mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
2_D8M5Nd2.Jpeg

İlk kez bu sene uygulanacak yeni üniversiteye giriş sınavları ilk oturum 30 Haziran 2018 Cumartesi TYT (Temel Yeterlilik Testi), ikinci oturum 1Temmuz 2018 Pazar AYT (Alan Yeterlilik Testi) olmak üzere iki günde gerçekleşecek.

Sınavla ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi bu konudan yazabilirsiniz.​

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yazık bu öğrencilerin haline gerçekten. Umarım dilediğiniz yeri kazanırsınız. Kız kardeşim ve yeğenlerim de girecek. Herkese başarılar.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kim giriyor bu sene. Ben de gircem, bu yaşta ne fantezilere giriştim neyse. :A

Sanırım girecek olanlar sizdiniz. :A @ozgur2113 @EFE UYSAL @MayısKralı

@xBUGRAx ve @Tolstoyevski ilk kez bir sene sınava girmeyecek şok. :A

Neyseki bu seneye de kalmadım yoksa dönem ortasında sıfırdan kurulan bu saçma sapan yeni sınav sisteminde patlardım büyük ihtimalle. :A Ben de girecektim ama sınav parası 100 liranın üstünde olunca kıyamadım o paraya fakirliğin gözü kör olsun :A

Yine de kör topal olsa da bir sınav sistemi hala var. Eğitim MHP nin eline geçerse Bahçeli üni sınavını tamamen kaldıracakmış, kimlere kimlere kaldık... Müstehak bu millete gerçi ama olan bize olacak yine.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Neyseki bu seneye de kalmadım yoksa dönem ortasında sıfırdan kurulan bu saçma sapan yeni sınav sisteminde patlardım büyük ihtimalle. :A Ben de girecektim ama sınav parası 100 liranın üstünde olunca kıyamadım o paraya fakirliğin gözü kör olsun :A

Yine de kör topal olsa da bir sınav sistemi hala var. Eğitim MHP nin eline geçerse Bahçeli üni sınavını tamamen kaldıracakmış, kimlere kimlere kaldık... Müstehak bu millete gerçi ama olan bize olacak yine.
Kalkmaz ya lise gibi olur belli ünilerin sınavı olur en kötü. :A

Ben MEB'in MHP'ye geçmesini çok istiyorum açıkcası en azından Türkçü, Atatürkçü çizde bir milli eğitim politikası olur ama bir yerde okuduğuma göre Milli Eğitim Bakanlığı yeni sistemde tamamen kapatılacakmış. Yine de dediğim gibi MHP'ye geçerse harika olur, en azından tarikatlar temizlenir. :X

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Geçen sene 4 gün çalışmıştım, bu yıl 3 gün çalıştım. PAÜ her yıl her bölümün öğrenci standartını düşürüyor. Geçen yıl 300 ile kapatmışlar Tarih bölümünü. Düşüş devam ederse 280-290 ile kapak atarım bölüme.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Başta Atacan'ım olmak üzere sınava giren herkese başarılar dilerim. İnşallah hedeflediğiniz üniversiteleri ve bölümleri tutturursunuz. :-)