Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
onlarımı aklımda tutcam hangi dizi düşük başlıyor diye ...milliyet gazte televizyon dergilerinde hep vardı reyting sonuçları..aklımda tutamamkı onları..arka sokaklar ve hercai nasıl düşük aldı bilmemki.
Akılda tutmakla ne alakası var? Hergün reytingleri takip ediyoruz ve bu son 2 haftada onlarca dizi yeni sezonunu açtı ve hiçbiri eski oranlarını alamadı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Ufak eleştirim konu sahiplerine, 6 dizi var, Müge Anlı olayı var... Herkes ratingleri merak ederken ve Ziyaretçi sayısı 40 50 lerdeyken sonuçları geç ekliyorsunuz, bana göre hemen sıralamayı yapıştırmanız lazım. Umarım kızmazsınız ama yazmak istedim.Konuyı açan değilde saat 11 gibi ilk online olan yönetici revize edebilmeli şahsi düşüncem. Teşekkürler.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Akılda tutmakla ne alakası var? Hergün reytingleri takip ediyoruz ve bu son 2 haftada onlarca dizi yeni sezonunu açtı ve hiçbiri eski oranlarını alamadı.
valla ben oranlara bakmıyomkı ..sıralamaya bakıyorum..dun yazmıştık ..sen oran ben sıralama diye

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Babil, Hercai ve Bay Yanlış pek tutunamayacaklar gibi görünüyor Cuma gününde bu oranlardan sonra. Ramo kanalını idare eder gibi 4+ aldığı sürece sıkıntı olmaz.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kırmızı Oda beklenen gibi lider. Arka Sokaklar ise ikinci. Hercai beklediğim gibi başlamış. Ramo özetsiz koyarak güzel bir hamle yaptı. 4'ü geçebilmesi çok iyi. Bay Yanlış tutunmaya çalışıyor. Belki Fox'un projesi olmasa kalır ama zor görünüyor şu an. Babil için ise yolun sonu yaklaşıyor gibi. Bir parantez de Müge Anlı'ya açmak lazım gündeme gelmesi reytinglere yansımış. Kırmızı Oda hariç bütün dizileri geçmiş.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Babil, Hercai ve Bay Yanlış pek tutunamayacaklar gibi görünüyor Cuma gününde bu oranlardan sonra. Ramo kanalını idare eder gibi 4+ aldığı sürece sıkıntı olmaz.
Bay Yanlışı dizisi olmasa tutabilir belki Fox bu şekilde de ama projeleri var yol verir. Babil artık buradan çıkamaz. Hercai yükselmezse gider.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Hercai ab grubunda öldü zaten geçen sezon da 3,4 bandını alıyordu dünkü bölümü ile 1.85 almış ilk 10 a giremedi giremeyecek

Nerden biliyorsun giremeceğini :D bak kendin söyledin geçen sezonda da ab de yüksek almıyordu dizi 6 aydır yok yenilerin bir çoğu önce başladı eski dizilerin nerdeyse hepsi düşük başladı ama yükselmeye başladılar Hercaide yükselir :D

• Harika
Reactions: Doğan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Cuma günü oldukça şenlenmiş. Kırmızı Oda hem güzel hem de yeni dizi olmasından dolayı rahat birincilik almış.
Hercai nihayet erimeye başlamış.
Babil, o da gidici.
Arka Sokaklar dün izledim. Dizinin temposu hep aynı ayarda olduğu için sağlam bir kitlesi var.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Cuma günü oldukça şenlenmiş. Kırmızı Oda hem güzel hem de yeni dizi olmasından dolayı rahat birincilik almış.
Hercai nihayet erimeye başlamış.
Babil, o da gidici.
Arka Sokaklar dün izledim. Dizinin temposu hep aynı ayarda olduğu için sağlam bir kitlesi var.
arka sokaklar yalan rüzgarı gibi uzar: guncel olayları takıp ediyorlar

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061

Kırmızı Oda bu oranları ve hatta daha fazlasını sonuna kadar hak ediyor helal hoş olsun. Bu saatten sonra yeri de kolay kolay sarsılmaz tüm ekibin emeğine sağlık. :Z

Babil Total’de iyice çökmüş. Yurt dışı satışı yüksek ve Star'ın genel durumu da pek iyi değil ama daha da düşerse ne kadar dayanır emin değilim. Bir sürü önemli gelişme olsa da geçen sezondaki hava gitmiş umarım kısa sürse bile düzgün bir final yapabilir.

Köy peyniri Recai'nin çöküşüne inanılmaz sevindim. :Z Tabii normalde de çökerdi bence ama Kırmızı Oda ve korona sağolsun süreç bayağı hızlandı. Şu ergen yapımcıya da ders olsun demek ki fan desteği bir yere kadar. :A

Bay Yanlış'ın birkaç haftalık ömrü var yerine Kimsesizler gelir diye düşünüyorum. Bence Kırmızı Oda'yı zorlayacak tek dizi de o olur.

Ramo beklediğimden iyi gitmiş ben o kadar değişikliğe dayanmaz diyordum ama yeni dizi kafası işine yaramış. Show TV'ye bu sonuçlar rahat yeter.

Arka Sokaklar dünya yıkılsa yine ayakta kalacağı için ona ekstra yorum yazmıyorum. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
kırmızı odayı arka sokaklar ve hercai ilerki gunlerde belkı geeçer diziyi..

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061

Kırmızı Oda bu oranları ve hatta daha fazlasını sonuna kadar hak ediyor helal hoş olsun. Bu saatten sonra yeri de kolay kolay sarsılmaz tüm ekibin emeğine sağlık. :Z

Babil Total’de iyice çökmüş. Yurt dışı satışı yüksek ve Star'ın genel durumu da pek iyi değil ama daha da düşerse ne kadar dayanır emin değilim. Bir sürü önemli gelişme olsa da geçen sezondaki hava gitmiş umarım kısa sürse bile düzgün bir final yapabilir.

Köy peyniri Recai'nin çöküşüne inanılmaz sevindim. :Z Tabii normalde de çökerdi bence ama Kırmızı Oda ve korona sağolsun süreç bayağı hızlandı. Şu ergen yapımcıya da ders olsun demek ki fan desteği bir yere kadar. :A

Bay Yanlış'ın birkaç haftalık ömrü var yerine Kimsesizler gelir diye düşünüyorum. Bence Kırmızı Oda'yı zorlayacak tek dizi de o olur.

Ramo beklediğimden iyi gitmiş ben o kadar değişikliğe dayanmaz diyordum ama yeni dizi kafası işine yaramış. Show TV'ye bu sonuçlar rahat yeter.

Arka Sokaklar dünya yıkılsa yine ayakta kalacağı için ona ekstra yorum yazmıyorum. :A
Ramo ve Arka Sokaklar sezon ilerledikçe odanın ışıklarını söndürür boşuna sevinme :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Doğan