Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ramo ve Arka Sokaklar sezon ilerledikçe odanın ışıklarını söndürür boşuna sevinme :A
20200919_155654.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reytinglerin en sürpriz ismi 'Ramo' olmuş. Hem gün değişikliği hem de kadrodan epey ismin ayrılması sonrasında ben çok düşük başlar diyordum. Tüm gruplarda +4 reyting almış ve güzel de sıralama yapmış. Kocaman tebrikler, bakalım diğer haftalarda ne yapacak?

'Arka Sokaklar' bildiğimiz gibi, zamanla yükselir ve yine 6-7-8 bandında oranlarıyla kanalı kurtarır. Ekranların fenomen dizisi, eskitmiyor yüzünü.

'Kırmızı Oda' harika oranlar almış, AB grubunda +9 reyting çok iyi. Yakında çift rakamları da görecek bence. :Z

'Babil' düşüşe devam ediyor, TOTAL grubu iyice kaybolmuş maalesef. Yurt dışı satışları iyi diye biliyorum ama bu oranlarla ne kadar sürer bizde orası muamma. Böyle bir kadronun reytingleri bu değildi, çok üzücü...

'Bay Yanlış' daha düşer diyordum ama bence kötü değil oranları, gerilemiş ama oranlar çok da düşük değil bu kadar rakibine rağmen. Tabi kanalın sezon yayın akışının doluluğunu da göze alırsak akıbeti belirsiz görünüyor.

'Hercai' düşük başlamış, AB grubunda 2 reytingi geçememiş maalesef. Yükselme potansiyeli olan bir dizi, biraz tempo artarsa oranlara yansır ve kitleyi kazanır.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
Ramo benim gibi herkesi şaşırtmıştır bu oranları beklemiyordum tebrikler.

Hercai böyle giderse yakında yolculanır, Babil de öyle malesef, oysa ki senaryo gayet akıcı ilerliyor bu şartlarda bitmesini istemem kadrosu çok çok iyi. :(

Kırmızı Oda sevildi, bunca rakibine rağmen iyi bir ivme kazanarak oranlarını arttırmış tebrikler.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Hercai geçen sezon virüssüz normal zamanda bile bıkkınlık vermişti totalde 5-6 abde 3-4 alıyordu.
Bu sezon çok kötü sonuçlarla başlayacaktır, ab’de 2 rtg alırsa şükretsin.
Kırmızı Oda her yerde zirvede olur şüphesiz.
Heyecanla sonuçları bekliyorum...
Gerçekten tahminlerim şahane olmuş :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Geçse,geçse AS'nin geçeceğini umuyorum ama çok zor hercai nin imkanı yok.
as gecegını bende umarım...hercai geçen yılarda arka sokakları geçtiya ondan dedim..zaten arka sokaklar 15 seneden beri var..kıırmızı oda sıkar hep dram var..arka sokaklar öylemi komedi aşk aksiyon herşey bir arada

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
as gecegını bende umarım...hercai geçen yılarda arka sokakları geçtiya ondan dedim..zaten arka sokaklar 15 seneden beri var..kıırmızı oda sıkar hep dram var..arka sokaklar öylemi komedi aşk aksiyon herşey bir arada
Kurt kışı geçirir.Yediği ayazı unutmazmış.

• Güldürdün
Reactions: Doğan