Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
En son Survivor'ın altın çağlarını yaşadığını düşünen birisi için fazla iddialı cümleler bunlar...
Hala orada kaldıysan yazık. Ben o yorumumu reyting olarak söyledim. Diziler yoktu evet ama sonuç olarak en yüksek reyting alan sezon oldu o yüzden öyle dedim ayrıca arkadaşla daha öncesinde de tartışmıştık ve sonu hüsrandı.

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Hala orada kaldıysan yazık. Ben o yorumumu reyting olarak söyledim. Diziler yoktu evet ama sonuç olarak en yüksek reyting alan sezon oldu o yüzden öyle dedim ayrıca arkadaşla daha öncesinde de tartışmıştık ve sonu hüsrandı.
kardeşim ben aynı fıkırlerde olmak zorunda degılım.....herkesın fıkırlerı ayrı ....ben sıralamadan bahsedıyom...en çok reytıng alırsa odur 1...reytıng demek puan demek...okadarını bende bılıom..

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
kardeşim ben aynı fıkırlerde olmak zorunda degılım.....herkesın fıkırlerı ayrı ....ben sıralamadan bahsedıyom...en çok reytıng alırsa odur 1...reytıng demek puan demek...okadarını bende bılıom..
Tabikide zorunda değilsin. Sen nasıl fikrini belirttiysen bende senin hakkında vardığım kanıyı belirttim.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Tabikide zorunda değilsin. Sen nasıl fikrini belirttiysen bende senin hakkında vardığım kanıyı belirttim.
aynen kardeşim saol.....ben reytıng puana bakmıyom..reytınglerdekı sıralamaya bakıyom....hatıceye bakma netıceye bak kardeşım.....sen puan üzerınden yorum yapıon bende sıralamadan bahsedıyom yanı ikiside aynı şey kardeşim..sen kırmızı odayı savunuyon saygıloar dilerim..bende arka sokaklr yada hercai zircede olour diyom...geçen hafta normal..hiç bir cuma dizileriyoktu..ramoda belki 3.olur derim..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
aynen kardeşim saol.....ben reytıng puana bakmıyom..reytınglerdekı sıralamaya bakıyom....hatıceye bakma netıceye bak kardeşım.....sen puan üzerınden yorum yapıon bende sıralamadan bahsedıyom yanı ikiside aynı şey kardeşim..sen kırmızı odayı savunuyon saygıloar dilerim..bende arka sokaklr yada hercai zircede olour diyom...geçen hafta normal..hiç bir cuma dizileriyoktu..ramoda belki 3.olur derim..
Tamam nasıl biliyorsan öyle yap. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
kırmızı odanın işi bu hafta zor..hercai ve arka sokaklr zirevede yer alır..ramoda iyi işçıkartır

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Kırmızı Oda bu bölümle tüm gruplarda birinci olacak ve ortada dizi mizi bırakmayacak adım kadar eminim. Binnur Kaya, Salih Bademci, Evrim Alasya, Melisa Sözen, Su Burcu Yazgı Coşkun ve çocuk oyuncuların muhteşem performanslarıyla 10+ almayı hak ediyor.

• Harika
Reactions: Hazem

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
Ben bu sezonda en iyi iş çıkaran dizinin 7 8 reyting alacağını düşünüyorum. Ve Kırmızı Oda en fazla bu reytingleri alabilir üstünü alamaz :D

Cuma gününde ilk havlu atan dizi Babil olabilir. Diziyi beğensem de Onur Saylak değişikliği yaramadı, zaten reytingleri de ortada 3 4 bölüme düzelmezse final yakın.

Eski işim olmasından dolayı Ramo'yu izledim ama hikaye çok değişmiş ve İçerde'den kopyala yapıştır olmuş. 3 4 bandına tutunamazsa en fazla 5 bölüm veriyorum.

Arka Sokaklar ve Hercai'nin kemik kitlesi olduğu için özel yorum yapmadım ama bu sezon Hercai de zor duruma düşebilir :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
kırmızı oda dizisi tum gruplarda birinci olmaz .hercai ve arka sokaklar ve ramo var:...asıl hercai tum gruplarda birnci olur..artı 10 hiç alamaz

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Hercai geçen sezon virüssüz normal zamanda bile bıkkınlık vermişti totalde 5-6 abde 3-4 alıyordu.
Bu sezon çok kötü sonuçlarla başlayacaktır, ab’de 2 rtg alırsa şükretsin.
Kırmızı Oda her yerde zirvede olur şüphesiz.
Heyecanla sonuçları bekliyorum...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
valla bende heycanla beklıyom sonuçları ....hercai arkasokaaklrın seveni çook

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
hayatın gerçekleri anlatan dizi kırmızı oda tum gruplarda 1.tebrıkler valla..

• Beğendim
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kırmızı Oda tüm gruplarda 1. :Z Üç yeni rakibe rağmen yükselmiş ve AB’de 9 reyting. :Z Harika bölümdü. :Z

Hercai çökmüş tam da beklediğim oranlar. :F Banu ağlıyordur şuan. :F

Dün Ramo’ya herkes diziler arasında sonuncu olur diyordu ama ben iyi gideceğini düşünüyordum ve tüm gruplarda 4.olmuş. Oranları da gayet iyi. :D Yeni sezonuyla ekrana gelen tüm diziler büyük düşüş yaşarken üstelik yeni gününe geçmesine rağmen iyi almış.

Müge Anlı dün çok merak ediliyordu. Harika gitmiş yine.

Bay Yanlış düşüşünü sürdürmüş. Sıralama olarak iyi ama oran olarak eh işte. Bu oranlarla ne kadar dayanır bilmiyorum ama FOX, Kimsesizler gelene kadar dokunmaz gibi.

Babil, iyi olduğu AB grubunda bile 3 bandına düşmüş. Total’de de 23.olmuş. Star bu kadro ve Ay Yapım hatrına ne kadar idare eder bilemiyorum ama sonu yakın bence.

Arka Sokaklar yine iyi gitmiş.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
gene kırmızı oda artı 10 yaklaşmış 9 da kalmış..muge zaten herkulede