlar Apartmanı (29 Eylül 2020)

TOTAL: 9.86
AB: 13.39
ABC1: 13.86

Menajerimi Ara (29 Eylül 2020)

TOTAL: 3.02
AB: 2.92
ABC1: 3.58

Hekimoğlu (29 Eylül 2020)

TOTAL: 3.04
AB: 3.93
ABC1: 3.83

Pazar için de Öğretmen eklesen daha iyi olur bence kaç aydır yok günü değişti. Tahmin edilmesi zor

Onu unutmuşum, hatırlattığın için teşekkürler :)

Arkadaşlar pazar gününe de ekleme yapılmıştır.

@haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Ben bugünkü oranları gördükten sonra sonuncu olmuşumdur demiştim genelde 3.olmuşum umarım böyle devam ederim. :A bomba gibi geldim deyipte umarım bugün çakılmam. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24
Arkadaşlar bugün tahminlerimize Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı eklediğimiz için küçük bir hatırlatma olarak bu akşam tahminlerini yapacağımız yapımların son bölüm reytinglerini yazıyorum. Tahminlerinize eklemeyi unutmayın.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (28 Nisan 2020)

TOTAL: 9.92
AB: 7.96
ABC1: 10.01

Masumlar Apartmanı (29 Eylül 2020)

TOTAL: 9.86
AB: 13.39
ABC1: 13.86

Menajerimi Ara (29 Eylül 2020)

TOTAL: 3.02
AB: 2.92
ABC1: 3.58

Hekimoğlu (29 Eylül 2020)

TOTAL: 3.04
AB: 3.93
ABC1: 3.83

Onu unutmuşum, hatırlattığın için teşekkürler :)

Arkadaşlar pazar gününe de ekleme yapılmıştır.

Önümüzdeki hafta da reytingler açıklanacak mı? Sadece bilgi mahiyetinde mi?