2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Grup Aşaması

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
@Aserat , @Özgür ve VETERANI seçmek istiyorum..
Onları seçmemdeki sebep benden sonraki en iyi puanlara sahip olmaları.. Ben en iyilerle yarışmak isterim... Bana bu hakkı tanıdığın için teşekkürler..

Teşekkür ederim abla ben de kendimden beklemiyordum ...:kiki:

Başarılarının devamını diliyorum :D

• Beğendim
Reactions: STAR

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Grup aşaması son gün sonuçları belli oldu!

Güne yeni sezonunu yeni gününde açan Öğretmen damgasını vurdu. Diziden kimse ortalama puanlar alamazken sadece @Aserat tüm kategorilerde doğru tahmin yaparak 36 tam puan almayı başardı. Aynı zamanda 46 puanla da günün en çok puan toplayan yarışmacısı oldu. Öğretmen dizisiyle yakaladığı başarıyı diğer yapımlardan elde edemese de günü zirvede tamamladı.

Toplam puanlara göre işte çeyrek finalistler;

1. @Hazem (direkt çeyrek finalist)
  2. @Özgür (A Grubu 1.'si)
  3. @haluk792 (A Grubu 2.'si)
  4. @STARAN (B Grubu 1.'si)
  5. @Yiğitt (B Grubu 2.'si)
  6. @Aserat (C Grubu 1.'si)
  7. @Gerekli24 (C Grubu 2.'si)
  8. @slhttnmtl (D Grubu 1.'si)
  9. @serhatt (D Grubu 2.'si)
  10. @Veteran (E Grubu 1.'si)
  11. @hayret bi şey (E Grubu 2.'si)
  12. @Emre Ozansoy (En yüksek 3. sıra puanını alan yarışmacı)

Çeyrek final konusu açıldığında gruplar belli olacaktır. @STARAN söylediğim gibi kafanda 2 yada 3 isim belirle, grup sayısı belli olunca senden rakiplerini isteyeceğim :)

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97
@STARAN başta olmak üzere çeyrek finale yükselen herkesi tebrik ederim. Bu tarz karışık ve kapsamlı bir etkinliği sorunsuz yürütmek de büyük bir başarı ve ayrıca önemli bir emek de gerektiriyor. Bu yüzden ellerinize ve emeklerinize sağlık Hayrettin beyciğim. :D @hayret bi şey

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,986
Puanı
610
  • Beğendim
Reactions: Sherlock

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İlk gün yazdığım mesajda belki üst tura çıkarım deyip gruptan 1. olarak çıktım. :A

• Harika
Reactions: STAR