Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yok ona değildi. Kırmızıyla işaretlediğin cümleye ve onun sonrasındaki kısımlaraydı. :A Yani hatta dün genel olarak bir kısımdan sonra yazdığım tüm mesajlar o amaçlaydı... :A Ama o kırmızıyla işaretlediğin cümlede bilinçli bir gönderme vardı onu anlamadın sen... :A

Dondu, bunu başardın... :A
ha tamam doğru anlamışım ve işte Kadir İnanır'da tam doğru yerde devreye giriyor :A bilinçli gönderme kısmina inanmiyorum yani🙄 o an ciddi ciddi bozuldum ama ve zaten aninda yansıdı mesajıma😔

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
ha tamam doğru anlamışım ve işte Kadir İnanır'da tam doğru yerde devreye giriyor :A bilinçli gönderme kısmina inanmiyorum yani🙄 o an ciddi ciddi bozuldum ama ve zaten aninda yansıdı mesajıma😔
İnanmaman senin problemin ama sen üstüme oynadın diye ben de bilerek öyle yaptım. :A Ki şu sıralar çokça Dark izliyorum, zamanla ilgili yaptığım gönderme de onunla ilgiliydi... :A Dün adaşımla zamanla ilgili çok goygoy yaptık forumda, gördün mü bilmiyorum tam da onun üstüne sana o mesajı yazdım... :A Bozulduğunu fark ettim ama gerek yoktu yani. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İnanmaman senin problemin ama sen üstüme oynadın diye ben de bilerek öyle yaptım. :A Ki şu sıralar çokça Dark izliyorum, zamanla ilgili yaptığım gönderme de onunla ilgiliydi... :A Dün adaşımla zamanla ilgili çok goygoy yaptık forumda, gördün mü bilmiyorum tam da onun üstüne sana o mesajı yazdım... :A Bozulduğunu fark ettim ama gerek yoktu yani. :A
Adaşının yorumuna daha çok bozuldum ama :A bir de iyi geceler Dosi diye ciddi yazışı gerek yoktu, ben sana bozulmuştum ve tam da ikili olup bana cephe alma mesajımi destekleyici bir mesajdı onunkisi ama o gönlümü almayı başardı sonra :bhr: @Sherlock

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Güncel en iyi en Destansı en epik dizi olan Dark’ı izliyorsun ve bizim bundan haberimiz olmuyor, tesadüfen görüyoruz :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adaşının yorumuna daha çok bozuldum ama :A bir de iyi geceler Dosi diye ciddi yazışı gerek yoktu, ben sana bozulmuştum ve tam da ikili olup bana cephe alma mesajımi destekleyici bir mesajdı onunkisi ama o gönlümü almayı başardı sonra :bhr: @Sherlock
Adaşım da senin bizim mesajları ciddiye almana kızmış olacak ki o minvalde karşılık vermiş. :A Yani her şey bi anda gelişti ve devam etti ve son buldu... :A
Güncel en iyi en Destansı en epik dizi olan Dark’ı izliyorsun ve bizim bundan haberimiz olmuyor, tesadüfen görüyoruz :A
Aslında güncele yetişip sürpriz yapacaktım ama dün biraz goygoy dönünce dayanamadım... :A Sana da bugün diyecektim Dark'ı izliyorum diye ama tesadüf eseri görmüş oldun işte... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Adaşım da senin bizim mesajları ciddiye almana kızmış olacak ki o minvalde karşılık vermiş. :A Yani her şey bi anda gelişti ve devam etti ve son buldu... :A

Aslında güncele yetişip sürpriz yapacaktım ama dün biraz goygoy dönünce dayanamadım... :A Sana da bugün diyecektim Dark'ı izliyorum diye ama tesadüf eseri görmüş oldun işte... :A
Dark'a 6 bölüm zor dayandım @Tolstoyevski :A
6 yı geçmişse spoi açabilirsin :A hoş pek birşey yazmadım yinede :A
o geliniyle, diğeri halasıyla ıyyyy

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Konu ne ara Dark'a geldi. Ben bu hıza yetişemiyorum artık... :A @Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
haha :F :F
ben buna niye güldüm sen anlarsın kesin :A :A

Gerçekten gülmemişsindir güldürdün atmışsındır sadece değil mi :A

Tekrar tekrar izlenilecek bir başyapıt bu. Ben de geçen 3.kez başlamaya niyetlendim, yeni ve final sezonu gelmeden mutlaka ilk 2 sezonu tekrardan elden geçireceğim. Bölümler ilerledikçe kurgu o kadar gelişiyor ve zaman kavramı yüzünden kişiler o kadar çoğalıyor ki ilk izleyişte hepsini birden kavramak pek mümkün olmuyor layıkıyla, ama bölümler ilerledikçe hepsi oturuyor kafaya, tıpkı Steins Gate gibi bir tat veriyor @Dosi şahittir o da kurguyu çok beğenmişti aslında amatamam tamam :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dark'ta şuan 2. sezon 1. bölümü izledim en son. Hafta sonu güncele gelmiş olurum ve gerçekten yaptığın yorum kanımı dondurdu... :A Gittim benim durum mesajıma attığın spoilerlı yorumu da okudum aynı şekilde yine kanım dondu... :A

• Harika
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Baktım adaşım goygoy yapıyor dayanamadım Dosi hanım. Zaten boş böyle bir şey değil midir? :A Sanatsal, sabarsal ve bu kavramlara hakim herkesin çat diye kapılabileceği bir girdap misali. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gönderme mi anlamana sevindim ki senden beklenen bir şey zaten :A

o an ki o hissiyatta haliyle gıcık kaptım mesaja 🙄 Ne derler saman alevi gibidir sinirim, çabuk geçiyor ve o dissleri geri almayacağım ama, o an ki hissiyatın bedeli olsun :A

İyi iyi, sonradan kendimizi affettirdik size demek Dosi hanım. :A Olsun olsun, diss de lazım. Bulunsun. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Ama çok önemli bir fark var, ikisi de onların neleri olduğunu yani halası ya da gelini olduklarını bilmiyorlar. Bu yüzden ahlaki açıdan sorgulamak doğru olmaz, ki Türk dizilerinde neler neler oluyor şimdi :A Üstelik dizinin sadece ufak bir detayıydı onlar, bu yüzden bırakmışsan heba olmuş.. :(

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçekten gülmemişsindir güldürdün atmışsındır sadece değil mi :

Tekrar tekrar izlenilecek bir başyapıt bu. Ben de geçen 3.kez başlamaya niyetlendim, yeni ve final sezonu gelmeden mutlaka ilk 2 sezonu tekrardan elden geçireceğim. Bölümler ilerledikçe kurgu o kadar gelişiyor ve zaman kavramı yüzünden kişiler o kadar çoğalıyor ki ilk izleyişte hepsini birden kavramak pek mümkün olmuyor layıkıyla, ama bölümler ilerledikçe hepsi oturuyor kafaya, tıpkı Steins Gate gibi bir tat veriyor @Dosi şahittir o da kurguyu çok beğenmişti aslında amatamam tamam :A

Biraz daha sıva...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Konu ne ara Dark'a geldi. Ben bu hıza yetişemiyorum artık... :A @Dosi
Öyle bir konu açmışsın ki nerdeyse sen ben ve @MEnes 'in arası bozuluyordu, konunun Dark'a gelişimi seni şaşırttı? :A Kadın ile başlayıp Dark ile sonlanıyor işte :A
300 küsür mesaj olunca her telden yorum olması normal tabi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öyle bir konu açmışsın ki nerdeyse sen ben ve @MEnes 'in arası bozuluyordu, konunun Dark'a gelişimi seni şaşırttı? :A Kadın ile başlayıp Dark ile sonlanıyor işte :A
300 küsür mesaj olunca her telden yorum olması normal tabi :A

Şimdi; "kalite artışına bak, Kadın'dan Dark'a" diyeceğim. Kadın fanları başıma üşüşecek. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gerçekten gülmemişsindir güldürdün atmışsındır sadece değil mi :

Ya zaten Steins Gate geliyor aklıma sürekli izlerken. Sürekli paradokslar, paralel evrenler, zamanla ilgili mevzularla sorgulayarak geçiyor izleyişim. Ve öyle bir kurgu var ki kapılıp gidiyorum içinde. Tonlarca gizem tonlarca soru işareti var ve 2. sezon bitiminde bile bence hala tonlarca gizem olacaktır elimizde diye düşünüyorum... İzlerken aslında çoğunu kavrayarak izliyorum ama zorladığı ve vay arkadaş dedirttiği yerler oluyor kesinlikle... Mükemmel bir destan. Gerçekten acayip bir şey. O atmosferi, o müzikleri, o çekim kalitesi, o görüntü yönetmenliği, herşeyiyle efsanevi bir iş...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Gerçekten gülmemişsindir güldürdün atmışsındır sadece değil mi :A

gerçekten güldüm :A sondaki benim beğenmiş olduğumu belirttiğin yorumada güldüm :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Dark'ta şuan 2. sezon 1. bölümü izledim en son. Hafta sonu güncele gelmiş olurum ve gerçekten yaptığın yorum kanımı dondurdu... :A Gittim benim durum mesajıma attığın spoilerlı yorumu da okudum aynı şekilde yine kanım dondu... :A
Haha :F unutmamışaın günceli :A benimde aklımdaydı gidip bakmak. @MasacRE nin bile kanını dondurmuştum😎