2018 TYT - AYT Yorum ve Sohbet Konusu

Valla sınıfta optik forumu en çok dolduran bendim ama Matematik yetişmedi ya diğerleri iyi resmi olmayan sonuçlara göre Fen ve Sosyal full çekmişim ama Matematik vasat kaldı. :A Asıl iş yarın zaten. :S

Türkçe de iyi gibi 34 net gelecek gibi inş. :A
Çalışkan Ahmet diye boşuna demiyorum ayoll :A :A :A @xemrexxx

İdölüm. :A

Ablacım senin arkadaşının kardeşi de girecek demiştin nasıl geçmiş. :D
Yetiştirememiş heyecandan :( Süre yetmemiş ona üzülüyor yanlış yaptığına değilde süre yetişmeyip yapamadıklarına :( Yarına motivasyon yaptık inş yarın yetiştiricek :A

Yetiştirememiş heyecandan :( Süre yetmemiş ona üzülüyor yanlış yaptığına değilde süre yetişmeyip yapamadıklarına :( Yarına motivasyon yaptık inş yarın yetiştiricek :A
Hiç üzülmesin ben bile yetiştiremedim, söyle süper zeka manevi kardeşim bile yetiştirememiş de. Zaten internette herkesin yorumu o yetişmemiş. Hiç üzülmesin yarınki sınav önemli zaten. :A

Hiç üzülmesin ben bile yetiştiremedim, söyle süper zeka manevi kardeşim bile yetiştirememiş de. Zaten internette herkesin yorumu o yetişmemiş. Hiç üzülmesin yarınki sınav önemli zaten. :A
Aaa söylerim tabi cnm :bhr: Heyecandan olsa gerek ama bizim zamanımızda ilk sınavda kalanlar 2. sınava giremiyordu şimdi ikisinede giriyorlar gerçi sistem çok değişmiş çok karışmış iyi ki şu dönemlerde okumuyoruz Allah yardımcısı olsun okuyanların :A :A :A

Aaa söylerim tabi cnm :bhr: Heyecandan olsa gerek ama bizim zamanımızda ilk sınavda kalanlar 2. sınava giremiyordu şimdi ikisinede giriyorlar gerçi sistem çok değişmiş çok karışmış iyi ki şu dönemlerde okumuyoruz Allah yardımcısı olsun okuyanların :A :A :A
Burada da öyle aslında ama sonuçlar geç açıklandığı için ikincisine girebiliyor. Neyse ben yatıyorum benim için de dua edersin yarın görüşürüz :bhr:

Benim görevli olduğum salonda da öğrencilerden 5-6 kişi matematiği full sallayıp çıktılar :D