Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Son zamanların en rekabetli gününün reyting sonuçları belli oldu!
İlk 2 bölümüyle başarılı sonuçlar alan 'Kırmızı Oda' bu hafta da zirvedeki yerini koruyarak günün en çok izlenen yapımı oldu.

Aleyna Çakır olayıyla son günlerin en çok konuşulan yapımlarından 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' tüm gruplarda 2. olarak iddialı dizileri sollamayı başardı.

15. sezonuyla ekranlara dönen 'Arka Sokaklar' Total'de 3, AB'de 6, ABC1’de 5. olarak yıllara meydan okumaya devam ediyor.

Kadrosu, yönetmeni, senaristi ve günü değişen 'Ramo' yeni sezonun ilk bölümüyle tüm gruplarda 4. olarak gelecek haftalar için umut verdi.

Son iki sezonun en çok izlenen dizilerinden 'Hercai' ciddi bir çöküşte. Güçlü olduğu Total'de bile yüksek reytinglere ulaşamayan dizi, AB'de de 2 reytingin altında kalarak 14. oldu.

Geçen hafta hayal kırıklığı yaratan 'Babil'in AB'de hala ilk 5'te olmasına rağmen Total'de iyice gerileyip 23. sıraya kadar düşmesi tehlike sinyallerini iyice arttırdı!

Yazdan kalan 'Bay Yanlış' ise günü ortalama sonuçlarla atlasa da yeni sezondaki ömrü uzun görünmüyor.

TOTAL
total-GH7B.jpg

AB
ab-fhLh.jpg

ABC1
abc-EKZ7.jpg

u9kn4c.jpg

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kırmızı Oda :Z

Sıralama için de Total'de Kırmızı Oda - Arka Sokaklar - Hercai - Bay Yanlış - Ramo - Babil
AB'de Kırmızı Oda - Babil - Arka Sokaklar - Bay Yanlış - Hercai - Ramo diyorum.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Doğan and 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Arka Sokaklar izleyeceğim. Çünkü günde izleyeceğim başka bir iş yok en boş olduğum ve dinlendiğim gün cuma günü şimdi diyeceksiniz günde 6 dizi var. Hiç birini de izlemiyorum. Aslında Kırmızı Oda iyi ama bana hitap etmeyen bir teması var.

Kırmızı Oda lider olur tüm gruplarda Arka Sokaklar arkasından gelir totalde. Arada fazla fark olmaz 5 -6 gibi alır. Onun dışında diğerleri için hiç iyi bir gün geçmeyecek. Babil Kırmızı Oda'ya çok izleyici kaptırdı ve her dizi gibi reyting kaybı yaşadı 2'nin altında alır yine. Hercai 4 gibi başlaması total için en iyi ihtimal bence Ab rezalet gelir. Ramo 3 oranlarında olur. Bay Yanlış da aynı şekilde daha da düşük olabilir. Benim tahminim bu yönde.
Kırmızı Oda :Z

Sıralama için de Total'de Kırmızı Oda - Arka Sokaklar - Hercai - Bay Yanlış - Ramo - Babil
AB'de Kırmızı Oda - Babil - Arka Sokaklar - Bay Yanlış - Hercai - Ramo diyorum.
Ramo dışında sıralamaya hemen hemen katılıyorum gibi.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
bay yanlış..reytinglerde hercai birinci cıkacak arka sokaklar 2.olcak master cehef 3.olcak...ramoda 4..olabilir tv 8 kırmızı oda dizilerin arkasında kalacak,,iiilk 3 un dizinin izleyıcısı çook,,,bay yanlış 4,,,,,babıl 5..

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
KIRMIZI ODA İZLEYECEĞİM.

TOTAL DE: KIRMIZI ODA - ARKA SOKAKLAR - HERCAİ - BAY YANLIŞ - BABİL - RAMO

AB DE : KIRMIZI ODA - BABİL - HERCAİ - BAY YANLIŞ - ARKA SOKAKLAR - RAMO

Ramonun kötü bir açılış yapacağını , Babilin ise bu hafta artacağını total de 2 üstü alacağını düşünüyorum..
@Aserat

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
kırmızı oda son sırada olur..arka sokakar veya hercai zirvede olur....master 3..yada 4.olıur

• Güldürdün
Reactions: Özgür