MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim garantiydi zaten 90 bin geridekini yazdım. Bülent Ecevit - Makine Mühendisliği :D

Yaş konusuna gelirsek ben kendi açımdan bir problem olarak görmüyorum bunu mezun olunca 25-26 falan oluyorum işte ne olacak. Kaderime razı gelmedim. :A

Maalesef en önemli dönemlerim çalkantılı geçti o açıdan eğitim konusunda afalladım yine de geç kaldığımı düşünmüyorum ama bir daha asla katta ÖSYM'nin yaptığı hiçbir sınava tövbeler olsun en az 5 sene sınava girmeyeceğim. :A

@ozgur2113 @MayısKralı
İyi hayırlı olsun, mühendisliğin her türlüsü iş yapar zaten Türkiye'de :A Matematik vb. derslerden bu kadar nefret etmesem ben de mühendislik okurdum muhtemelen bilgisayar veya yazılım :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İyi hayırlı olsun, mühendisliğin her türlüsü iş yapar zaten Türkiye'de :A Matematik vb. derslerden bu kadar nefret etmesem ben de mühendislik okurdum muhtemelen bilgisayar veya yazılım :A
Sağol. :D

Aman aman senin yapacağın yazılımdan hayır gelir mi milletin kart bilgilerini falan çalardın. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Ne bileyim birçok kişi sınava çalışacağım diye forumu bırakıyor sonra gezip tozup geliyorlardı foruma dandik bir bölüme girerek, sen onu iyi ayarlamışsın demek ki :A Mesela @DarkLegenD öyleydi bak sor bakalım forumda yokken ne yapmış :A

Benim kulaklarım kadar kaliteli bir kulak görmediğiniz için değişik geliyor şimdi size, alışırsınız zamanla :A
Biz memnun değiliz kulaklarından. :A @xBUGRAx

Benim garantiydi zaten 90 bin geridekini yazdım. Bülent Ecevit - Makine Mühendisliği :D

Yaş konusuna gelirsek ben kendi açımdan bir problem olarak görmüyorum bunu mezun olunca 25-26 falan oluyorum işte ne olacak. Kaderime razı gelmedim. :A

Maalesef en önemli dönemlerim çalkantılı geçti o açıdan eğitim konusunda afalladım yine de geç kaldığımı düşünmüyorum ama bir daha asla katta ÖSYM'nin yaptığı hiçbir sınava tövbeler olsun en az 5 sene sınava girmeyeceğim. :A

@ozgur2113 @MayısKralı
Hayırlı olsun canım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@ozgur2113 @MayısKralı
5 Sene daha girmeyecem dediğine göre Okulu bitirdikten sonra yeni okula sınavına girecen 5 yıl sonra cnm :A :A :A

Bu gidişle oğlunla birliktede aynı sırada sınav verirsiniz inş :A :A :A @MasacRE- @xemrexxx @xBUGRAx @Bully

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Dur kendime geliyim bi. :A
Dumlupınar Tıp Fakültesi en azından yakın #şükür :A

Sıralamalar pek gerilememiş. :A

‘Büyük ihtimalle yerleşmem ama yine de yazayım’ dediğim üniversiteye yerleşmişim :A

Okulun binası falan çok güzel ama tanıtım filmi videosunu izleyince baya endişelendim resmen çomarların arasına gidiyorum :F

@ozgur2113 @MayısKralı
Hepiniz için hayırlısı olsun. :D

@dreamy Bence gelecek hafta Gelinim Forumda'dan çekil derslerin arasında zor olur. :A