Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Şu forumda benim kaderim galiba, kimse benle teke tek tartışmıyor, herkes arkadaşını etiketleyip toplu bir şekilde laf atıyor ama unutmayın ki "bana hiç birşey olmaz"

Kan dondurucu bir mesaj... :A Ne adaşım, ne ben böyle bir şeye ihtiyaç duymayız Dosi hanım. Bunu biliyor olmanız gerekirdi... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
verilen dissi geri almıyorum artik. Güle güle kullansın. Seninde son mesajın berbattı.
Sana da iyi geceler Sherlock
o laf çok kırıcı geldi bana ve üstüne @Sherlock dalga geçti. Bravo👏 :)

Amacımızın kırıcı olmak veya onun gibi bir şey olmadığını biliyorsundur diye düşünüyorum, bizi o kadar tanımışsındır herhalde. Ben olsam bizim yazdığımız ve içerisinde " :A " şundan olan hiçbir cümleyi ciddiye almazdım. Ama yine de sen bilirsin tabii. İyi geceler. :)

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Güzel gönderme sevdim... :A

Ama artık bu sefer gidiyorum gözlerim kapanıyor... Yarın anlatırım o mesajı. :D
Gönderme mi anlamana sevindim ki senden beklenen bir şey zaten :A
Amacımızın kırıcı olmak veya onun gibi bir şey olmadığını biliyorsundur diye düşünüyorum, bizi o kadar tanımışsındır herhalde. Ben olsam bizim yazdığımız ve içerisinde " :A " şundan olan hiçbir cümleyi ciddiye almazdım. Ama yine de sen bilirsin tabii. İyi geceler. :)
o an ki o hissiyatta haliyle gıcık kaptım mesaja 🙄 Ne derler saman alevi gibidir sinirim, çabuk geçiyor ve o dissleri geri almayacağım ama, o an ki hissiyatın bedeli olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gönderme mi anlamana sevindim ki senden beklenen bir şey zaten :A

o an ki o hissiyatta haliyle gıcık kaptım mesaja 🙄 Ne derler saman alevi gibidir sinirim, çabuk geçiyor ve o dissleri geri almayacağım ama, o an ki hissiyatın bedeli olsun :A
E tabi aksi düşünülemezdi zaten. :A

Zaten gıcık kapman için yaptım yoksa niye yapayım. :A Baktım biraz üstüme oynuyorsun bende üstüne oynadım hahahaha. :A Alma zaten orda kalsın mis gibi 3 tane diss. :A
':A' adamdır adaşım, ':A' olmadan yaşanmaz... :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
E tabi aksi düşünülemezdi zaten. :A

Zaten gıcık kapman için yaptım yoksa niye yapayım. :A Baktım biraz üstüme oynuyorsun bende üstüne oynadım hahahaha. :A Alma zaten orda kalsın mis gibi 3 tane diss. :A

':A' adamdır adaşım, ':A' olmadan yaşanmaz... :A
Bahaneye gel :eek: Bunu mu buldun bula bula? Bu sözlere inansa inansa anca 👇
******.jpeg.jpg

sadece 3 diss tek mi attım? :eek: az atmışım🙄

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Yalnız neden yazdığımı daha açıklamadım. Mesajın içeriğini ve anlamını da. :A

O kelime oyunu ise çok kan dondurucuydu, keşke yapmasaydın... :A
Gıcık kapman içindi dedin ya? Ben mi yanlış anladim (b) gıcık kapmam için olan kısım yoksa öyle değildir lafınamıydı?

Amacım kanının donmasıydı zaten o kelime oyununda :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gıcık kapman içindi dedin ya? Ben mi yanlış anladim (b) gıcık kapmam için olan kısım yoksa öyle değildir lafınamıydı?

Amacım kanının donmasıydı zaten o kelime oyununda :A
Yok ona değildi. Kırmızıyla işaretlediğin cümleye ve onun sonrasındaki kısımlaraydı. :A Yani hatta dün genel olarak bir kısımdan sonra yazdığım tüm mesajlar o amaçlaydı... :A Ama o kırmızıyla işaretlediğin cümlede bilinçli bir gönderme vardı onu anlamadın sen... :A

Dondu, bunu başardın... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi